1

@Lucyfffer Barcelona

2

A „Łysy” czasem nie z Puyolem ma/miał tę agencję menadżerską?

3

@Danzo23 Mbappe na lewą stronę.

8

@tristan87 chciałbym, żeby mu się chciało grać... wtedy klasa zawodnik.

0

@SeWo77 Konkurencja jednak mocniejsza niż w Napoli, do tego zgrana. Zobaczymy:) Trener go chciał, czekał na niego, liczę, że ma pomysł:)

3

Rozkład jazdy jest znany. Jazda...:)

7

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).

- Łukasz Skorupski 90 minut w LM i porażka 0:2 z Liverpoolem, a w lidze na ławce. Bologna remisuje 0:0 z Parmą.

- Jakub Kamiński 79 minut, Wilki wygrywają 3:1 z Bochum.
- Nicola Zalewski w LE bez gry, Roma przegrywa 0:1 z Elfsborgiem, a w lidze 70 minut i remis 1:1 z Monzą.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut z Interem, oraz ławka z Lazio. Oba mecze jego Torino przegrało 2:3.
- Jan Bednarek 180 minut. Dwie porażki Świętych 3:1 z Arsenalem i Bournemouth.
- Paweł Dawidowicz pauzował za czerwoną kartkę. Verona wygrała z Venezią 2:1.

- Kacper Urbański nieco ponad godzinę w LM z Liverpoolem (0:2) i niespełna 30 minut w lidze z Parmą (0:0).
- Piotr Zieliński 90 minut w LM - Inter zbił Crvenę 4:0 oraz niespełna kwadrans w lidze z Torino - Inter wygrywa 3:2.
- Sebastian Szymański 90 minut w LE i remis jego Fenerbahce z Twente.

- Mateusz Bogusz 75 minut i asysta, LA wygrywa 1:0 z St. Louis City oraz pół godziny i LA wygrywa 3:0 ze Sportingiem Kansas City.
- pan piłkarz szapoba klasa sama w sobie Robert Lewandowski 75 minut i dublet w LM z Young Boys (5:0), a w lidze 90 minut i hattrick z Alaves (3:0).

ponadto zagrali:
- pan piłkarz Karol Świderski 2 mecze: 70 i 72 minuty, 2 bramki + asysta i 1 bramka, zwycięstwo Charlotte 4:3 z Chicago Fire i 2:0 z Montrealem.
- Krzysztof Piątek 180 minut. 90 i bramka w LKE i 90 i bramka w lidze. Najpierw Basaksehir przegrało 1:2 z Rapidem, a potem w lidze 1:1 z Kayserispor.
- Bartosz Slisz 180 minut. Porażka Atlanty 1:2 z Montrealem i wygrana 2:1 NY Red Bulls.
- Przemysław Frankowski niespełna 80 minut i remis Lens 2:2 z Strasburgiem Karolem:)
- Jakub Piotrowski 90 minut w LE z Victorią Pilno (0:0) - tutaj Polak nie trafił karnego dla Ludogorca, a w lidze zwycięstwo 1:0 - w tym meczu również 90 minut Polaka.
- Marcin Bułka 90 minut, a jego Nice remisuje 1:1 z PSG.
- Jakub Kiwior 45 minut w LM z PSG - Arsenal wygrywa 2:0, a w lidze dostał minutkę. Arsenal wygrał 3:1 z Southampton.
- Kamil Piątkowski 90 minut i lanie w LM od Brest 0:4, a w lidze 45 minut i Salzburg dostaje kolejne wciry. Tym razem 0:5 od Sturmu Graz.

Tydzień temu zostałem zignorowany, może w tym się uda?
Ktoś wie co się dzieje z Buksą? Dobry początek w lidze i od jakiegoś czasu poza składem.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

0

@szymonekk ta:D

0

@szymonekk ja już nie wnikam czy to Legia, Jaga, Lech czy Raków.
Ciągle ta sama śpiewka. Nie chcą kasy, nie chcą "rozgłosu", może większej ilości kibiców? W porządku, niech nie grają w pucharach.

0

@Katalończyk 99 zawsze mnie to bawi:) "różnica polega na tym ze piłkarzy Betisu nie grzeje liga konferencji i mecz w chłodnej warszawie" to po jakiego grzyba grali w sezonie o miejsce w pucharach?
Wiecznie ten sam argument, a bo ci maję wywalone bo tamci mają wywalone. Cały sezon kluby grają, żeby skończyć jak najwyżej, a potem się okazuje, że w sumie to oni nie chcieli. Niech się zgłoszą do jakiegoś Getafe czy innej Celty z zapytaniem czy chcą może popykać w europejskich pucharach. Świadczy to tylko o klubie, że mają wywalone w swoich kibiców, nawet gdy ci się cieszą, że ich ekipa po latach bycia ligowym średniakiem czy innym ciapciakiem, dostała się do pucharów.

19

Liga hiszpańska mężczyzn:
- lider - Barcelona
- lider strzelców - Polak

Liga hiszpańska kobiet:
- lider - Barcelona
- liderka strzelczyń - Polka.

Nie ukrywam przyjemny widok:)

Ps. Nie wiedziałem, wśród strzelczyń mamy jeszcze jedną Polkę - Natalia Padilla. 21 latka strzela dla Sevilli.

0

@emeu wygrałem?

2

@emeu Chilavert

0

Fiorentina - Milan: nam strzelać karnych nie kazano.

1

@Kgorecki2500 wymarzone to może hucznie powiedziane, ale mógłbym mieszkać w Sopocie:)

1

Były obrońca Benfici, OM i Nottingham - Portugalczyk Nuno Tavares zagrał 5 meczów w barwach Lazio.
W 5 ligowych spotkaniach zanotował 5 asyst. Ładnie:)

0

Marmoush do gola dorzuca asystę. W tej chwili Eintracht liderem.

0

Brennan Johnson 6 mecz z rzędu z golem dla Totków.

Omar Marmoush (Eintracht) wliczając puchary i kadrę strzelił gol numer 9 w ósmym meczu. Miał tylko jeden mecz bez gola. Do tego ma 5 asyst.

Lubię takie serie:)

1

@Adran360 ulala

1

@Adran360 nie pamiętam kto, odkopie może jutro, zarzucał Świdrowi przy powołaniach że on nic nie strzela. Od tamtej pory 4 gole i asysta w 3 meczach;)

1

@Adran360 ale dali ciała obrońcy z bramkarzem:D

0

@FCB_dimiC nie dowiemy się.

9

Carvajal Carvajalem, ale gdyby on trafił „czysto” to rywal mógłby już być bezpłodny.

0

@FcPortoFan1999 pokaż mi topowego bocznego obrońcę w topowym klubie w wieku 34 lat. Nikt mi do głowy nie przychodzi tak na szybko.
@DonCarletto moze „wywalczy” pierwszą jedenastkę

0

@AxelF no ja bym chciał grać najlepszymi. Jako fan Barcy patrząc na to co się stało z Pedrim pewnie Yamala bym bardziej oszczędzał. Ale nie jestem selekcjonerem Hiszpanii:)

0

@DonCarletto Lucas niech zostanie:)

0

@FcPortoFan1999 jak wróci koło 34 lat, zanim dojdzie do formy, to może być już za „późno” na topowe granie.

11

32 lata (33 w styczniu), jak wypadnie na 8-10 miesięcy to może być po karierze.

1

Ale ta noga nienaturalnie się wygięła… musiało boleć Karwahala.

1

@Adran360 ta, widziałem… nowa 9 Brazylii..:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?