escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto git:)
0
@tbas niech broni i na 3 łapy:) byle wyciągał jak najwięcej.
0
Czy to już czas na defensywnego pomocnika, który jednak wie jak odbierać piłkę czy nadal 7 ofensywnych graczy jest ok?
1
Jak jajeczka sadzone:)
0
Portugalia do przerwy przegrywa więc na 2 połowe wchodzi Arabia. To są te detale - CR i Neves.
0
@DonCarletto no to oczywiste, przyszłość przyniesie odpowiedź, pytam jednak o Twoją prywatną opinię.
0
@DonCarletto myślisz że przyjmie się gra dwoma zawodnikami tak bardzo lubiącymi schodzić na lewą stronę? Tak na dłuższą metę.
0
@DonCarletto no w mojej opinii „ta pozycja jest zajęta” absolutnie noe wyklucza „Real potrzebuje topowej 9”.
0
@DonCarletto a kto jest typową 9 teraz w Realu? Bo chyba ani Mbappe ani Vini?
No kwoty są chory tak czy inaczej. Zobaczymy czy wyląduje w „topie” czy jednak jak Osmihen.
1
@sen nie w meczu oficjalnym.
0
@DonCarletto choćby Real, który w zasadzie 9 nie ma.
@KrwawiaceoczyVEB tez prawda:)
1
Ciekaw jestem jak się potoczy przyszłość Gyokeresa. Zeszły sezon ponad 40 goli i ponad 10 asyst. W tym 4 kolejki i 7 bramek plus asysta w lidze. Drugi mecz w kadrze w lidze narodów i mamy 2 gole i 2 asysty. Sumując wszystkie oficjalne mecze w tym sezonie mamy 7 meczów, 9 goli i 6 asysta. 7 meczów i 15 razy udział przy bramce.
0
@Lucyfffer Szymanski dwa razy na dupie przy nim, o innych sytuacjach mówimy.
0
Ale Modric poszedł. Jutro 100 lat, a on idzie jak małolat:)
1
@Gibbon_FCB dla mnie świetna para.
1
@Pnog37 ja też zdecydowanie wolę otwartą i ofensywną piłkę, jednak tak jak w poprzednim meczu tak i w tym uważam, że tu brak balansu między defensywnymi piłkarzami a ofensywnymi. Że Szkocją się udało, zobaczymy dzisiaj. Tak czy inaczej trzymamy kciuki.
1
@Pnog37 znowu mega ofensywnie. Na papierze ta Chorwacja to taka nie za mocna, ale nie wiem czy to nie przesada z takim składem u nas.
3
@Krzysztof1987 idealny zestaw. Wczoraj mnie naszło, fasolka z bułką na maśle plus jajo sadzone.
11
@mordini123 minionki!!!
3
@Kozinho. Tak, prosto z „Boiska bezdomnych”.
1
@PatrychoO oby i Szymczak dostała minuty:)
0
@BorzyKrzys w końcu wytrzeźwiałeś?:)
2
@Adran360 druga strata przed polem karnym i druga strata gola.
0
@mmaciass tak tylko głośno pomyślałem.
1
@Adran360 to prawda, jednak USA ma znacznie lepszą kadrę od Kanady.
2
@Adran360 USA na galowo i nie istnieją. Słabo.
0
@Adran360 popraw, nie hula.
USA na galowo a nie istnieją z Kanadą. Słabo.
3
@BorzyKrzys oglądasz Krzychu sporo tych filmów, wrzucasz tu albo Ane albo Sydney, może warto wyłączyć telewizor, komputer i wyjść? Jest szansa że kogoś poznasz.
0
@FanBarcy22 jest wciąż aktywnym piłkarzem.
15
”osobiście jestem ustawiony dożywotnio i za każdej władzy. Mam to głęboko kto rządzi” - kliknij w link i zobacz jak to zrobił.