escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Arteta też. Co mnie smuci.
0
@Lucyfffer niepięknie.
1
@KrwawiaceoczyVEB tak jak napisał @DonCarletto Undav już w Belgii sobie świetnie radził w rewelacji ligi (tu akurat smuci mnie fakt, że razem z nim w parze brylował Belg Vanzeir, ale ten wybrał inną drogę).
Szacun dla Niemca że się nie poddał po kiepskim epizodzie w Brighton.
Havertz nigdy dla mnie nie będzie topowym napastnikiem.
0
Swoją drogą ciekawe przypadki w kadrze Niemiec. Fulkrung na stare lata zaczął być poważnym kandydatem do gry w ataku repeentacji, a przy kontuzji Nicklasa to samo spotyka Kleindiensta z Mynsiengladbach.
0
Oooo Roki z golem. Ale teraz ruszy maszyna:D
3
Kacper Kozłowski z debiutanckim golem w Turcji.
0
@okiemtypera_lucaxx95 w Australii.
1
Klimala w debiucie ligowym Sydney FC gol i asysta, do końca meczu zostało ponad 20 minut.
0
@Pingwinek nie wiem. Czasami się myli. Przykład z dzisiaj - w zaznaczonych meczach Kopenhaga - Velje. Powiadomienie że gol na 2:0 w 33 minucie. Za minutę cofka, za dwie minuty cofka gola na 1:0, który już był od ośmiu minut. Po kolejnej minucie powiadomienie że gol na 1:0 dla Kopenhagi. No odwalali dzisiaj.
2
@Tabaluga37 bardziej chodzi mi o to, że nas nie stać (poza Roque) na koty w worku. Raczej wszyscy przez lata udowadniają swoją jakość, to samo teraz jest z Davidem. I kadra i klub od lat i on ładuje dużo goli. Naprawdę w przyszłym roku jest mnóstwo jakościowych piłkarzy do wyciągnięcia za free.
0
@Pingwinek wygrali po dogrywce.
4
@Tabaluga37 nie stać nas. Powinni celować w Davida z Lille w przyszłym sezonie.
1
@Adran360 o to to!:)
12
Guirassy póki co to nie jednosezonowy odpał. 12 gol w 8 kolejnym meczu.
1
@Adran360 Hamdallah strzelił dla swojego byłego klubu…
1
Siuuuuumakan z czerwem. Karny dla Szabab!!
Pudlo! Tak wychodzi pajacowanie przy karnym. Słupek i koniec meczu.
5
Niestety… karny dla Nassr. Głupi faul.
95 minuta.
No i CR z golem numer osiem tysięcy dwieście sześćdziesiąt siedem.
1
@fart to akurat zawsze cieszy:)
3
Szabab na 1:1!! Oby bez cofki.
Utrzymane!:) brawo!
1
@fart niech dowiozą.
Dobra 2:) oby po meczu.
Co nie zmienia faktu że skład Lechii wygląda dziwnie:)
3
Legia wychodzi na prowadzenie z Lechią Donieck.
4
@Adran360 Trudny strzał, jak na stopera to mega wykończenie.
3
Świetny gol Laporta. Trudne uderzenie po koźle i mamy 1:0 dla Al Nassr
1
@mekston odpada. Za dużo zajęć:)
Niemniej mogą walić bramki i jedni i drudzy.
0
@Rust_Cohle
1. Tottenham - West Ham 1/+2,5
2. Fulham - Aston Villa 2/+2,5
3. Ipswich - Everton X/-2.5
4. Manchester United - Brentford X/+2,5
5. Newcastle - Brighton X/+2,5
6. Southampton - Leicester 2/-2,5
7. Bournemouth - Arsenal 2/+2,5
8. Wolves - Manchester City 2/+2,5
9. Liverpool - Chelsea X/+2,5
10. Nottingham - Crystal Palace 2/+2,5
2
@negreanu może i nie ma racji, ale za to najlepiej się myli:)
3
@Radioactive9705 piękny to Francuz. Pisałem przy pożegnaniu Iniesty, że kiedyś ktoś powiedział o Inieście, że jak on gra to wiedz, że gdzieś na świecie w jakiejś filharmonii trwa koncert. To samo mi bardzo pasuje do Francuza. Uwielbiałem jego grę. Jedno z moich marzeń - transferów do klubu:)
1
@mekston :D
nie mam pojęcia, ale nie będę grał:)
0
Dobra, koniec repeentacji, przypominam o fantasy ekstraklasie i angielskiej na weekend:)
0
@jacobFCB mam to samo…