5

Danny Trejo czyli odtwórca głównej roli w filmie „Maczeta” pogrąża drugi zespół Lecha Poznań w pucharze Polski.

0

@BARCA171 nie wygra:)

1

@zodiak_10 dodali 10 żeby mogli odrobić, ale się nie udało:)
@D10SLEO można żyć;)

22

Ronaldo nie trafia karnego 96 minucie na 1:1. Chyba żegnamy ekipę Al Nassr.

0

@SenseiFCB hiszpański klub to, hiszpański klub tamto. Jaki to hiszpański klub? Ostatnie 5 meczów Realu to czterokrotnie AŻ JEDEN Hiszpan w podstawowej jedenastce i raz aż dwóch.

2

Strzelił Depay z karnego strzela i Payet z karnego. Francuz na 2:0 dla Vasco.

0

Memphis Depay z kolejnym golem dla Corinthians. Jego team wygrywa do przerwy 1:0 z Cuiaba.

1

Samu hattrick do przerwy. Niesamowity jest.

3

Nico z golem dla Porto.

7

Taka ciekawostka zanim Vini nie zdobędzie złotej piłki.

Rozpoczął się przed chwilą mecz beniaminka portugalskiej ekstraklasy AVS, który podejmie Porto.

Piękne to może być pokoleniowe starcie. W bramce gospodarzy 39 letni Meksykanin Guillermo Ochoa, a w napadzie Porto fenomenalny od początku sezonu Samu.

12

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).

- Marcin Bułka 90 minut i zwycięstwo 2:1 z Monaco.

- Jakub Kiwior w LM na ławce - Arsenal 1:0 Szachtar, a w lidze niepełne 40 minut i remis 2:2 z Liverpoolem.
- Jan Bednarek 90 minut i tylko 0:1 z City.
- Paweł Dawidowicz kontuzja. Verona 0:3 z Monzą i 1:6 z Atalantą.

- Nicola Zalewski 90 minut w LE i 1:0 z Dynamem Kijów oraz prawie godzinę w lidze z Fiorentiną, tutaj baty 1:5.
- Jakub Kamiński 24 minuty i żółta kartka. Wilki remisują 0:0 z St. Pauli.
- Sebastian Szymański 90 minut w LE z Manu i 1:1. W lidze natomiast 20 minut i żółta kartka. Fenerbahce wygrywa 2:0 z Bodrumsporem.
- Jakub Moder ławka, Brighton remisuje 2:2 z Wolves.
- pan piłkarz Piotr Zieliński w LM 30 minut i wygrana 1:0 z Young Boys oraz w lidze z Juve nieco ponad godzinę, dwie bramki i remis 4:4.
- Kacper Urbański 67 minut w LM i porażka Bolognese z Aston Villą 0:2.

- Karol Świderski niespełna 70 minut i porażka 0:2 z Orlando.

Ponadto zagrali:
- pan piłkarz Robert Lewandowski 85 minut i bramka w LM z Bayernem (4:1) oraz 90 minut i dublet w lidze z Realem (4:0).
- Kamil Piątkowski 180 minut. W LM z Dinamem Zagrzeb żółtka kartka i porażka 0:2, a w lidze 0:0 z Wolfsbergerem.
- Bartosz Kapustka 90 minut w LK i bramka z TSC, Legia wygrywa 3:0. W lidze z kolei 70 minut i 4:1 z GKS Katowice.
- Łukasz Skorupski 90 minut i porażka Bolognese z Aston Villą 0:2.
- Krzysztof Piątek 90 minut i asysta w LK jednak jego Basaksehir dostaje łomot 1:5 z Celje.

W kadrze nie był, ale warto odnotować:
- Kacper Kozłowski, po golu tydzień temu, w ten weekend notuje występ z dwiema asystami. Gazientep wygrywa 3:1 z Konyasporem.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

1

Akturkoglu swoje:) hattrick do przerwy:)

7

Następne 17 kolejek Juventus 0:0. Juve się wystrzelało za pół sezonu.

0

@Dieselzor liga konferencji wciąż w Viaplay, która się chyba zwija za rok, tak? Może więc to?

0

@Rewolucja123 uuuuu. Współczuję

0

@Pedri16Future mówili komentatorzy na Eleven, nie wiem gdzie oglądałeś, może na C+. Myślę że odpowiedzą na Twoje pytanie jest to co właśnie powiedzieli przy mikrofonie w trakcie meczu - chodzi o to że u Xaviego zagrał tylko 5 (albo 3, już nie pamiętam) pełne mecze, u Flicka prawie wszystko. Zaufanie, myślę że to dużo.

0

@Maciux7 Raphinha jest w mega fazie, ale też szanujmy się;) taki mu farfocel wyszedł, fart ze to wpadło. Bardzo nieczysto trafił.

0

@Sebastian7 wiem, ale pasowało mi pod retorykę;)
@Rewolucja123 to on tyle zrobił to co miałeś? Hattrick Roberta?

0

@Rewolucja123 mam nadzieję że Robert ich wyjaśnił:)

5

Lewy dwie patelnie celowo spudłował, żeby nasz naczelny hejter nie miał powodów żeby go wypunktować. Nie no Lewy mastreclass.

2

Auba by już miał 7.

1

@Krzysztof1987 tak można żyć;)

0

Gdyby to podanie nie było po ziemi to by nie trafił główką. Pfff
Czekam na fikołki hejterów Lewego.

0

Gdyby ten karny nie był na pustaka to by nie trafił. Pfff

4

Taka ekipa leje dzisiaj Slisza i jego kolegów.

/photo/1

1

@FcPortoFan1999 oczywiście. Marchena, Baraja, Vicente, Ayala, Aimar, Joaquin, Morientes, później Villa. Ale to w zasadzie kilka lat, dzisiaj mi jakoś w ogóle nie szkoda przaśnej Valencii. Za Sevillą jednak ta sympatia ciągnie się od lat.

2

@Stinger_ @FcPortoFan1999 @JimMorrisonFCB @PatrykBarca wszyscy macie rację! Capel, Reyes, Palop a przecież jeszcze Nolito. Było tam wielu wielu kozackich zawodników w porównaniu z tymi dzisiaj.

2

@ViscaBarca123 cacuszko

2

Chris Wood w siódmym kolejnym występie strzelił właśnie siódmego gola (wliczając dwa mecze kadry - Nowa Zelandia). Łącznie w lidze już 7 bramek, tylko za Haalandem. No nie spodziewałbym się:)

3

Kurde, patrzę ten skład Sevilli i to takie smutne. Tyle lat czy dekad biegały tam mniejsze czy większa, ale gwiazdy: Kanoute, Rakieta, Alves, Ramos, Keita, Adriano, Iborra, Julio Baptista, Luis Fabiano, no i Navas, który jest do dziś. Niemniej obecnie taki żenujący ten skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?