escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AFA to wiele wyjaśnia, że ten skład był taki ogórkowy.
2
@Ojciec5tkidzieci ta… i to od razu po napadzie, bo wie że na obronę za słaby.
Kapitan? Pfff
4
Skład na pożegnalny mecz Suareza przeciwko Paragwajowi.
Nuneza nawet na ławce brak? Jakiś uraz czy się okazał słabszy od legendy Manu, a obecnie zawodnika Panathinaikosu(:D) Pellistriego?
0
@Kgorecki2500 starałem się:)
0
@Kgorecki2500 na wyłonieniu najlepszego studenta na świecie. Mam nadzieję że pomogłem:)
1
@Szklaner @Zip otoz to:)
@JordiAlbion właśnie! Toldo, De Rossi, Cassano i masa masa innych:)
0
@PatrykBarca i to jest dla mnie zaskoczenie:) jak się okazało trener wiedział lepiej:)
2
Niech wynik Francja - Włochy nie zwiedzie Was od faktu, że ten skład Włochów jest słabiutki. I nie mówię tego prześmiewczo, ale z sentymentem. Maldini, Nesta, Del Piero, Inzaghi, Zambrotta, Camoranesi, Pirlo czy inny Motta… a dziś.. jakieś placki… ech. Kiedy to było:)
0
@AdrianJaniak on chciał tylko „odławiać” gady, żona miała parcie na szkło, programy i kasę. Tak nam mówili lokalsi.
0
Czwarty rzut karny w meczu Maroko - Gabon. Tym razem Auba trafia. 2:1 dla Maroko.
4
@Ojciec5tkidzieci byłem w jego Zoo, piękna sprawa.
@tristan87 tak, to ten. W swoim Zoo postawił makietę największego gada jakiego „upolował”. Jego otwarty pysk był wysokości prawie dwóch metrów, a długość była taka, że myślałem że to dinozaur.
0
@tristan87 ale Lewy nie podał do Raphy a Auba by na pewno podał.
@AtakMozna wiadomo:)
3
Dobry mecz Maroko - Gabon.
Maroko 2 karne i oba celne a Gabon jeden i nietrafiony. Niestety nasz Auba spudłował.
0
@Who_you_mam od kilku sezonów.
3
@Kgorecki2500 oglądam mecz i Norwegia jest żenująca.
@Lucyfffer w porządku:)
@Cobra303 Dodalbym Sorlotha, dodałbym Ryersona - no to już zawodnicy za jakąś tam marką. Mamy jeszcze młodego wilczka z Lipska - Nuse czy Strand Larsena.
W porównaniu z Kazachami to jednak topowa kadra:)
4
Ta Norwegia to tak samo żałosna jak i Serbia. Połowa składu topowi zawodnicy, a jedni się męczą z Kazachami a drudzy strzelają jednego gola na Euro w trzech meczach.
0
@tristan87 i w swoim czasie chyba najdroższy.
0
@DonAndrzejos nie ma takiego klubu:)
O kogo chodzi?
3
Kapitanem Chile 64 letni Mauricio Isla. To Chile to teraz taka żałosna kadra…
Jazda Argentyno:)
2
@aspr1me Ronaldinho to był najlepszy „technik użytkowy” na świecie, piłka się go słuchała:)
3
@LjakRoberciik a weź przeczytaj i napisz jeszcze raz, zobaczymy co się stanie.
2
Nie no, kurs na Polskę to była promocja:)
0
@JordiAlbion co za absurd:D
0
@Rust_Cohle @Kinginiesta co Wy? No to farciarze:)
@JordiAlbion absolutnie nic:)
4
„Kurs na Polaków to promocja”. Uwielbiam takie komentarze w przerwie meczu:)
0
@AFA typowy mecz w Boliwii
3
Raul, Morientes, Fernando Torres, Villa, nawet ten Morata ostatnio. Generalnie od lat bramkostrzelna 9 w kadrze Hiszpanii, a dzisiaj Ayoze Perez w podstawie, na ławce Joselu - bez gola w Katarze. Smutne…
2
I cyk…. Angoliańczycy strzelają na 1:0 na wyjeździe Ghańczykom w 95 minucie. Ghańczykom z Ayew, Semenyo, Kudusem czy Parteyem w składzie.
PNA (kwalifikacje) w pigułce:)
1
@adamek20151 dwa wahadła, ofensywny Szymański, Zieliński który powinien odpowiadać za kreacje gry i Urbański, który świetnie się pokazał w grze OFENSYWNEJ.
Nawet pomijając Bogusza, brakuje mi zdecydowanie defensywnego pomocnika.
3
@Kgorecki2500 Serbia nawet z gwiazdami gra jak łamagi, także tutaj akurat żadnego strachu:)