escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lisy ćwierć akcji w meczu i Vardy z golem. Jazda Tottki.
1
@FanKFC a tak lata nie nieźle a świetnie już od lata u Simeone czy Deschampa.
2
@Majczel97 dziękuję Majczelu, pozwolę sobie tylko napisać, że pisząc tu już kilka lat o meczach krajów afrykańskich, poza suchych wyników czy nazwisk używam też właśnie takich nazw jak powyższa czy np „Gwineobissauczyka”.
Wiem kto jest mieszkańcem jakiego państwa, ale dziękuję za tę cenną lekcję.
0
@Kgorecki2500 no…
8
Griezman jaka asysta… ach, że on u nas „nie zagrał”.
2
@ranger3120 @Majczel97 proponuję usiąść do książki panowie, ja oglądałem puchar narodów Afryki, chyba ja wiem jak się mówi.
1
O, widzę, że Villareal zakontraktował Nicolasa Pepe. Mam nadzieję, że Marcelino „odkurzy” WybrzeżoKościoSłoniwijczyka.
0
@Roobo facet grał w „mojej” drużynie, za czasów Rijkarda. U mnie wieczna sympatia:) jak zrobi robotę z Juve to ja również go zapraszam:)
1
@Lionel_Messi10 niech grają:) wszytskim zespołom, które chcą grać ofensywny futbol mówimy tak:)
4
24,4 średnia wieku Juventusu. Otwarty, ofensywny futbol. Czy to znowu będzie Juve, które będzie się chciało oglądać?:)
Motta 2:0 Cesc.
1
Tottki jechały jechały i wjechały.
1
Thiago Motta - Cesc 1:0, starszy z naszych byłych zawodników na prowadzeniu.
0
@Encore ja nie mówię, że nie grał, mówię że miał odejść rok wcześniej.
2
@Kidd aż tak to nie, to to w weekend:)
0
@Encore Niby tak go Pep nie chciał oddać, a ja mam w głowie jakieś artykuły, że on już miał odejść 2 lata temu, ale za ostatnią kolejkę i dwa gole dające mistrzostwo, City podpisało z nim jeszcze rok kontraktu.
1
@Kidd pierdolnięcie było zacne. Śmierdzi poprawką zaraz, już raczej nie taką, ale chyba jeszcze spadnie.
0
@Elvisek na 1-1 wchodzimy od miesięcy.
0
@Rifek Ale czy poziom jak reprezentował na boisku (nie u lekarza) nie był adekwatny do zarobków?
11
Serdecznie witam, wróciły ligi, więc wracam i ja.
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).
- Łukasz Skorupski 90 minut. Jego Bolognese remisuje 1:1 z Udinese.
- Jan Bednarek 81 minut, Święci przegrywają w Bostonie, znaczy z Newcastle 0:1.
- Paweł Dawidowicz 90 minut. Verona leje słabiutkie Napoli 3:0.
- Jakub Kiwior poza składem. Arsenal wygrywa 2:0 z Wolves.
- Przemysław Frankowski ławka. Lens wygrywa 1:0 z Angers.
- Nicola Zalewski niespełna 70 minut. Roma remisuje 0:0 z Cagliari.
- Piotr Zieliński kontuzjowany. Inter remisuje 2:2 z Genoą.
- Jakub Moder poza składem. Brighton gładko 3:0 z Evertonem.
- Sebastian Szymański 90 minut i asysta. Fenerbahce remisuje 2:2 z Goztepe.
- Kacper Urbański kontuzjowany. Jego Bolognese remisuje 1:1 z Udinese.
- pan piłkarz Robert Lewandowski. Dublet i 2:1 z Valencią
ponadto zagrali:
- Michał Skóraś 9 minut z ławki. Brugge wygrywa 1:0 z Anwterpią.
- Marcin Bułka 90 minut i porażka Nice 1:2 z Auxerre.
- Kamil Grosicki niespełna 80 minut i asysta. Pogoń - Widzew 2:0.
- Krzysztof Piątek* 79 minut i gol, Basaksehir ograł 4:2 Alanyaspor.
- Taras Romanczuk 90 minut i asysta, Jaga przegrywa jednak 2:4 z Cracovią.
- Damian Szymański 90 minut i asysta. AEK 3:0 Ofi Crete.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut. Jego Empoli remisuje 0:0 z Monzą.
* osobny akapicik o Krzysiu. Otóż Pio Pio Pio w 6 oficjalnych meczach w tym sezonie (2 w lidze i 4 w LKE) ma już 5 goli i asystę. Oby tak dalej.
Tutaj, tak jak przy ciekawostkach piłkarskich również, piszę że osoby które nie chcą być już oznaczane to proszę o info.
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
0
@Sapos93 skąd Ty masz takie niusy?
@Rifek oprócz szejków tzn oprócz kogo? Sponsorów City?
12
Mam nadzieję, że cała ta akcja z Gundo jest po to, żeby te dziennikarskie hieny miały klikalność.
Jeśli jednak sprawa Gundo to nie są zwykłe plotki, to naprawdę uznam to jako definitywny sygnał że Barcelona to już nie jest „więcej niż klub”. Jeśli Laporta naprawdę chce wypchnąć gościa, który mógłby przebierać w ofertach jako zawodnik z kartą na ręku, a wybrał nudną, męczącą kibica, ze słabym trenerem Barcelonę, to znaczy że bardzo nisko upadliśmy jako klub.
4
@KamQiX a u nas? Lewy nie wystawił nawet Brazolowi:D
2
W końcu Lucas Vazquez na boisku.
Po tej zmianie w składzie Realu mamy już łącznie jednego Hiszpana.
0
Jutro ostatnie 2 mecze pierwszej kolejki włoskiej Serie A. Co wiemy po tej jednej kolejce? We Włoszech nie ma już słabych ekip… albo mocnych. 8 meczów i 6 remisów, a do tego Werona leje Napoli 3:0.
1
@adamek20151 nie sądzę, ale jeśli obejrzysz to szacun:)
2
O 19:30 odbędzie się mecz w Katarze pomiędzy Al Ahli Doha, a Al Gharafą. W obu ekipach wystąpią dwie hiszpańskie legendy. U gospodarzy mistrz świata - Julek Draxler i legenda Śląska - Erik Exposito, a u gości legenda Realu - Joselu.
Pozdrawiam.
4
@blakkudium Piątek z golem w czwartek, Piątek z golem w niedzielę. Pięknie!
1
@mekston nie no dwumecz z Al Ain to po prostu żart, nie ma usprawiedliwienia, chociaż miło że to Crespo ich wyeliminował:)
1
@Faro kogo by nie kupili, to wciąż gra Dżakson, skoro więc mają takiego placka na szpicy, a robią dziesiątki transferów, to czemu nie ma żadnej alternatywy dla Senegalczyka?
@zygzakmaklini @mekston maja głowę to interesów:)
4
Dla mnie to niebywałe… jak można kupić 60 zawodników, a na szpicy trzymać wciąż Majkela Dżaksona.