escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Linnox ja tak tylko przez pryzmat zbilansowania tej jedenastki:)
Zambrotty nigdy bym nie ruszył bo uwielbiałem go w Juve / reprezentacji i mega się cieszyłem jak do nas trafił.
2
@Antimadridista_WR wszyscy trzej w drugiej linii mega ofensywni, Zidane myślę nie do ruszenia, a skoro wygrał Nedved to pewnie Becks out i Rodri in. Można się jeszcze zastanowić nad Schevą/Raulem bo to takie raczej "9", Henry grał/schodził do lewej więc ewentualnie Mbappe, ale to też na prawą, na siłę. Na moje indywidualnie lepszy miał sezon od Viniego.
5
@Bocheno1 do tego dzisiaj mecz u siebie z Sociedad i powołana została również druga Polka - Emilia Szymczak.
0
@reloaded miedzy 10 a 13 pisali coś.
0
@reloaded bo chcą zarobić.
7
Była Azja, była Ameryka Południowa to czas na podsumowanie Afryki, bo zaraz ligi ruszają:) Kwalifikacje do PNA - kolejka 2.
mimo CZADu na boisku WKS wygrało 2:0. kapitanem Wybrzeżokościsłoniowijczyków był nasz Kessie, a z nim w składzie również Evan Ndicka (Roma), Simon Adingra (Britghon), Amad Diallo (Manu), Odilon Kossounou (Bayer/Atalanta).
Botswana - Egipt 0:4. W meczu błysnął mistrz świata z 1998 roku z reprezentacją Francji - Trezeguet. Egipcjanin ustrzelił dublet, a jedną z bramek dorzucił Momo Salah.
Gabon - Republika Środkowoafrykańska (ciekawostka - ten kraj nazywa się tak bo leży w środku kontynentu - Afryka) 2:0. Jednego z goli strzelił nie kto inny jak nasza legenda Pierre Emerick "gdyby on dalej grał zamiast Roberta to strzeliłby 7 razy więcej goli, za mniejszą kasę" Aubameyang. A drugą bramkę strzelił (teraz powtarzam nieśmieszny żart sprzed kilku dni) - Pamiętacie kiedyś taką reklamę, że niby Czech mówi - „maja babicka pochazi z Chrzanowa”? I właśnie ten Babicka - Shavy Babicka - strzelił gola na 2:0 dla Gabonu.
Burundi - Senegal 0:1. Senegal wygrał, ale nie mieli łatwo, bo w składzie Burundi zagrała legenda polskiej Ekstraklasy - Saidi Ntibazonkiza, a poza nim między innymi takie gwiazdy jak Girumugisha, Bigirimana czy Nsabiyumva. Oczywiście to żart, nie znam tych ludzi, ale to wstyd taki wynik mając w składzie Mane, Majkela Jacksona z Chelsea, Idrissa czy Pape Gueye'ów.
Lesotho - Maroko 0:1. Następne orły: Brahim Diaz z golem, a Youssef En Nesyri z asystą. Do tego Amine Adli (Bayer), Ilias Akhomach, Achraf Hakimi, Hakim Ziyech czy Ayoub El Kaabi (Olympiakos).
Liberia - Algieria 0:3. Amine Gouiri (Rennes) i legenda Al Sadd - Baghdad Bounedjahz golami, do tego w składzie również (Lyon), Ramy Bensebaini (BVB) czy Aissa Mandi (Lille).
Rwanda i Banda - Nigeria 0:0. Potężna Nigeria:D Victor Boniface, Ademola Lookman, Samuel Chukwueze, Wilfred Ndidi, Victor Osimhen czy Taiwo Awoniyi (Nottingham) to zbyt słabi napastnicy/zawodnicy na Rłandę.
Zimbabwe - Kamerun 0:0 Tu nieco mniej nazwisk, ale tez wynik rozczarowanie. Vincent Aboubakar, Frank Anguissa, Bryan Mbeumo (Brentford) czy Carlos Baleba (Brighton).
Ponadto:
- Eswatini - Mali 0:1. Gola Yves Bissouma (Tottenham).
- Burkina Faso - Malawi 3:1. Dublet byłego gracza Ajaxu - Lassina Traore.
- Niger - Ghana 1:1. Asystę u gości zanotował gracz West Hamu - Kudus.
35
@wpwelement chyba nie jest tak źle na forum, skoro zaczynasz kolejną taką denną dyskusje.
3
@kanver_ @tristan87 Pedro i Alexis mieli też coś więcej niż liczby, mianowicie mając ich w składzie wiedzieliśmy że chłopaki będą zasuwać na boisku.
1
@mekston to się okaże:)
2
@mekston patrząc jak jednak wciąż rozczarowuje Al Ahli to raczej Al Nassr faworytem. W zasadzie obie ekipy poniżej oczekiwań. Trzymam kciuki za Firmino i spółkę:) Wrócił Veiga, przyszedł Toney. Do boju:)
3
@Nefir gość który nie gra i nie wiadomo kiedy zagra na gościa który gra, zdarza mu się że gra całkiem nieźle, a czasami mega dobrze - patrz minione EURO?
Tak, ja wymieniam.
18
@Gronek może tak naprawdę nie chcieli nikogo zamknonć?
2
@dafik85 niech zacznie grać w klubie regularnie i niech się prezentuje tak dobrze jak w kadrze. Wyglądał bardzo dobrze, na tle całej naszej drużyny - z tymże ciężko się nie wyróżniać na tle tak grających kolegów. Niech zagra sezon - 2 na wysokim poziomie. W klubie poza pojedynczymi meczami jakoś bez szału.
8
Ameryka Południowa - kwalifikacje do MŚ 2026 - kolejka 8.
5 meczów 8 bramek, piękna to była kolejka w Ameryce Południowej, nie zapomnę jej nigdy:D
O hicie już napisano wszystko: Brak Leo, Martinez znowu pajacował, a James znowu błysnął.
James Rodriguez gol i asysta, a zagrali również Jhon Duran (Aston Villa), Luis Diaz, Daniel Munoz (Crystal Palace) czy Johan Mojica (Mallorca).
U gości bramkę strzelił nowy nabytek Juve - Nicolas Gonzalez, a do tego w zasadzie wszyscy zdolni do gry plus ponownie w kadrze Paweł Dybala. To, że Lautaro jest na boisku zobaczyłem koło 35 minuty:) Także tego. No Messi, no party.
Paragwaj - Brazylia 1:0. Tu za to fikołek przyjemny. Madryckie trio w napadzie się nie popisało, że tak elegancko napisze. Skład Brazylii taki średni bym powiedział, a ławka jeszcze gorsza. Jedyną bramkę strzelił zawodnik Interu Miami - Diego Gomez. Do tego Enciso (Brighton) czy Miguel Almiron (Newcastle). Gdyby z eliminacji nie awansowało 14 drużyn na 8 grających, to ciężko by ta Brazylia miała.
Ekwador - Peru 1:0. Z golem niezawodny Enner Valencia. Z nim w drużynie Moises Caicedo, Pervis Estupinan (Brighton), Piero Hincapie (Bayer), Willian Pacho (PSG), były zawodnika Śląska i Rakowa - John Yeboah i młoda wschodząca gwiazdka Kendry Paez (zaklepany przez Chelsea).
Chile - Boliwia 1:2. Ja tylko napiszę to co w nocy pisałem - Boliwia na wyjeździe na 20 spotkań przegrała 18 (!!). Dziękuję.
No i ostatnie spotkanie. Dla koneserów. Wenezuela - Urugwaj 0:0. Jon Aramburu (Sociedad), Yordan Osorio (Parma), Salomon Rondon (Everton, Newcastle), a u gości Facundo Pellistri (legenda Manu, a obecnie Panathinaikos), Santiago Bueno (Wolves), Manuel Ugarte (Manu) czy Maximiliano Araujo (od niedawna Sporting).
3
Azjatyckie kwalifikacje do MŚ 2026. Runda trzecia, kolejka druga:
Bahrajn - Japonia 0:5. Ayase Ueda (Feyenoord) dwa gole i asysta, Hidemasa Morita (Sporting) również dublet. Do tego Kaoru Mitoma (Brighton) i Junya Ito (Reims) z asystami. Zagrali też Takumi Minamino, Takefusa Kubo czy Daichi Kamada.
Oman - Korea Południowa 1:3. Po gównianym meczy z Palestyną (0:0) Korea w końcu pokazuje potencjał. Heung-Min Son gol i dwie asysty, Hee-Chan Hwang (Wolves) z bramką, a Kang-In Lee (PSG) z asystą.
Zjednoczone Emiraty Arabskie - Iran 0:1. U zwycięzców zagrali Golizadek (Lech), Alireza Jahanbakhsh, Sardar Azmoun, Mehdi .
Kirgistan - Uzbekistan 2:3. Formą u gości błysnął napastnik Romy - Eldor Shomurodov, który zdobył gola i zaliczył asystę.
Ponadto:
Indonezja - Australia 0:0. Kolejny żenujący mecz Australii.
Chiny - Arabia Saudyjska 1:2
Korea Północna - Katar 2:2
Palestyna - Jordania 1:3
Kuwejt - Irak 0:0
3
@Benz Claire Underwood dała radę.
0
@PatrykBarca pytanie czy jednak te kluby nie były za wysokie na umiejętności trenera.
1
@Mitch_Atleta zamień "X" na twitter.
0
@PatrykBarca zobaczymy, kadra jest naprawdę solidna.
0
@wojopancer @Comentateiro akurat odkrył Brazylię, więc to oczywiste że pamięta:)
0
@Kidd @Linghunter88 przecież nie o to chodzi. Panowie.
1
@Adran360 ale ich porobił:)
3
Ale jest dramat w Brazylii na tej pozycji, skoro Endrick wychodzi w pierwszym składzie…
Liczę, że Estevao wejdzie z ławki.
Jednak co by nie mówić, jak wyjściowa jedenastka może nie jakaś wybitna, ale powyżej średniej, tak ławka to żałość straszna.
2
@blakkudium za chwilę mecz, chyba nie ma go jeszcze na ławce, co?:)
3
@Miszak ale to była ekipa:) jakiego ery wtedy wchodziły u buka. 5 strzelili a 7 stracili:) typowa la zabawa:) fajna drużyna do oglądania, ale nie do zdobywania punktów. No ja bym nie chciał:)
6
To jak mizerne (dobra, edytuje:) obecnie jest Chile pokazuje fakt, że przegrywają u siebie z Boliwią. Boliwią, która na wyjeździe ma 10 kolejnych porażek. Boliwią, która na 20 ostatnich meczów na wyjeździe przegrała 18!
1
@mekston tak, zdecydowanie.
0
@Faro nie nie:) często lubię podkoloryzować, właśnie takimi absurdalnymi liczbami czy wiekiem, że np 76 letni Felipe Melo wciąż jest aktywnym piłkarzem:) jak widzisz coś takiego to znaczy, że Felipe Melo wciąż gra w piłkę, jest naprawdę stary, ale nie ma 76 lat:)
0
O, Lautaro na boisku.
1
@Faro to żart:) nieśmieszny. Może kiedy mi się uda. Chodziło jednak o to, że Enner Valencia jest w tej kadrze od zawsze:)