0

@Kgorecki2500 poprawione:)
@PatrykBarca ale czy to ten poziom?

2

Sprawdziłem sobie nazwiska bramkarzy bez kontraktów. Tam są takie ogóry, że naprawdę te śmichy chichy o Wojtku wcale nie wydają się takie głupie.
Karius, Masip i Navas. Reszty nie znam, bez kitu.

0

@Gacek5 No właśnie:(

1

@MOLESTA pozwolę się nie zgodzić z Tobą i już uzasadniam. W pierwszej połowie jeszcze do jakichś sytuacji dochodzili, próbowali. Na koniec czerwo i obrona Częstochowy całą drugą połowę. Do tego nie masz w swoim zespole swojego silnika - Odegaarda. Jak gardzę defensywnym futbolem, tak mając 2:1 z City, stratę jednego zawodnika i brak najlepszego gracza, tak też bym się zamurował.

3

@Adran360 Szwed Szwedem, ale trzeba przyznać, że u Trincao również się zapowiada bardzo dobry sezon. Jakoś mam sentyment do niego. Może za szybko został rzucony na głęboką wodę.

4

@Gacek5 a mógł się nie skarżyć…:(

1

@Adran360 no facet grzeje kolejny rok, jak nie trafi nigdzie w przyszłym sezonie, to będę w szoku.

8

Gyokeres 9 kolejny mecz z golem. 10 dla Sportingu i 3 dla Szwecji.

Pozdrawiam:)

0

@emeu Garry & The Pacemakers.

5

Dopiero w 6 kolejce beniaminek tureckiej ligi - Eyupspor przegrywa swój pierwszy mecz. Podopieczni naszego Ardy Turana przegrali z Besiktasem - podopiecznymi naszego Gio van Bronckhorsta. O zwycięstwie Besiktasu przesądził karny w doliczonym czasie gry, którego na gola zamienił Ciro Immobile.

11

@Danny Gaucho ale ile tam by Auba strzelił. Boję się myśleć.

5

Dominik Marczuk w zeszłym meczu asysta, a teraz debiutancki gol w MLS. Czyżby Boguszowi „rosła” polska konkurencja za oceanem?:)

8

Komentarz usunięty

1

@Adran360 szanuje:)

1

@Adran360 spodziewam się takiego samego hitu jak w Copa Flu z Atletico.

2

@Adran360 a jednak. Hilale nie biorą jeńców. Zobaczymy co po przerwie.

3

Zapowiedź Arabia.

Co tam derby Stambułu, tu jest hit!!
20:00 polsat sport (któryś tam) mistrz Al Hilal podejmuje rozpędzaną lokomotywę - Al Ittihad.

Jorge Jesus i Lorą Blą wystawiają wszystkie swoje armaty, te „stare” i te nowe. I tak, naprzeciwko siebie zagrają:
Bono, Cancelo, Renan Lodi, Milinkovic Savic, Ruben Neves, Malcom czy Mitrovic - Benzema, Fabinho, Kante, Bergwijn, Aouar, Moussa Diaby czy Danilo Pereira.

W zeszłym sezonie? Powiedziałbym Al Hilal luźno, dzisiaj? Dzisiaj będzie się działo, bez dwóch zdań. Takie 3 brameczki i więcej. I to nie tylko ze strony Al Hilal. Benzemie widocznie pasuje francuski trener, nie obraża się jak w zeszłym sezonie. Jest liderem, tak jak od niego oczekiwano. Do tego mega wzmocniono mu skład i dziś w ofensywie ma z kim „klepać”. Faworytem gospodarze, ale tak patrząc na kursy to za duża różnica moim zdaniem. Tym bardziej, że Hilale grali w tygodniu w azjatyckiej LM.

@mekston

0

2

@KamQiX Zmiany drużyn.
Ile pozostało bądź jak chcesz to ile zostało zrobionych.

5

Turcja zapowiedź.

O 19:00 Derby Stambułu. Mecz wagi ciężkiej… tak mógłbym powiedzieć patrząc na to co „na papierze”, jednak ostatnie pojedynki nie rozpieszczały kibiców. Niemniej jestem naiwny i wierzę, że dzisiaj będzie inaczej.

Fenerbahce podejmie u siebie Galatę.
Jose Mourinho wystawił wszystko co ma najlepsze, a więc: Dzeko, Tadic, Szymanski czy Saint Maximin.
Z kolei u gosci na szpicy nowy nabytek - Victor Osimhen. Do tego Dries Mertens czy będący w świetnej formie Brazylijczyk Gabriel Sara.

Oby ten hit nie okazał się kitem.

1

@Adran360 myślę że zarząd hilali ogarnie:)

0

@Foton miał swój moment w City.

3

@Gibbon_FCB rzecz w tym że trochę Chelsea oglądałem w zeszłym sezonie, właśnie ze względu na Palmera trochę i on raczej jest wolnym elektronem. Tak, bliżej prawej strony ale z zejściem do środka. A na takiego wolnego elektroda Pep nie może sobie pozwolić mając takie nazwiska.

1

@BulaKG bardzo dobrze. Po początkowym syfie jaki zaprezentowali - brak komentarza, zacinanie się itd - o tym tylko słyszałem, ja „doszedłem” do Viaplay po czasie i mega sobie chwalę. Multiligi, cofanie meczów, włączanie od początku gdy już mecz trwa chwilę itd.
Studio nie oglądam nigdzie więc o tym się nie wypowiem.

9

@Gibbon_FCB trochę tak, a z drugiej strony gdzie by ich wszystkich pomieścił? Foden, Silva, Gundo, Grealish, de Bruyne.

1

@Sulimo City od dekady ma 100 zarzutów. A mi wygląda na to że mają się świetnie. Natomiast Notthingham? Zwykłe ogórki, im można odjąć punkty.
Dużych klubów nikt nie ruszy.

7

A tak się śmiali wszyscy. Że za dużo, że szrot, że 3 ławki rezerwowych, że potrzeba dwóch szatni by wszystkich pomieścić. I co? I co?! I dzisiaj Czelsi wiceliderem bo ma kim rotować. 60 ludzi do gry. Pięknie.
A to my z marną ławką jesteśmy głęboko w odbycie:)

0

@Jacob9402 nie zostałem nigdy wyproszony z lokalu za aparycję, głośne zachowanie, ciche zachowanie itd. Więc do końca nie oddam tego co bym pomyślał.
Padł przykład ludzi otyłych więc ja się odniosłem również do niego. Teraz Twój wpis.
Wyobrażam sobie że skoro jestem otyły to istnieje szansa że mierze się z tym np od małego „gruby na bramkę” itd. Co może być czasem zabawne ale po czasie może sprawiać przykrość. Do rzeczy - jestem dorosłym otyłym facetem, mierzącym się w jakims tam stopniu z wyśmiewaniem. I mam dwie opcje teraz - wejść do knajpy gdzie będę na oczach innych niejako „wyśmiany” na wzgląd na wagę i wyproszony czy jednak ominąć taki lokal z kartką, że i tak w tym miejscu nie zjem.
Lubię jasne i klarowane zasady ustalone z góry.
Tak więc moja odpowiedź brzmi ponownie „tak” - większą przykrość sprawi mi wyproszenie na cokolwiek: wagę, okulary, czarny buty z lokalu, niż kartka na wejściu, na której będę miał jasne zasady funkcjonowania tego miejsca.

2

@mekston planuje zrobić:)
Ney trenuje już z drużyną. Chociaż te „już” to tak na wyrost:D

A amigosi byli oszczędzani z Atlantą:) Atalanta jest we Włoszech;)

0

@Rust_Cohle
1. West Ham - Chelsea 2/+2,5
2. Aston Villa - Wolves 1/+2,5
3. Fulham - Newcastle 2/+2,5
4. Leicester - Everton 1/+2,5
5. Liverpool - Bournemouth 1/+2,5
6. Southampton - Ipswich X/-2,5
7. Tottenham - Brentford 1/+2,5
8. Crystal Palace - Manchester United 1/+2,5
9. Brighton - Nottingham 1/+2,5
10. Manchester City - Arsenal 1/-2,5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?