0

@Hosh Lech odpadł z Rzeszowem, a Raków z Miedzią.

2

Puchar Polski: pary 1/16 finału

MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Avia Świdnik - Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki - Polonia Warszawa
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Kraków
Lech II Poznań - Korona Kielce
Lechia Zielona Góra - Widzew Łódź
Odra Opole - Pogoń Szczecin
Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów
Unia Skierniewice/Motor Lublin - GKS Katowice
Arka Gdynia - Piast Gliwice

0

@Kamiloza91 Po pierwsze decyzje podejmuje trener, nic nam do tego niestety (a może stetyu?). Po drugie nie oglądam ekstraklasy, poza Legią czasem, a o reszcie meczów/zawodników przeczytam.
Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie.
"Jakim prawem do kadry jest powoływany Ameyaw w takiej przeciętnej formie, po tym jak Marczuk w poprzednim sezonie jak był w najlepszej formie (miesiąc przed powołaniem: 5 asyst + gol Marczuka vs 1 asysta Ameyawa) został pominięty?" Kogo obchodzi Marczuk z zeszłego sezonu? mamy nowy sezon. Z tego co słyszałem to Ameyaw bardzo dobrze się prezentował w Piaście i zasłużył na powołanie, więc to mnie nie dziwi.
Od siebie dodam tylko, że Marczuk grając tak dalej w MLS jak gra, za chwilę równiez dostanie powołanie.
"Kozłowski to samo, czym on się niby w tej Turcji wyróżnił... Świderski w USA potyka się o własne nogi i powołanie?" - Mam rozumieć, że oglądasz Gaziantep Kacpra czy Charlotte Świdra? Czy po prostu patrzysz na gole/asysty??
"Oyedele 1 dobry mecz w Legii i od razu do kadry" - tu pełna zgoda.
"Kapustka to już w ogóle, odjazd" - Legia ma słaby okres, zgadzam się, ale to są tylko 3 gorsze mecze. Wcześniej Legia głównie wygrywała, czasem remisując, ale postacią wiodącą był Kapustka.

0

@Luciano99 granie w piłkę też było zamkniętym tematem... ju noł łot aj min?:)

12

Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).

- Łukasz Skorupski 90 minut. Jego Bolognese remisuje 1:1 z Atalantą*.

- Jakub Kamiński 90 minut i remis 2:2 Wilków ze Stuttgartem.
- Nicola Zalewski 4ty mecz poza kadrą. Roma w minionym tygodniu zremisowała 1:1 z Bilbao i wygrała 2:1 z Venezią.
- Paweł Dawidowicz pauzował za czerwoną kartkę. Verona przegrywa z Comą Sawa (taka piosenka, znacie?) 2:3.
- Jan Bednarek mecz ligowy gra dzisiaj z Bournemouth.
- Sebastian Walukiewicz 45 minut w pucharze i odpadnięcie z Empoli a w lidze ławka, a Torino przegrywa z Lazio 2:3.

- Kacper Urbański 45 minut. Jego Bolognese remisuje 1:1 z Atalantą*.
- Piotr Zieliński 6 minut, a Inter wygrywa 3:2 z Udinese.
- Sebastian Szymański 90 minut w LE i wygrana 2:1 z Royale Union, a w lidze ponad 80 minut i mega kiks w 2 minucie:D Fenerbahce jednak wygrywa 2:0 z Antalyasporem.

- Robert Lewandowski niespełna 80 minut, gol i 1:0 z Getafe w tygodniu, a w weekend 70 minut i porażka 2:4 z Osasuną.
- Mateusz Bogusz w tygodniu 120 minut w finale pucharu, wygrana 3:1 ze Sportingiem Kansas City oraz asysta. (Ale asysta do nie byle kogo, piękny Żiru z golem:). W lidze nieco ponad godzinę i wygrana 2:1 z Cincinnati.

ps. To co? Niedługo powrót Wojtka do cyklu o Polakach?:D

Ponadto zagrali:
- Karol Świderski 70 minut i bramka. Szarlotta remisuje 1:1 z Interem Messiego.
- Bartosz Slisz niepełne 90 minut, a Atlanta remisuje 1:1 z Philadelphią.
- Przemysław Frankowski około 80 minut. Lens 0:0 z Niceą.
- Marcin Bułka 90 minut. Nice 0:0 z Lens.
- Jakub Piotrowski 74 minut w LE, a Ludogorets przegrywa 0:2 ze Slavią Praga. W lidze prawie cały mecz i asysta. Jego zespół wygrywa 2:0 z Botev Vratsa (z kim?!)
- Bartosz Bereszyński w pucharze 90 minut i asysta. Sampdoria awansuje po wygranej 2:1 z Genoą. W lidze również 90 minut i wygrana 3:1 z Modeną.
- Bartłomiej Drągowski 90 minut, a jego Koniczynki przegrywają 0:2 z AEK.
- Jakub Kiwior 90 minut i 5:0 w pucharze z Boltonem. W lidze ława, a Arsenal wygrywa 4:2 z Lejczester.

ps 2. Ktoś wie co się dzieje z Buksą? Dobry początek w lidze i od jakiegoś czasu poza składem.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex

0

@emeu Diego Costa?

0

Filip Kostic debiutuje w Fenerbahce.

3

Hoffenheim w 12 minut strzeliło 3 gole Werderowi, żeby za chwilę dostać czerwo. W 20 minucie Werder na 1:3, czyżby piękny łamak?:)

Już 3:2

1

@Khajio a dlaczego to nie miałby być komplement? Dzisiaj Egipcjanin zagrał świetny mecz, dublet i dwie asysty. Pan piłkarz.

0

Nabil Fekir strzelił bramkę i zanotował asystę. Jego Al Jazira wygrała w lidze ZEA 3:1 z Al Nasr.

1

Filip Kurto - Polski bramkarz grający od lat w Australii - sięgnął po krajowy puchar. W finale pokonali Melbourne Victory (Victory to po angielsku zwycięstwo, ale w tym wypadku przegrali, czy nie victory, rozumiecie?) 1:0.

1

@Adran360 na pewno:D

1

@Adran360 oj tam, jakieś plotki;)

2

Trzeci kolejny ligowy remis Interu Miami. W dwóch z nich rywalem Messiego i spółki była drużyna z Polakiem w składzie. Przypadek? Nie sądzę.
Było nie wygrywać z nami na Mundialu? Było:)

20

Messi odpalił na 1:1.


4

Świderskim bramkę strzelono:)


2

Amigosy vs Świderski.

/photo/1

0

@marcin62 otóż to:)

0

@jacobFCB a Trincao świetny w tym jadącym po wszystkich rywalach walcu jakim jest Sporting.

0

Hansi na konferencji powiedział, że Pena może być jedynką bo świetnie sobie radzi. No co miał powiedzieć?
Bez kamer i fleszy pewnie powiedział to samo Wojtkowi, że będzie jedynką. I co teraz?
No świetnie rozwiązał to Lapcio i Flick.
Wpuść Pene na bramkę, zmień skład, niech bramkarz sam zobaczy jaki jest słaby. Wojtek te rywalizację wygrywa w przedbiegach.

1

@Adran360 tak jest:)

2

@fart stare dziadki z totalnych łamag zrobili topową drużynę w lidze:) myślę że miło zagrać przeciwko tylu mistrzom świata:)
@arasz1819 widziałem zdjęcia z treningów to i Leo i Luis i Alba trenują uśmiechnięci. Grają u siebie i myślę że wyjdą na galowo. Tym bardziej że mają dwa słabe mecze za sobą - porażkę i wyrwane zwycięstwo w końcówce.

0

@vangoor my to się cieszmy że tam tylko 4 wpadło.

2

Jeszcze nieco ponad 2 godzinki i Karol Świderski będzie miał okazuje zrewanżować się Messiemu za Mistrzostwa Świata. Jego Szarlot jedzie na boisko Interu Miami.
Absolutnie nie wróżę żadnego sukcesu drużynie Polaka, ale chociaż miło że sobie Karol popyka przeciwko takim grajkom:)

4

Flick rotuje pod ligę mistrzów. Ale Młodzi Chłopcy zapłacą rachunek… nasi pojadą z nimi jak dzisiaj dziewczyny w lidze:)

2

Ivan Perisic debiutuje w PSV. Za chwilę Willem II podejmie nowy zespół Chorwata.

1

@skubi99 wciąż gra:)
@NeroTFP1 na szybko pomyślałem jeszcze o Hulku, ale jednak Oscar przebił go moim zdaniem.
@AFA ta kadra jest zwyczajnie słaba. Niestety. Patrząc przez dekady na zawodników jacy tam grali, to co obecni, to po prostu żart.

5

Oscar - była gwiazda Chelsea - dzisiaj, w swoim ósmym sezonie w Chinach, rozgrywa swój najlepszy sezon w historii. W tej chwili, na 3 kolejki do końca sezonu, Brazylijczyk ma 13 goli i 19 asyst. Jeśli Paulinho był powoływany z Chin, to ja patrząc na tę mierną kadrę Brazylii, tym bardziej powołałbym Oscara.

10

To jest aż nieprawdopodobne jak słabo wygląda ta drużyna. Połowa ogorów, brak rasowej 9.
To ja bym powołał Hulka i Paulinho z Atletico, mogliby więcej zrobić niż te ofensywne „gwiazdy”.

0

@mekston za późno:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?