1

@AFA to wiele wyjaśnia, że ten skład był taki ogórkowy.

2

@Ojciec5tkidzieci ta… i to od razu po napadzie, bo wie że na obronę za słaby.
Kapitan? Pfff

4

Skład na pożegnalny mecz Suareza przeciwko Paragwajowi.

/photo/1

Nuneza nawet na ławce brak? Jakiś uraz czy się okazał słabszy od legendy Manu, a obecnie zawodnika Panathinaikosu(:D) Pellistriego?

0

@Kgorecki2500 starałem się:)

0

@Kgorecki2500 na wyłonieniu najlepszego studenta na świecie. Mam nadzieję że pomogłem:)

1

@Szklaner @Zip otoz to:)
@JordiAlbion właśnie! Toldo, De Rossi, Cassano i masa masa innych:)

0

@PatrykBarca i to jest dla mnie zaskoczenie:) jak się okazało trener wiedział lepiej:)

2

Niech wynik Francja - Włochy nie zwiedzie Was od faktu, że ten skład Włochów jest słabiutki. I nie mówię tego prześmiewczo, ale z sentymentem. Maldini, Nesta, Del Piero, Inzaghi, Zambrotta, Camoranesi, Pirlo czy inny Motta… a dziś.. jakieś placki… ech. Kiedy to było:)

0

@AdrianJaniak on chciał tylko „odławiać” gady, żona miała parcie na szkło, programy i kasę. Tak nam mówili lokalsi.

0

Czwarty rzut karny w meczu Maroko - Gabon. Tym razem Auba trafia. 2:1 dla Maroko.

4

@Ojciec5tkidzieci byłem w jego Zoo, piękna sprawa.
@tristan87 tak, to ten. W swoim Zoo postawił makietę największego gada jakiego „upolował”. Jego otwarty pysk był wysokości prawie dwóch metrów, a długość była taka, że myślałem że to dinozaur.

0

@tristan87 ale Lewy nie podał do Raphy a Auba by na pewno podał.
@AtakMozna wiadomo:)

3

Dobry mecz Maroko - Gabon.
Maroko 2 karne i oba celne a Gabon jeden i nietrafiony. Niestety nasz Auba spudłował.

0

@Who_you_mam od kilku sezonów.

3

@Kgorecki2500 oglądam mecz i Norwegia jest żenująca.
@Lucyfffer w porządku:)
@Cobra303 Dodalbym Sorlotha, dodałbym Ryersona - no to już zawodnicy za jakąś tam marką. Mamy jeszcze młodego wilczka z Lipska - Nuse czy Strand Larsena.
W porównaniu z Kazachami to jednak topowa kadra:)

4

Ta Norwegia to tak samo żałosna jak i Serbia. Połowa składu topowi zawodnicy, a jedni się męczą z Kazachami a drudzy strzelają jednego gola na Euro w trzech meczach.

0

@tristan87 i w swoim czasie chyba najdroższy.

0

@DonAndrzejos nie ma takiego klubu:)
O kogo chodzi?

3

Kapitanem Chile 64 letni Mauricio Isla. To Chile to teraz taka żałosna kadra…
Jazda Argentyno:)

2

@aspr1me Ronaldinho to był najlepszy „technik użytkowy” na świecie, piłka się go słuchała:)

3

@LjakRoberciik a weź przeczytaj i napisz jeszcze raz, zobaczymy co się stanie.

2

Nie no, kurs na Polskę to była promocja:)

0

@JordiAlbion co za absurd:D

0

@Rust_Cohle @Kinginiesta co Wy? No to farciarze:)
@JordiAlbion absolutnie nic:)

4

„Kurs na Polaków to promocja”. Uwielbiam takie komentarze w przerwie meczu:)

0

@AFA typowy mecz w Boliwii

3

Raul, Morientes, Fernando Torres, Villa, nawet ten Morata ostatnio. Generalnie od lat bramkostrzelna 9 w kadrze Hiszpanii, a dzisiaj Ayoze Perez w podstawie, na ławce Joselu - bez gola w Katarze. Smutne…

2

I cyk…. Angoliańczycy strzelają na 1:0 na wyjeździe Ghańczykom w 95 minucie. Ghańczykom z Ayew, Semenyo, Kudusem czy Parteyem w składzie.
PNA (kwalifikacje) w pigułce:)

1

@adamek20151 dwa wahadła, ofensywny Szymański, Zieliński który powinien odpowiadać za kreacje gry i Urbański, który świetnie się pokazał w grze OFENSYWNEJ.
Nawet pomijając Bogusza, brakuje mi zdecydowanie defensywnego pomocnika.

3

@Kgorecki2500 Serbia nawet z gwiazdami gra jak łamagi, także tutaj akurat żadnego strachu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?