escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem wiem… zbyt romantyczne… ale w takiej formie jest Pedro, że szkoda że nie dostał powołania.
0
@FcPortoFan1999 ja napisałem o sobie:) przykro mi, że Twoja drużyna przegrała i Ci smutno. Jednak przykro by mi było bardziej gdyby to nie Pedro strzelił.
0
@FcPortoFan1999 no przykro mi, ale taki minimalnie bo jednak Pedro z golem.
0
@FcPortoFan1999 Palulu w gazie:)
@Astad na pewno lepszy niż mój żart:)
1
Jest takie świetny serial „Jak poznałem waszą matkę?” I właśnie ta Matko strzela gola Betisowi.
2
Krzysiek Piątek z golem w czwartek. Pasuje mu to:)
0
@Stinger_ Nie wydaje mi się:)
2
Guiu z golem dla Chelsea.
0
@Kinginiesta trzeba było grać gola/asyste Marmousha:) pewniak póki co w tym sezonie.
3
Palulu maszyna w tej edycji pucharu:)
4
Egipcjanin Marmoush z kolejną bramką. 14 meczów w tym sezonie - 13 bramek i 9 asyst.
1
@Bocheno1 ogląda:) on angielską liczy 2 miesiące, ale na Legię znajdzie zawsze czas. Jest konsekwentny, to w nim szanuje:)
2
@Rust_Cohle no przykro mi. Musisz czekać do weekendu, teraz zapraszam do nory:)
2
37 letni David Luiz - legenda Chelsea - strzelił zwycięską bramkę minionej nocy dla Flamengo. Jego drużyna wygrała 1:0 z Cruzeiro.
0
@FcPortoFan1999 może:)
0
@FcPortoFan1999 a to nie wiem:) widocznie sa za słabi:)
0
@FcPortoFan1999 co to jest liga fraudów?
3
Galata wyszła 5 napastnikami na Tottenham. Po kwadransie 1:0 dla Turków.
1
No i ruszyła maszyna.
0
@Luciano99 Blisko, ale nie;)
2
Mam tak samo jak Ty…
0
@kanver_ niestety… tak jak napisałem wcześniej. Uważam, że sędzia mógłby w takiej sytuacji podyktować pośredni rzut wolny. Niestety mimo zmian przepisów o rece w polu karnym, te przepisy są wciąż niejasne - a to czyni, że sędzia podjął słuszną, bo zgodną z przepisami decyzję.
0
@kanver_ przepisy są takie jakie są. Od lat zmieniają zasady o ręce w polu karnym. Dla mnie to niestety „odcięcie prądu” i niejako „głupota” obrońcy. Sędzia mógł podyktować karnego i to zrobił. Pretensje może mieć obrońca tylko do siebie.
5
Edinson Cavani w 30 minucie na 2:1 da Boca w lidze argentyńskiej. Swoją drogą, jaka to żenująca drużyna się zrobiła… jeśli dowiozą ten wynik to wskoczą… Bagatela na 14 miejsce.
1
@kanver_ nie no błagam Cię. Żartujesz tak?
Ręka w polu karnym to karny.
Pomyłka? Wiele fauli i wielomiesięcznych kontuzji rywali to wynik błędu - więc nie karajmy faulujących? To nie jest pomyłka tylko brak skupienia. Dla mnie słuszny karny.
Jeszcze może bym się zastanowił nad wolnym pośrednim (jeśli jeszcze coś takiego jest bo dawno nie widziałem).
5
@barcowy1899 Inter w drugiej połowie bronił się 17 w polu karnym. Do tego wrócił w końcu Odegard. Powinno być lepiej
1
@Inclusus w takiej formie 4 zwycięstwa. Benfica wzmocniła atak sprzedając trzon pomocy, Atalanta taka groźna a przyjmuje 2 od Realu w Superpucharze. BVB jak zwykle największa niewiadoma. Może zagrać świetnie a może zagrać i kupę, nie trafisz za nimi? Brest? Ok, fajnie im idzie, fajna przygoda w LM, ale umówmy się:) 3 punkty i zjazd do bazy:)
1
@DonJuanMarquez i Ty się z takim trollowaniem utrzymałeś od czerwca?! Wow!
2
Naprawdę Martinez? Spodziewałbym się Raphy czy Kounde.
2
@Danny Gaucho weź się człowieku dowiedz. Kasia Dowbor to nie napis na dropsach. To żona showmana Pietrka teraz „remontuje” domy.