escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA nigdy tego nie słyszałem:)
@FcPortoFan1999 zgadza się.
0
@MOLESTA Timao? To jakiś przydomek?
@FcPortoFan1999 nie wiem:)
3
Nie pamietam takich rzeczy…
Brazylijska seria A o tej godzinie, pięknie:)
15 minuta i Memphis Depay na 1:0 dla Corinthians z Cruzeiro.
3
@AFA piękną historię piszą:)
2
@fcbarcafan19 co tyle zmian Logo ostatnio. Kluby, teraz Jaguar. No polecę klasykiem, mi się nie podoba, a więc „nowe logo dla nikogo”
2
@mekston zobaczymy kogo nominują Beckhamy:)
0
@dv7wisnia a wręcz coraz mniej, tym bardziej szkoda, że Bielsa „zamknął” się na niego.
0
@Who_you_mam porównanie było o Lewym o Henrym. Luis też kapitalny, ale nie o niego chodziło. Kane też 9 idealna.
2
Nunez świetny początek eliminacji, później już tylko gorzej. Od 6 meczów bez gola w kadrze, a do tego dzisiaj zmieniony już w przerwie. Pytanie czy uraz czy to kolejny słaby jego występ.
Zastanawiam się, czy Bielsa nie za szybko skreślał Suareza czy nawet Cavaniego. Pierwszy wciąż skuteczny, drugiemu serducha i walki odmówić nie można.
6
@Emial22 nie no Lewy to pan piłkarz. Dziewiątka idealna. Jednak Henry to inna kategoria - finezja.
1
@AFA dobrs ekipa, Kolumbia ostatnia trochę dołuje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
David z kolejnym golem dla Kanady. Brać i się nie zastanawiać.
A tymczasem! Co tu się odwala?! Chile w jedenastu wcześniejszych meczach eliminacji strzela obrzydliwych 5 goli a dzisiaj już 4 Wenezuelczykom?! Nie do wia ry.
Ps. Swoją drogą Eleven nie stracił a wręcz zyskał że transmituje taki „słaby” mecz. Argentyna - Chile 0 goli, Brazylia - Urugwaj 0 goli póki co, a Chile Wenezuela już 6.
2
Oby po przerwie 74 letni Paolo Guerrero rozgrywający swój 27473738 mecz w reprezentacji Peru nie postanowił strzelić bramki:)
0
@Who_you_mam nie. Nie każdy jedzie na kadr drzeć mordę, niektórzy jadą zobaczyć graczy z europejskiego topu na żywo. Po prostu.
1
@Who_you_mam niektórzy też chodzą na mecze nie dla patalachow a dla ich rywali.
2
@zadafcb na noc kawa? Weź herbatę sobie zrób:)
1
@Who_you_mam zostałeś na stadionie gwizdać? Czy Ty akurat nie byłeś Januszem, tylko jak prawdziwy rasowy kibic na kanapie w domku?
1
Ale Szkoci zapłacą rachunek za ten szybki gol. Ulala.
0
I cyk Diaz z hattrickiem klasycznym w reprezentacji Maroko:)
0
@Krzysztof1987 w oficjalnych meczach U21 i tylko sparingach pierwszej Hiszpanii.
@michaleu Hiszpania da sobie radę bez Diaza.
0
@masa11 kto w Polsce wezmie?
2
Brahim Diaz co się bawi. Kilka dni temu dublet z Aubameyangiem i jego Gabonem do przerwy. Dzisiaj dublet już po kwadransie z Lesotho.
0
@FcPortoFan1999 tak jest.
0
@FcPortoFan1999 owszem.
3
W Afryce jak zwykle nie nadążasz:)
Rwanda banda i Wanda wygrywa na wyjeździe 2:1 z Nigerią z Bonifacem, Iheanacho czy Chekwueze i Osimhenem z ławki, w składzie. Co prawda nic to nie zmieniło bo i tak Nigeria wygrała swoją grupę.
Z kolei Ghana tylko potwierdziła, ze jest żenującą kadrą obecnie. Również dostali u siebie 1:2 z Afroamerykaninem (żeby nie używać obraźliwych słów jak - Niger). Ghana z Kudusem (West Ham) czy Nuamahem (Lyon) w składzie po tej porażce zajęła ostatnie 4 miejsce w grupie. W 6 meczach strzelając aż 3 gole. Niger, Sudan i Angola były lepsze.
9
@Kyonego otóż to, każdy inny:)
@batoon czy jest na Barcelone? Nie wiem, ale wolę próbować sprawdzonego napastnika za 0 Euro niż nie wiem skąd skołować 100 milionów czy więcej na gościa, który również może się nie sprawdzić.
28
Pisałem o nim od dawna. Sprawdzony od kilku sezonów. We Francji, przez grę w Europie, aż do gry w kadrze Kanady. Za chwilę z kartą na ręku, do tego fan Barcelony.
Szwagry potrzebujecie czegoś więcej? Działać.
1
Widziałem że grywa w River i grywa w reprezentacji U 20. I to strzela, asystuje. Niech obserwują:)
0
@barcelonaLM „Gdyby tak jeszcze Hojlund nie flopował” - tymczasem chłopak maks co wykręcił to w swojej karierze to 10 goli w zeszłym sezonie ligowym. Przy Hochlandzie i Gyokeresie to jest chłopiec z juniorów.