escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SZYCHA0005 podobno Motta go nie chce.
5
Nowy sezon, stary Ronaldo. Siuuu na 1:0, Mane asysta.
1
@Adran360 otóż to.
1
@Kidd otóż to! :)
0
@rasta212 Nie są kolegami, są ludźmi którzy razem pracują.
Barciś i Żak, że przyjaciele to nie wiem, ale nie sądziłem, że są na takiej "słabej" stopie. Tak źle mówią o sobie?
0
@vangoor czyli uwierzyłeś w te bajeczkę? W porządku:)
14
"Za kilka lat liga saudyjska będzie czwartą lub piątą siłą na świecie"* rzekł król futbolu podpisując swój wielomilionowy kontrakt. Czy tak się stało? Nie:) Czy liga wielbłądów ma więcej fanów? Tak:)
To już dziś!! fani wiwatują, flagi na stadionach, kibice w koszulkach swoich idoli, kibicki w swoich hidżabach więc w sumie nie wiadomo komu kibicują, ale są! Są i kibicki!
Reasumując, specjalnie dla Was, nieodpłatnie, wjeżdża zapowiedź nowego sezonu ligi pastuchów!
Al Hilal:
W ekipie mistrzów niezbyt dużo zmian. W bramce wciąż wokalista U2 - Bono. Dalej Koulibaly, Renan Lodi (Atletico), Rúben Neves, Sergej Milinković-Savić, Malcom, Aleksandar Mitrović czy wciąż w kadrze, ale od roku bez gry - Neymar. Al Hilal interesuje się w zasadzie każdym:) Obecnie Joao Cancelo jest na radarze.
Al Nassr:
Tutaj zmiana w bramce, pożegnano Davida Ospinę i sprowadzona bramkarza z brazylijskiego Athletico Paereaeraense - Bento. Wciąż w zespole Laporte czy Mane, plotki głoszą, że pierwszym interesuje się Real a drugim Al Ittihad. Ale póki co bez konkretów. Do tego Alex Telles (Manu), Marcelo Brozovic, Otávio (Porto), Talisca czy w końcu Cristiano Ronaldo.
Al Ahli:
Tutaj z kolei wciąż w bramce zwycięzca Ligi Mistrzów z Chelsea - Edouard Mendy. Dalej Roger Ibañez (Roma), Merih Demiral (Juve, Atalanta), Gabri Veiga (Celta), Franck Kessié, Riyad Mahrez oraz Roberto Firmino. Z ruchów transferowych mamy wypożyczenie do Fenerbahce Allana Saint-Maximina oraz transfer z Fluminense, dobrze zapowiadającego się pomocnika, 20 letniego - Alexsandera.
Al-Ittihad Club:
No tutaj się kapkę dzieje:) Sprowadzono za jedyne 60 baniek Diaby'ego z Aston Villi, przyszedł również z Romy Houssem Aouar oraz były bramkarz Mallorci - Serb Predrag Rajković. W składzie wciąż Kante - chociaż tu podobno jest wiele klubów europejskich nim zainteresowanych. Do tego Benzema, Fabinho (Liverpool), Luiz Felipe (Lazio) czy Jota (Celtic).
Beniaminek - zwycięzca 2 ligi - Al-Qadsiah FC:
Nie próżnują:) Przyszedł reprezentant Belgii - bramkarz z Wolfsburga - Koen Casteels. Przyszedł Aubameyang, Nacho z Realu czy Nahitan Nández - reprezentant Urugwaju z Cagliari. Ale to nie wszystko - kupili za 20 melonów Ezequiela Fernándeza z Boca, za kilkanaście kolejnych milionów przyszedł obrońca Getafe - Gastón Álvarez. Do tego król strzelców z zeszłego sezonu w Meksyku - Julián Quiñones. No i krążą plotki o Paulo Dybali, który ma na stole 75 milionów za 3 lata gry i podobno przyjął ofertę.
Al-Ettifaq FC:
U Stevena Gerrarda względny spokój. W bramce co prawda nowy nabytek - Marek Rodak - Słowak do tej pory był bramkarzem Fulham, ale poza tym spokój. W składzie reprezentant Szkocji Jack Hendry, Álvaro Medrán (młodzieżowe zespoły Realu), Georginio Wijnaldum, Demarai Gray (Leicester, Everton), Moussa Dembélé (Lyon), Seko Fofana (Lens) czy inny były zawodnik Lyonu - Karl Toko Ekambi.
Ponadto w lidze zobaczymy również:
- Al Shabab: Giacomo Bonaventura, Yannick Carrasco
- Damac FC: Nicolae Stanciu (Rumunia), Georges-Kevin N'Koudou (OM, Besiktas)
- Al-Fateh SC: Jason Denayer (Lyon)
Dzisiaj pierwsze trzy mecze sezonu, w tym na polsacie sport 3 mecz pomiędzy Al Nassr, a Al Raed.
@Kidd @Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa
0
@LeonadisPL no na więcej nie liczę:)
0
@zadafcb w którymś swoim programie Pacześ miał gościa od motoryzacji, który spotkał się z nimi i był mega zaskoczony. Wszyscy przyjechali osobnymi furami, zero jakiejś sympatii do siebie, wszystko gra aktorska i pozerstwo na potrzeby programów. No zaskoczony byłem.
1
@blakkudium nie no błagam. Trzymam kciuki za Fabsa itd, ale te "potężne" nazwiska:)
"Perrone z City!!" grzmią media, tymczasem jasny Pierone zagrał w City 20 minut łącznie.
"Nico Paz z Realu!!" grzmią media, tymczasem Paź zagrał 128 minut u Królewskich.
Roberto, Reina (chociaż nie wiem w jakiej formie), Belotti, Moreno czy Cutrone to znaczące wzmocnienia.
0
@Coutinho007 jest komunistyczne fair play, ale dla biedaków. Burnley chyba w zesżłym roku było ukarane. Ale nie jestem pewien.
0
@Katalonbar Legia już była w 1/16 LKE w zeszłym roku. Mając i Aston Ville i Alkmaar. Można mówić, że to słaby puchar i słabe drużyny, ale jednak w ćwierćfinałach były Lille, Brugge, Aston Villa, Fiorentina czy naszpikowane gwiazdami Fenerbahce. Ja bym nie deprecjonował tego pucharu.
2
@mekston i pojedynek dwóch superstrzelców - Cucho i Bouanga.
5
Taka tam luźna pensyjka... Al-Qadisiyah zaoferowało Dybali 75 melonów za 3 lata gry i Argentyńczyk ponoć zaakceptował ofertę beniaminka z Arabii Saudyjskiej:) Także w obronie Nacho a w napadzie Auba i Dybala:)
1
@Kidd No mam nadzieje, że Jaga się postawi:)
A jeśli chodzi o "Tymczasem Legia: potrzymaj mi piwko i patrz :)" - to już zgłosiłem:)
0
@Kidd na papierze "Ajax" brzmi groźnie, jednak czy Jagiellonia jest słabsza od takiej Bredy czy Panathinaikosu? Nie sądzę.
0
@Kidd Skoro Breda wygrywa w lidze, a Panathinaikos odpada dopiero po karnych, to śmiem twierdzić, że z takim słabym Ajaxem Jaga może powalczyć.
Wisła raczej bez szans, no chyba że Denkey nie zagra. Facet utrzymuje topową formę od zeszłego sezonu. Gol za golem.
3
Los Angeles FC pokonało w półfinale Leagues Cup 4:0 Colorado Rapids.
Kolejnego gola strzelił Mateusz Bogusz. Z kolei Żiru wszedł po przerwie i mam wrażenie, że w barwach Francji po takim meczu miałby hattricka. Słaby celownik:) poniżej skrót, a ten Bouanga to jest potwór:)
0
w pierwszym meczu wygrało Botafogo 2:1:) mój błąd.
1
@Lionel_Messi10 o, nieźle:)
7
Dobry wieczór:)
O 2:30 kolejny mecz Copa Libertadores. Tym razem Palmeiras podejmie u siebie Botafogo. Transmisja meczu w Polsat sport 1.
W pierwszym meczu wygrali zawodnicy Palmeiras 2:1. Dzisiaj w ich składzie „zachodząca” gwiazda - były zawodnik Lazio - Felipe Anderson, oraz wschodząca gwiazda - Estevao. 17 latek w trwającym sezonie ligowym w Brazylii ma już 5 goli i 5 asyst. Działacze Chelsea już zacierają ręce, bo to jeden z 3747 ich zawodników, ale małolat jest wypożyczony do Palmeiras.
Z kolei u gości mamy byłego zawodnika Betisu - Luiz Henrique oraz, o dziwo, Thiago Almade, który czarował w MLS i gdy jakieś tam plotki mówiły o Napoli, to ten wybrał Brazylię.
1
@mekston jutro wpadnie zapowiedź:)
2
@zygzakmaklini nie no, to na pewno krok naprzód, ale jako kibic wolałbym coś „więcej”:)
0
@Majczel97 to prawda. Nigdzie nie jest podstawowym. W zeszłym sezonie był zmiennikiem Dzeko w Fenerbahce w teraz w Galacie jest zmiennikiem albo wchodzi do pary z Icardim.
0
Miczi Batszułaj jakie wejście z ławki. Wchodzi w 66 minucie przy 0:2 i w 6 minut robi 2:2. Pięknie Galata.
2
@blakkudium myślę że dałby, ale według mnie ma możliwości i potencjał by celować wyżej niż Celtic.
1
@Adran360 oglądałem wczoraj powtórki "na żywo" i z jednej wyglądało jak bark, a z drugiej niżej.
0
@DonCarletto ok:)
0
@Zoker chcą, żeby się nic nie zmarnowało. Barcelona pozbiera odpady, których nikt nie chciał.
0
@pt9 idealny na te pozycje:)