escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 oj to nie wiem:)
1
@Adran360 ja już zapomniałem kto to:)
3
Już o 18:15 mecz nad meczami!!!
Finał superpucharu wielbłądów.
Król wszechświata potężny Portugol spróbuje sięgnąć bo jakiekolwiek trofeum w arabskiej drużynie. Rywalem mistrz kraju - Al Hilal.
Transmisja meczu w Polsacie sport 2.
Samozwańczy trener Al Nassr wystawia wszystkich najlepszych - poza nim we własnej osobie również Mane, Talisca, Otavio, Telles czy Laporte. U mistrza z kolei wraca do składu Malcom, do tego Mitrovic, SMS, Ruben Neves, Koulibaly, Renan Lodi czy wokalista U2 - Bono.
0
@Herato wczoraj już United miało przegrać i słabe PSG. Ja tam sobie poczekam z opiniami do A) końca meczów i B) na koniec sezonów:)
0
@FcPortoFan1999 tak:)
0
@FcPortoFan1999 @maroon
Wymieniłem wszystkich. Nie rozumiem o co Wam chodzi:)
10
O 16 mecz Arsenalu przeciwko Wolves. Jeśli chodzi o gości, o ANGIELSKIE Wolves, wymienię ANGLIKÓW w podstawowej jedenastce:
Z kolei na ławce mamy trzech:)
Pozdrawiam.
0
@mekston bardziej w kontekście ławki.
2
@Herato myślę, że się mylisz. Mają młodą drużynę. Salah i Van Dijk po 30, Alisson również, no ale to bramkarz. Dziś na ławce Gakpo, Nunez, Bradley czy Konate. Może druga linia wygląda słabo, ale uważam że absolutnie nie ma tragedii.
3
@AFA ja o Gakpo:)
0
@Transu96 mleka
3
@Herato ale Liverpool po odejściu Kloppa zagrał dopiero 45 minut oficjalnego meczu. Poważnie piszesz?
1
@szkudi7 marchewka, papryka, kalafior z jakimś sosem/dipem/hummusem?
0
@takisobiektos bo potężny snajper na ławce. Kaman:)
0
Hansi dzisiaj Lewego wystawi jako rozgrywającego, podwieszonego napastnika. Ale to będzie chodzić.
0
@PatrykBarca raczej ci szesnastolatkowie czy osiemnasto nie będę stanowić o sile.
0
No i co tam? Pośmialiście się z PSG, gdy grało w połowie rezerwami? Śmiechom nie było końca:D
1
@blakkudium tego Theate'a już pare razy widziałem w Bolognese in tam chyba śmigał na lewej obronie. To chyba nie ta sama co Faye, bo ten to środkowy?
1
@Rust_Cohle
⚽ 1kolejka:
1. 1/+2,5
2. 2/+2,5
3. 1/+2,5
4. x/-2,5
5. 1/+2,5
6. 2/+2,5
7. X/+2,5
8. 1/+2,5
9. 2/+2,5
10. 2/+2,5
⭐
Typy sezonowe:
1 miejsce w lidze - Arsenal
2 miejsce w lidze - City
3 miejsce w lidze - United
Król strzelców - Haaland
0
@Archie zobacz jak jest z drogą dojazdową. Nie znam się, ale gdzieś tam mi się obiło o uszy, że czasem są drogi idą przez działkę sąsiada i to tylko jego dobra wola, że daję sąsiadom jeździć. A jak mu odwali to zagrodzi i jesteś w.. lesie.
3
@Pnog37 wiesz że można przełączyć?
1
Brawo Śląsk. Trzymać to.
1
@mekston aż boję się co będzie w piątek:)
2
Piątek z czwartym golem LKE. 1:0.
2
@Pawel13sz niech uzna, niech awansują do finału, a tam lanie od Al Hilal:)
1
Mamy to!! CR z golem w półfinale superpucharu Arabii!
2
@blakkudium tak, to prawda.
2
@Adran360 czyli przejęliśmy ich my! Polacy!
@blakkudium jak wezmą jeszcze Dybale to atak będzie wyglądał imponująco - Auba i Dybala wspomagani przez króla strzelców z Meksyku zeszłego sezonu - Quinonesa.
0
@partymaker niby słabe a i tak 3 razy tyle co w innych ligach.
0
@DonCarletto Iling jednak grywał w Juve a nie we Frosinone.