0

@626 zamówienie w trakcie realizacji:)

0

@LambiPL no ale zalatuje, nie świruj:)

2

@bartas97 wybierz jednego, drugi dla nas:)
@BORO_12 marzenie:)

0

Strona internetowa Francuskiej Federacji Piłkarskiej cytuje selekcjonera reprezentacji: "Didier Deschamps: Dla Pogby znów zapaliło się światło."

Ja nie wiedziałem, że Didi Deszą jest z Podlasia:)

0

@cracker Oby spróbowali.
@kanver_ ja też nie:)
@VegetaPolska no nie musi rezygnować z obu tak wysoko grających skrajnych obrońców:) Wtedy w defensywie zostanie Rudiger, jakiś Militao i 200 letni Modric:)

0

@cracker Davies jako konkurencja? Przecież on zjada Balde na śniadanie. David tak:)
@MesQueUnClub_87 Skoro dogadany to może ten Gąsiorowski? Chyba grywa na lewej i zbiera niezłe oceny. Chociaż bardziej "zbierał", nie wiem jak w tym sezonie sobie radzi.

2

@mientusek1407 Skoro Partey to czemu nie Anguissa?
Skoro Son to czemu nie Sane?

3

@messi33 czyli zakładam, że "zwykły dzień w pracy", może wydaj z 13 plnów i kup sobie coś lepszego?

14

Muszę przyznać, że lista graczy, którym wygasają umowy w przyszłym sezonie jest naprawdę zacna (w nawiasie wiek):
- Trent Alexander-Arnold (26)
- Leroy Sané (28)
- Mohamed Salah (32)
- Alphonso Davies (23)
- Joshua Kimmich (29)
- Jonathan David (24)
- Heung-min Son (32)
- Kevin De Bruyne (33)
- Jonathan Tah (28)
- Virgil van Dijk (33)
- Neymar (32)
- Frank Anguissa (28)
- Lionel Messi (37)
- Denzel Dumfries (28)
- Amad Diallo (22) - ten z Manu
- Paulo Dybala (30)
- Thomas Partey (31)
- Marco Verratti (31)
- Yarek Gasiorowski (19)
- Nicola Zalewski (22)
- Eric Dier (30)
- Jorginho (32)
- Koke (32)
- İlkay Gündoğan (33)
- Cristiano Ronaldo (39)
to wybrane, więcej nazwisk tutaj - https://www.transfermarkt.pl/statistik/endendevertraege

1

@Kessie parówki z czajnika, klasyk:D

0

@Foro czyli Ty tak na poważnie? A to sorry, w takim razie dziękuję za dojrzałą i konstruktywną krytykę. Następnym razem przyłożę się bardziej:)

1

@tristan87 tak, napisałem "defensywnym zawodnikiem", bo jednak po latach w obronie grał lata w pomocy, defensywnym zawodnikiem jednak wciąż był, dlatego tym bardziej szacun za taki wyczyn.

10

@tristan87 jeśli wierzymy transfermarkt to faktycznie Lahm również bez czerwa. Tutaj jednak więcej uznania dla Niemca, który był defensywnym zawodnikiem.

2

@Rust_Cohle o, nie obraziłeś się?:)
Tak, interesują mnie tylko pochlebne opinie i zielony herby, w innym kolorze nie chce.

2

@Foro uff, dzięki:)
@MesQueUnClub_87 nie chce! Napatrzyłem się w weekend na ludzi, którzy wynosili pełne wiadra gdy ja dopiero wjeżdżałem do lasu:) Ale nadrobię cwaniaczku:)

1

@Foro dlatego Ciebie nie wołałem:)

17

Mnie z jesienią kojarzą się dwie rzeczy... pierwszy znak - to już robiony przecież, ale to jeszcze głównie we wrześniu. Później następuje znak definitywny - niestety... "jesień jesień ach to ty" - mianowicie dynia.

A skoro dynia to Kucharze zapraszam:)

Kurczak z ryżem w sosie z dynią:)
https://zapodaj.net/plik-MOExztv9hU
https://zapodaj.net/plik-7d430qVWRk
https://zapodaj.net/plik-WcheOlzhOU
https://zapodaj.net/plik-EJLMC4VVXv
https://zapodaj.net/plik-sIJEXSjKxK
https://zapodaj.net/plik-r60YoVmuDx
https://zapodaj.net/plik-4B1pCta2B0

@MesQueUnClub_87 @Kluivert_P @pioz123 @IronSanHybrid @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @Lionel_Messi10 @Krzysztof1987 @AssisMoreira

0

Kiedyś ktoś podczas transmisji Barcelony/Hiszpanii gdy Iniesta czarował kolejny raz powiedział o nim coś w stylu (dokładnie nie pamiętam) - "Gdy Iniesta jest przy piłce to wiemy, że gdzieś na świecie w tej chwili trwa koncert w filharmonii". I tak go zapamiętam.
To z jaką łatwością przyjmował/prowadził i podawał piłkę właśnie kojarzy mi się z taką elegancją dyrygenta i jego orkiestry.
Podobne zdanie mam o Henrym, jak dla chyba nikt inny tak elegancko nie "traktował" piłki jak oni.

1

@AFA to prawda, nie rozpieszczają:)

1

@AFA 10 września 2021 mecz przeciwko Boliwii u siebie - wynik 3:0 - 3 gole Leo:) Czy powtórzy to w prawie 3 rocznicę?:D

3

@Aragorn33 ja jak tak patrze to bym wszystkich wziął:)
Son, Sane, Salah, Davies, Kimmich, David, Trent, De Bruyne, a tych nieprzydatnych od razu opchnąć:) Janusz biznesu:)
Ale tak szczerze to chyba nie ma o czym mówić - Davies, Kimmich - tu i prawa obrona i środek pomocy no i lewe skrzydło - tu od lat moim marzeniem jest Sane. No i David na 9, brałbym:)

4

@tristan87 oj tam, dla mnie nie musi mówić po polsku, ma zapierdalać na boisku grając w narodowej koszulce:)

3

@NeroTFP1 i oczywiście wybitny muzyk:)


11

To może poczytamy trochę o jednej z najlepszych lig na świecie, co?

Arabia Saudyjska kolejka 6:
Al Ahli - Al-Hilal 1:2. Szybki gol Gabri Veigi po asyście Kessiego i myślałem, że może jakaś niespodzianka? Ale nie:) Mitro dublet i to mistrz z 3 punktami. Przy jednej z bramek Serba asystę zaliczył Renan Lodi (Atletico). Ponadto zagrali: Ivan Toney, Riyad Mahrez, Ibanez (Roma), Merih Demiral, Roberto Firmino - Bono, Kalidou Koulibaly, Ruben Neves, Sergej Milinkovic-Savic, Joao Cancelo i Malcom.

Al Nassr Riyadh - Al Orubah 3:0. Sadio Mane z dubletem, a CR z golem i asystą. Z nimi również Otavio, Anderson Talisca, Marcelo Brozovic, Aymeric Laporte, Mohamed Simakan czy Bento (powołany do Brazylii o zgrozo). Wśród pokonanych nasz Tello, Kurt Zouma, Jean Michael Seri (Nice, Fulham) czy Johann Gudmundsson (Burnley).

Al Okhdood - Al-Ittihad FC 1:2. Karim Benzema i Houssem Aouar z golami, Moussa Diaby i Steven Bergwijn z asystami, ponadto w składzie Laurenta Blanca zagrali Fabinho czy Predrag Rajkovic (Serbia).

Al-Ettifaq - Al-Raed 0:1. Steven Gerrard chyba niedługo poleci mając takie wyniki, zwłaszcza u siebie. Zagrali: dwóch były napastników Lyonu - Moussa Dembele i Karl Toko Ekambi, Seko Fofana, Georginio Wijnaldum, Alvaro Medran (Real, Valencia), Joao Costa (liznął Romy chłopak).

Al Wehda - Al Feiha 2:2. Tu spotkali się dwa byli zawodnicy Manu, chociaż nie grali ze sobą, minęli się o jeden sezon. Dla gospodarzy gola strzelił Odion Ighalo a u gości w obronie zagrał Chris Smalling.

Al Riyadh - Al Qadisiya 1:2. Tutaj też taka trochę niespodzianka... u gości zagrali: Pierre-Emerick Aubameyang, Julian Quinones (była gwiazda Tygrysów z Meksyku), Cameron Puertas (Royale Union), Nacho Fernandez, Nahitan Nandez (Urugwaj), Iker Almena (Girona), Koen Casteels (Belgia).

Damac - Al Shabab 1:0. U gości między innymi Yannick Carrasco, Giacomo Bonaventura czy Wesley Hoedt (Lazio, Anderlecht).

Tabela:
1. Al-Hilal 18 punktów (komplet)
2. Al-Ittihad 15
3. Al Nassr Riyadh 14
4. Al Shabab 12
...
6. Al Qadisiya 10
8. Al-Ettifaq 10
10. Al Ahli 7.

Strzelcy (wybrani):
1. Mitrovic 10 goli
2. Benzema 7/1 asysta
3. CR 5/2
4. Aouar 5/1
13. Mane 2/5
21. Tello 2/0
31. Bergwijn 1/3.
...
no i daleko daleko jest Moussa Diaby bo nie strzelił żadnego gola, ale.. były zawodnik Aston Villi w 6 meczach zanotował aż 7 asyst i to w tej klasyfikacji jest liderem.
@Kidd @Kessie @JimMorrisonFCB @mekston @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa

1

@Zoker I to się wszystko może cały czas zmienić. Nie sądzę, że CR czy Leo ustrzeli hattricka, ale szanse mieć będą. To samo Mabkhout.

0

@PatrykBarca namówiłeś mnie;)

1

@NeroTFP1 wolałbym pracować w hałasie, gdybym za sponsorów mnie buki czy innych gogusi z kasą;)

2

@NeroTFP1 jak ja pisałem ciekawostki to on na gówno „papu" wołał…
No ale Marek załatwił mu rozgłos:D

3

@MesQueUnClub_87 Pięknota:)

Ps. Zdjęcie grzybów…
Ja pier… ja byłem wczoraj i więcej ludzi niż grzybów w lesie.

0

@Lucyfffer prawdę mówiąc nie zdawałem sobie sprawy, że Bar słona jest taka „równa”. Ten „stadion” na Corridę zdradził:) pamiętam jak on absurdalnie wyglądał wśród bloków:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?