escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azrik fajny zawodnik na skrzydło, dynamiczny, potrafi wykończyć. Jednak mam z nim jeden problem, ja co chwila widzę go jako niedostępnego z powodu kontuzji.
3
@IronSanHybrid mieszaj to szybko! Ryż/kasza/ziemniaki muszą pływać w sosie!:)
Smacznego:)
0
@Seledynowy a niech sobie Real wygra, tym brytyjskim kibicom-bucom też się przyda utemperować nos.
1
Tak kibicuje temu Gyokeresowi, ale patrząc na mecze w tej kolejce postanowiłem zdjąć Szweda i dać do składu Guirassego. Taka sytuacja:D
0
@regatta52 najwyraźniej:)
1
Żenujący Lipsk…
1
@Stinger_ tak, Kramer najsłabiej sobie radzi.
Co do reszty to prawda. Skoro Kapustka z „aż” pięcioma golami jest liderem strzelców Legii to zdecydowanie coś nie gra.
1
Pan piłkarz Gyokeres swoją serię wciąż kontynuuje:)
1
@Stinger_ Sandro sobie świetnie radzi w tym sezonie. We wszystkich rozgrywkach.
Do tego Emreli seria 4 ostatnich meczów z golem, Muci również strzela. Przewinęło się kilku snajperów przez Legię:)
2
@mekston koniecznie:)
6
Zapowiedź Azjatycka Liga Mistrzów.
Już o 19 przepotężna drużyna, która nic nie wygrywa, arabska Al Nassr podejmie u siebie ekipę Al Ain. Po jednej stronie utytułowany trener Stefano Pioli, po drugiej również utytułowany ale bardziej jako piłkarz - Hernan Crespo.
Pioli rozciąga zasady do maksimum. Maksymalnie 9 zawodników w pierwszej 11 turnieju? Ok, da się zrobić:) i tak od pierwszej minuty wybiegną: CR, Mane, Talisca, Brozovic, Simakan, Otavio, Laporte oraz dwóch Brazylijczyków - Angelo i Bento. Z kolei supersnajper Crespo wystawił w swojej jedenastce między innymi byłego zawodnika Porto - Fabio Cardoso oraz najlepszego strzelca minionej Olimpiady - Soufiane Rahimiego.
Czy można obejrzeć mecz ponownie na stronach federacji azjatyckiej? Nie wiem - @Adran360 wie:)
@mekston
0
@FcPortoFan1999 ja chcę 150. Wyraziłem się jasno?
0
@FcPortoFan1999 oby nikt nie grał jak czereśniak i oby wszyscy nasi kadrowicze grali na 150%:)
0
@mkord no możliwe:) po prostu dla mnie to zwykły średniak:)
Tak mógłby powiedzieć Balotelli gdyby takie numery robił;)
0
@Hosh kilku nowych, cała MLS. Sporo chłopaków. Ile na trybuny? 15?
0
@mkord ale poważnym zawodnikiem był w Celticu. Smyrnis kimkolwiek są, Tractor (dobrze że nie Ursus) i ta turecka Adana. Co to za kluby i jakie on mógł pieniądze dostawać. Nie żartujmy:)
0
@Rust_Cohle jedyny poważny zawodnik Liverpoolu obecnie. Boisz się co?:)
2
@Lionel_Messi10 ciekawe ilu z nich i jak długo powącha murawę:)
0
@sergio5 jak na gościa który przez 10 lat zagral w 3 klubach, to średnio mi pasuje ten numer.
2
@Lionel_Messi10 O!! Castellanos jest, super!
0
@kaamil1910 Dla mnie pan pilkarz też, chociaż zdarzało mu się przesadzić, no ale nie w taki sposób jak Suarez czy Alba:)
@Andi18 tak, to jego wybór, więc nie ma co aż tak żałować, ale tak po ludzku szkoda. Jeszcze parę lat mógłby po „JogaBonitować”:)
0
@RomanGroza on ma 17 lat, jeszcze ma czas trafić do każdego klubu świata. Tym bardziej, że Chelsea pewnie go „zepsuje”, wtedy niech szuka miejsca do odbudowy:)
5
O 0:00 mecz Corinthians - Palmeiras w brazylijskiej Serie A.
Kolejny raz w pierwszym składzie Corinthians zagra Memphis Depay (wciąż nie mogę przestać się dziwić co on tam robi). Holender ma świetne serie w brazylijskim klubie - 5 ostatnich meczów to 5 udziałów przy bramce: 2 gole i 3 asysty. Niech dzisiaj podtrzymuje tę serię.
Z drugiej strony fenomenalny 17 latek Estevao - chłopak w 25 meczach ligowych strzelił 11 goli i zaliczył 8 asyst.
Niech ta passy trwają:)
2
Bardzo smutne zakończenie kariery… facet się pogubił. Facet o mentalu „chłopaka”. Pajacował nierzadko poza boiskiem, bawił się, korzystał z życia, chyba to było dla niego ważniejsze.
Tydzień temu cieszyłem się jak jakiś junior móc go pooglądać po roku bez gry w azjatyckiej lidze mistrzów. Dzisiaj dostaje ponad pół godziny i nagle kontuzja. Niestety, mentalnie nie dojechał. Pal licho PSG, wybrał hajs, hajs dostał, jego sprawa. Jednak patrzyło się na niego z przyjemnością czy w klubie czy w kadrze. Mimo, że i na boisku niejednokrotnie irytował.
1
Ale Fulham końcówkę zrobili… z 0:1 na 2:1 w doliczonym czasie gry.
0
@Kazragore kapitalna forma póki co. 7 goli w 11 spotkaniach. Słabszy początek sezonu ale teraz pięknie idzie. 6 ostatnich meczów to 6 goli. Zgodzę się, że w tym będzie ciężko, chociaż nie do niezrobienia, ale w następnym na pewno. Pytanie czy w następnym, jako 40 latek będzie jeszcze grał i ile.
3
@Bocheno1 @Comentateiro już nie pamięta kim jest Kessie:)
8
Ciekawostka:)
Mam wrażenie że gościa widzę „od zawsze” i trudno się nie zgodzić, kiedy już jako świadomy nastolatek zacząłem grać w FIFE/PESa to on już tam był:)
Prawie 20 lat temu (sezon 2007/2008) Chelsea miała w swoich szeregach Demokratycznorepublikokongijczyka - Gaela Kakutę. Kariery w Anglii nie zrobił, ale kilka klubów mniejszych czy większych zaliczył, między innymi: Fulham, Vallecano, Sevillę czy Lens. Dzisiaj natomiast gra dla irańskiego Esteghlal.
I to właśnie irańskie Esteghlal o 19 zagra na wyjeździe z arabskimi mistrzami Al Hilal. Kakuta wystąpi w pierwszym składzie. Koniec ciekawostki:)
A teraz fakty:) U gospodarzy tradycyjnie Mitrovic, Malcom, SMS, Cancelo, Renan Lodi, Koulibaly i Bono w bramce.
Co ciekawe, znowu dzisiaj pewnie zobaczymy Joga Bonito Neymara, który siedzi na ławce.
Al Hilal będzie chciało wygrać i gonić liderów… którymi są ich rywali z ligi - Al Ahli.
Mahrez i spółka w 4 meczach komplet zwycięstw, a teraz właśnie kończą bić jakiś irakijski Al Shorta. Firmino z dubletem, Mahrez z dubletem, a nasz Kessie z nietrafionym karnym:)
@mekston
0
@FcPortoFan1999 skoro tak uważasz;)
0
@FcPortoFan1999 tak:)