2

@MesQueUnClub_87 tak, z tymże ja w ogóle nie poruszyłem tematu kwoty transferu. Rynek oszalał, jest popieprzony od lat i z każdym rokiem bardziej. Ubolewam po prostu, że się nie udało z Griezem. Uważam, że to fenomenalny zawodnik. Tak w klubie jak i w reprezentacji i to od lat.

0

@Who_you_mam w porządku:)

4

Griezmann kolejny dzień w pracy. Piękny gol, a i asysta świetna, w ekwilibrystycznym stylu.
Co kolejkę będę żałował że nie pykło u nas tak jak mogłoby.

0

@MesQueUnClub22 ulala. Powodzenia.

0

@MesQueUnClub22 czyli ktokolwiek w tym meczu czy tylko Juve?

1

@Sulimo antypatyczny w sensie?

6

Marco Reus minionej nocy strzelił gola w debiucie dla LA Galaxy. Ekipa Niemca wygrała 2:0 z Atlantą United. Drugie gola strzelił Riki Puć po asyście… Reusa:)

1

@Adran360 właśnie miałem pisać. Może Chelsea w końcu trafi z jakimś transferem;)

0

@gukwa najwyraźniej:) ale z tego co widzę to nikt nie zrozumiał.

2

@esem91 fajnie się na to patrzy:)

0

@gukwa to tylko współczuć stary.

6

@gukwa piłeś? Nie pisz.

4

Taka ciekawostka. W Hiszpanii mamy piwo Estrella:) i właśnie w tym piwie gra 37 letni były zawodnik Manu - Nani:)
Benfica - Estrela o 21:30. Nani w wyjściowym składzie Piwnej ekipy:)

0

@Rust_Cohle
1. Brighton - Manchester United 1/+2,5
2. Crystal Palace - West Ham X/+2,5
3. Fulham - Leicester 1/-2,5
4. Manchester City - Ipswich 1/+2,5
5. Southampton - Nottingham X/-2,5
6. Tottenham - Everton 1/+2,5
7. Aston Villa - Arsenal 2/+2,5
8. Bournemouth - Newcastle 2/-2,5
9. Wolves - Chelsea 2/-2,5
10. Liverpool - Brentford 1/+2,5

12

@Hosh mnie przekonał:)

4

Super!! Cieszę się że mój klub jest takim dobrym Samarytaninem.
Trochę jak Ukrainiec pod lidlem który zbiera dla poszkodowanych wojną.

Barcelona każdego żałuję i każdemu pomoże, nawet kosztem siebie. Jestem dumny z tego klubu.

0

@FcPortoFan1999 myślę że nie. W Australii się odbuduje.

0

@FcPortoFan1999 jescze sezon nie wystartował więc ciężko strzelać:)

0

@mekston ciężko pamiętać o gościu który rok nie gra.

2

@mekston widzę na flash że jednak dublet.

2

@mekston Nie ma miękkiej gry. Auba pauzuje.

0

@FcPortoFan1999 jeszcze może :)

0

@mekston nie pamiętam ilu. Ale nie podobnie?

1

@mekston chyba nie. Al Nassr wczoraj grali maksem - ośmioma zagranicznymi w składzie. Al Hilal tyle nie ma.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam nie będę skreślał 26 latka:)

8

Będziemy Cię lepiej wspominać po roku, niż wielu piłkarzy po latach.
Dziękujemy.

0

@Pnog37 chyba mierną.

1

@FcPortoFan1999 Zawada również, a zaraz i Klimala.
@mrboom ale jesteś dzieckiem, jak Cię nikt nie poprowadzi to błądzisz. Tu otoczenie odgrywa ogromną rolę w takim wieku.

ps. pisząc otoczenie nie mam na myśli otoczenia Barcelony, które jest zawsze "pozytywnie nastawione":D

0

@FcPortoFan1999 myślę, że prędzej jak Mierzej. Do tego Zawada ostatnio długo z urazem. Walczyli o mistrza.

1

Ach, że on szklanka taka, myślę że jeszcze w tym wieku, będąc zdrowym pokazałby wszystkim naszym plejmejkerom jak rozgrywać piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?