escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ovechkin już dwie bramki dzisiaj, a jeszcze jedna tercja przed nim. Cały czas chłop w formie, on to zrobi, pobije rekord Wayne’a Gretzky’ego. Zostało 30 goli.
8
Maldini na boisku… piękna historia. Trzecie pokolenie w kadrze. Drugi występ syna Paolo i wnuczka Cesare.
0
@FCB_dimiC nie wiem czemu, dla mnie to jego gol.
0
Ale Digne się bawi. Dwie asysty i powiedzmy, że bramka, chociaż widzę, że przypisują jako samobój.
0
@Walker do tego asysta.
0
@mekston otóż to.
3
@kubix05 Gucio, legenda Koniczynek.
2
@mekston to prawda. Ale to co turniej za mało do awansu..
8
Luźna przerwa reprezentacyjna dziewiętnastoletniego zawodnika Lipska.
Dwa mecze w reprezentacji Norwegii i Antonio Nusa strzelił w nich 3 gole i zanotował 2 asysty.
Także tego:)
3
Hochland się bawi. Dublet.
7
Wojtek ma 34 lata, jeśli ma jeszcze chęć, pasję czy zapał - jak zwał tak zwał - to dla mnie mega opcja. Nie wypadł z obiegu, nie zapomniał jak się gra w piłkę, jak się broni. On jest świadom swojej pozycji i prawdę mówiąc wcześniej czy później A zagra w Barcelonie i B możliwe że wywalczy pierwszy skład.
Przy naszych słabych finansach i przy chęci Wojtka na takie rozwiązanie, to dla mnie dobry ruch.
2
Gyokeres z golem, Guirassy z golem, a Akturkoglu postanowił zepsuć karnego. Nieładnie.
4
Ale zaraz meczycho!!
Peru z 40 letnim Paolo Guerrero na szpicy, który 20 lat temu (naprawdę 20) grał w Bayernie podejmą Chile i 37 letniego Vidala. Trzeba przyznać że oba dziadki są w formie:) Paolo w ośmiu ostatnich meczach strzelił 4 gole, natomiast Vidal dwa ostatnie mecze zakończył z golami.
A tymczasem Urusi wychodzą na 2:1 z Kalambią.
1
Na eleven sports 1 leci Urugwaj z Kolumbią. Urugwaj już powinien prowadzić, ale póki co gowniany mecz.
Rozumiem, że Dżejms Rodriguez nie gra za dużo w Vallecano, ale posadzenie go na ławie dzisiaj to żart.
Kolumbia na 1:0. Bramkarz Urugwaju dał pupuńci, że tak powiem po Paczesiowemu.
1
@Stinger_ gdyby nie nazwisko to uwierz mi, że nie napisałbym o nim:)
Po niezłym sezonie w rezerwach Interu podpisał kontrakt z Brentford, no ale tam coś nie poszło:)
2
@wojopancer dla mnie każdy z nich jest legendą. A jeśli chodzi o pierwszego Pana to ja, jak również @NeroTFP1 uważamy go za kogoś kto zrewolucjonizował futbol. I mogły grać u nas takie tuzy jak Leo, Ronaldo, Romario ale to Ronnie jest numer 1.
1
@Stinger_ nazwisko - Beckham + napisałem że nieźle mu szło w Interze Miami II. Łącz kropki:)
1
@adamek20151 bo A - teraz zobaczyłem i B - nie widziałem tego tutaj:)
0
Romeo Beckham postanowił zakończyć karierę.
- Romeo postanowił odłożyć buty piłkarskie na kołek i poświęcić się karierze w modzie. Uwielbiał czas spędzony w Brentfordzie, ale teraz chce skupić się na modzie, która jest jego pasją. Niedawno podpisał kontrakt z czołową agencją modową w Paryżu i ma zamiar współpracować z kilkoma dużymi markami - usłyszała angielska gazeta The Sun od swojego źródła.
No kariery nie zrobił:) jeszcze jako tako mu szło w Interze Miami II i tyle:)
3
A już o 2 swój pierwszy mecz o punkty jako selekcjoner USA „zagra” Pochettino. Rywalem w 1/4 ligi narodów tamtejszej Ameryki będzie Jamajka. Wśród Jamajczyków między innymi Leon Bailey czy Demarai Gray. U Argentyńczyka Pulisic, Pepi z PSV, Musah czy McKennie.
3
10 meczów średnia 0,4 gola na mecz, przyjeżdża Mistrz Świata i ci ładują już 2 gole. Kiepsko się zestarzeje mój wpis, że Paragwaj zapłaci rachunek:)
2
@AFA I dobrze im tak:) reprezentacja swojego boiska.
9
Tymczasem wiecznie żywy 47 letni Enner Valencia na 1:0 z Boliwią:)
Warto dodać, że w ofensywie wspomaga go legenda naszej ligi, były gracz Śląska i Rakowa - John Yeboah.
Edit - jak to pisałem to wpadło na 2:0 dla Ekwadoru. Valencia do goła dorzuca asystę.
1
@michal26 u mnie godzinę temu. Może coś majstrują…
2
Warto przypomnieć, że to gość z Barcelony strzelił:)
2
Leo, Lautaro i Julian… ale obrona Paragwaju zapłaci rachunek za poprzednie 10 meczów… ulalala.
1
@JimMorrisonFCB nie zgadzam się że jest to najmocniejsza formacja. Jakby nie patrzeć Raph, Vini, Savinho i nawet ten Jesus, z którego śmieszkowalem, wyglądają „na papierze” dużo lepiej od obrony.
4
Organizatorzy stwierdzili że to tak żenujące widowisko że postanowili włączyć spryskiwacze z wodą przed końcowym gwizdkiem. Szacun.
4
Według poniższego konta na tt, skład mistrzów ma być następujący.
Nie ma miękkiej gry:)
1
@Stinger_ tak będzie:)