escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk jak to co poszło nie tak? trafili na najlepszy okres Al Hilal w historii, do tego najlepszy w tamtym czasie strzelec drużyny - Talisca - wypadł na kilka tygodni jak nie miesięcy ze składu. Jednak wiem, że to nie wpisuje się w retorykę podśmiechujków z CRa:)
5
@blakkudium Doku i Savinho… może to nieźle chodzić.
0
@tristan87 tak, dlatego dzielę to na 14 jak widzę jak rodak wybiera rodaka. Albo były kolega kolegę z drużyny.
Z tych pytań podobało mi się jak Roberto Carlos wybierał. Może nie z każdym wyborem bym się zgodził ale jak gdzieś tam padło nazwisko chyba Thurama to on coś w stylu „kocham cię stary i przepraszam ale jednak Marcelo” - nie pamiętam czy Thuram i czy Marcelo, ale coś takiego było:)
0
@Pnog37 tak, luzik.
0
@Pnog37 Chelsea ma 65 piłkarzy, w tym 14 bramkarzy, kaman… jest kim grać.
0
@tristan87 widziałem jak odpowiadał. Chyba przy każdym nazwisku wybrał Van Dijka. Był Puyol, Maldini, Cannavaro, Rio Ferdinand, Koeman.
0
A karawana jedzie dalej… jazda Lewy!
0
Milan słabiutko.
1
@don'T.R.I.P.e on sie chyba wżenił w bogatą rodzinę. Ale to podobno były plotki. Ciekawe:)
2
@don'T.R.I.P.e coś Ty? Nieźle:) no mówił że mu się podoba w Barcelonie itd, ale po co w takim razie szedł do Brazylii? Może żeby zarobić na ten Espanyol:)
0
@MatBac1991 świetny ligowy początek Sportingu. Liderzy drużyny „punktują” aż miło.
6
Cholera… duński Nazario po hattricku w debiucie dzisiaj poza składem Gremio… ech, ale za to kto inny na 9 - Diego Costa. La Bamba pamięta napastnika Atletico?
2
@macio_944 a nie mają niektórzy? Błagam Cię.
0
@Krzywy95 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14721863#comment-14721863
0
Jose mega ofensywnie ale widzę, że i nowy trener Milanu też się w tańcu nie pierdzieli: Jowić, Pulisik, Leą, Czekwueze i Salemakers.
@takisobiektos ladnie:)
0
@FcPortoFan1999 niemniej i tak sporo:)
Oby faul okazał się nie jakiś tragiczny.
1
@juarez niby umiał, a od roku nie gra… mimo to Al Hilal szli jak burza bez porażki miesiącami.
0
@FcPortoFan1999 oj nie mam pojęcia.
@Katalończyk 99 nie wiem, ale nietypowa sytuacja.
1
@PatrykBarca z drugiej strony nie chciałbyś w drużynie, w drugiej linii zawodnika co zrozumie w 100 procentach to co chcesz przekazać jako trener? Kogoś inteligentnego, kogoś kto ma te boiskową mądrość i będzie mógł przekazać to reszcie drużyny?
1
+34 w meczu Ligue 1 Reims - Lille. Także tego:)
3
@juarez bo 1:4 to nie deklasacja:)
0
@BorzyKrzys do tego dwóch Polaków na ławce i żaden z nich nie jest Benedyczakiem.
2
Mourinho się coś w głowie przestawiło… Fenerbahce zagra za chwilę na wyjeździe z Goztepe, a Żoze postanowił wyjść w składzie z 8 napastnikami. Dzeko, En Nesyri, Saint Maximin i Tadic, a do tego Sebek Szymański. No ciekawe:)
1
@Adran360 no ładnie ruszyli:D
0
Toż to byłyby jaja dopiero panie Ferdku.
1
@Adran360 4:1, babol bramkarza straszny.
To prawda znów tytuł pewnie ich.
1
@Adran360 po meczu. La zabawa.
4
Mitro swoje. Al Hilal 2:1. Jazda.
1
@Adran360 ładnie poszedł. W ogóle niezła akcja.
0
Cristiano z golem. 474738 gol w jakby nie było profesjonalnej karierze.