escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 tak, z tymże ja w ogóle nie poruszyłem tematu kwoty transferu. Rynek oszalał, jest popieprzony od lat i z każdym rokiem bardziej. Ubolewam po prostu, że się nie udało z Griezem. Uważam, że to fenomenalny zawodnik. Tak w klubie jak i w reprezentacji i to od lat.
0
@Who_you_mam w porządku:)
4
Griezmann kolejny dzień w pracy. Piękny gol, a i asysta świetna, w ekwilibrystycznym stylu.
Co kolejkę będę żałował że nie pykło u nas tak jak mogłoby.
0
@MesQueUnClub22 ulala. Powodzenia.
0
@MesQueUnClub22 czyli ktokolwiek w tym meczu czy tylko Juve?
1
@Sulimo antypatyczny w sensie?
6
Marco Reus minionej nocy strzelił gola w debiucie dla LA Galaxy. Ekipa Niemca wygrała 2:0 z Atlantą United. Drugie gola strzelił Riki Puć po asyście… Reusa:)
1
@Adran360 właśnie miałem pisać. Może Chelsea w końcu trafi z jakimś transferem;)
0
@gukwa najwyraźniej:) ale z tego co widzę to nikt nie zrozumiał.
2
@esem91 fajnie się na to patrzy:)
0
@gukwa to tylko współczuć stary.
6
@gukwa piłeś? Nie pisz.
4
Taka ciekawostka. W Hiszpanii mamy piwo Estrella:) i właśnie w tym piwie gra 37 letni były zawodnik Manu - Nani:)
Benfica - Estrela o 21:30. Nani w wyjściowym składzie Piwnej ekipy:)
0
@Rust_Cohle
1. Brighton - Manchester United 1/+2,5
2. Crystal Palace - West Ham X/+2,5
3. Fulham - Leicester 1/-2,5
4. Manchester City - Ipswich 1/+2,5
5. Southampton - Nottingham X/-2,5
6. Tottenham - Everton 1/+2,5
7. Aston Villa - Arsenal 2/+2,5
8. Bournemouth - Newcastle 2/-2,5
9. Wolves - Chelsea 2/-2,5
10. Liverpool - Brentford 1/+2,5
12
@Hosh mnie przekonał:)
4
Super!! Cieszę się że mój klub jest takim dobrym Samarytaninem.
Trochę jak Ukrainiec pod lidlem który zbiera dla poszkodowanych wojną.
Barcelona każdego żałuję i każdemu pomoże, nawet kosztem siebie. Jestem dumny z tego klubu.
0
@FcPortoFan1999 myślę że nie. W Australii się odbuduje.
0
@FcPortoFan1999 jescze sezon nie wystartował więc ciężko strzelać:)
0
@mekston ciężko pamiętać o gościu który rok nie gra.
2
@mekston widzę na flash że jednak dublet.
2
@mekston Nie ma miękkiej gry. Auba pauzuje.
0
@FcPortoFan1999 jeszcze może :)
0
@mekston nie pamiętam ilu. Ale nie podobnie?
1
@mekston chyba nie. Al Nassr wczoraj grali maksem - ośmioma zagranicznymi w składzie. Al Hilal tyle nie ma.
0
@FcPortoFan1999 Ja tam nie będę skreślał 26 latka:)
8
Będziemy Cię lepiej wspominać po roku, niż wielu piłkarzy po latach.
Dziękujemy.
0
@Pnog37 chyba mierną.
1
@FcPortoFan1999 Zawada również, a zaraz i Klimala.
@mrboom ale jesteś dzieckiem, jak Cię nikt nie poprowadzi to błądzisz. Tu otoczenie odgrywa ogromną rolę w takim wieku.
ps. pisząc otoczenie nie mam na myśli otoczenia Barcelony, które jest zawsze "pozytywnie nastawione":D
0
@FcPortoFan1999 myślę, że prędzej jak Mierzej. Do tego Zawada ostatnio długo z urazem. Walczyli o mistrza.
1
Ach, że on szklanka taka, myślę że jeszcze w tym wieku, będąc zdrowym pokazałby wszystkim naszym plejmejkerom jak rozgrywać piłkę.