0

@PatrykBarca dzisiaj grał i co z tego?

0

@Kidd z tymże każda drużyna gra inny futbol, inne ustawienie. Pisałem podczas Euro - mecz Anglia - Serbia, tam po boisku biegało ludzi co strzelili ponad 200 bramek w minionym sezonie, a skończyło się 1:0, 0:1. Czy wszystko jest wina trenera?
Ok mamy zawodników, którzy wszyscy grają w jednej lidze, ale jednak ciężko znaleźć 3-4 graczy grających w jednym klubie, którzy rozumieją się bez słów.
@daniel32778 kto ustala tę wartość?

0

@FcPortoFan1999 żenujące:)

3

3 nieuznany gol Grecji.
Trzeci mecz, póki co 9 punktów i żadnej straconej bramki. W grupie Anglia, Finlandia i Irlandia.
Dziękuję, następny:)

Edit. Anglia na 1:1.

0

@Kidd nie rozumiem argumentów o zapleczu i reprezentantach grających w lidze. W tejże lidze są drużyny, które wychodzą nawet bez jednego Anglika w składzie. To smutne.
@Ojciec5tkidzieci ja bym powiedział 10 lat to Belgia ale 4-5 to zdecydowanie Anglia.

0

@Stinger_ ale jakim stylem? Nie dla Zidane’a w kadrze.

0

@rayan_7 widzę że Kane’a nawet nie ma na ławce. Możesz spać spokojnie:)

1

Grecji nie uznają dzisiaj 2 bramki, a i tak wygrywają 1:0 z Anglią. I teraz moje pytanie do Was:
Jaki potencjał kadry jest w ostatnich latach najbardziej marnowany - Anglii czy Belgii?

1

@Stinger_ tam są ze 2 jedenastki. Materiał do „tworzenia” jest przeogromny.

0

Pepula dawaj do Anglii bo to aż smutno patrzeć. Jeden gagatek lepszy od drugiego.

1

@rayan_7 zależy czy masz opcję „musi wyjść w pierwszej 11”. Wtedy rozlicza po kursie 1, jeśli nie ma takiej informacji to jak wejdzie z ławki i nie strzeli to przegrane. Chyba że nie wejdzie z ławki to wtedy też rozliczone po kursie 1.

1

Ale rozegranie Belgów!!! Wow!!!
Majstersztyk

1

@Stinger_ Nkunku, fantastyczny Olise, Dembele, Kolo Muani, na ławce Thuram, Barcola, a przecież jeszcze jest niepowołany Coman.
Na papierze numer 1 kadra.

0

@FcPortoFan1999 tam nie zaglądam już od lat, ale 90minut to jednak puchary regionalne, niższe ligi, tego chyba na weszło nie ma, tak?

0

@tristan87 jest i nasz, ale ciekawostka o Jasiu Urbanie:) Polak grając w Osasunie jako pierwszy w historii strzelił hattricka Realowi na ich boisku.
Pozdrawiam:)

0

Gdy Retegui grał jeszcze w Argentynie i stamtąd został powołany do reprezentacji Włoch to zacząłem w swoich ciekawostkach pisać o nim, gdy w tejże Argentynie strzelał. Ktoś wtedy mi napisał, że to i tak słaby napastnik.
Dzisiaj po 7 kolejkach ma średnią 1 gola na mecz w lidze i kolejnego gola w kadrze.
Nie oglądam włoskiej ligi za dużo, a na pewno nie Atalantę, Włochów też średnio. Czy ktoś może mi powiedzieć, ze to przypadek czy jednak Retegui to dobry napastnik?

2

@Faro a ja że prawdziwy Danny.

0

@FcPortoFan1999 wiadomo:)
Ja rzadko, natomiast kiedyś częściej i myślę że się nic nie zmieniło i śmiało możemy stwierdzić że to wciąż najlepszy portal o polskiej piłce.

1

@FcPortoFan1999 tym bardziej szacunek że ma na to czas. Na portal. Bo wyjazdów też zaliczył od groma.

0

@FcPortoFan1999 tym bardziej szacunek.

0

@FcPortoFan1999 wiem, gdzieś mi się rzuciło w oczy. No to trzeba mieć zapał:)

0

@FcPortoFan1999 nazbierało się:)

0

@FcPortoFan1999 jako fan polskiej ligi powinieneś docenić jakie skarby znalazłem:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14910442#comment-14910442

0

@AFA oj będzie:D liczę na kolejny popis Jamesa:) Chociaż tam ciężko będzie:)

4

Tak patrzę na dzisiejsze mecze w Ameryce Południowej, to widzę że szykuję się mecz dla koneserów:) Ekwador - Paragwaj:D Po 8 kolejkach Ekwador ma bilans 6:4, a Paragwaj 2:3 (!!). Daje nam to średnią goli w meczach Ekwadoru - 1,25, a Paragwaju :D 0,625.
Zapowiada się prawdziwe cacuszko:)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Jordanii tak?

0

@FcPortoFan1999 Bardzo niepotrzebnie:)

0

@FcPortoFan1999 o większy dystans. Umiesz?:)

0

@PatrykBarca Tak, właśnie on:) W pierwszym składzie Legii.
No masz tu wypisanych tych którzy między innymi zagrali:
- ligowy 2:0 z Espanyolem 2011 r.- gole Pique i Iniesta, a w składzie też Leo, VV, Busi, Masche, Villa, Xavi, Pedro czy Abidal, a na ławce Pepula:)

- liga mistrzów 1:0 z Apoelem w 2014r. I tu mam mieszane uczucia... po 1 mega bo pierwszy rząd, więc całe towarzystwo biegało ode mnie kilka metrów. Siedziałem przy narożniku, więc Iniesta, Ney czy Leo byli "na wyciągnięcie ręki", ale po 2 niestety jestem mega zawiedzony, bo to TYLKO 1:0 z takimi paździochami. Wtedy gola strzelił Pique po asyście Leo. Leo, Ney, Xavi, Iniesta, Pique, ter Stegen, ale i nasz kapitan Sergi Roberto czy obecny zawodnik Motoru - Sergi Samper:D.

Zrobiłem sobie "selfie" z Iniestą, który akurat wykonywał rzut rożny, a siedziałem przy samym narożniku, tylko pas dla fotoreportrów mnie dzielił, ale tak to poza nim cała reszta, ale już nieuwiecznione. Ney, Leo, Iniesta. Na tym pierwszym meczu to siedziałem wysoko, więc "widziałem na żywo" to ciężko powiedzieć:)

2

@NeroTFP1 ale ja wtedy psioczyłem na Rijkarda, że wpuszcza jakieś długowłosego ciapciaka:)
Dalsza historia napisała się sama:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?