escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro do marca trzydziestego?:)
0
Leao co się bawi, ach…
3
Jest Flick jest i Lewy:)
0
Ooo dwunastolatek na bramce Milanu:)
0
@KrychaFCB ale czy tym razem skłamią?:)
0
Raph asysta i Lewy z pięknym golem:)
:D przez 20 minut psioczenie.
Panowie piłkarze, proszę tak zamykać usta kibicom:)
0
Gundo świetna piłka na dojście, malolacik dochodzi ale reszta postanowiła nie podążyć za akcją:) taka tam sytuacja:)
1
Pulisic świetny zeszły sezon, bardzo dobre kilka meczów na Copa (jako jeden z niewielu w USA), teraz gol i asysta…
Jak nie lubię Milanu tak Pulisic i Leao to mogą być konkretne skrzydła w drużynie.
0
9 minut za nami, już płacz jak jest źle. Niesamowite.
2
@4drian0 wszedłem na adres i się potwierdziło - Dania. Nie wiedziałem, że weszli na polski rynek. Jakiś czas temu przez wiele wiele lat kupowali elektronikę w mojej firmie:)
0
@HypeR oglądałeś mecz z Realem? Małolaty zasuwały aż miło;)
0
@verdant szkoda… trzymałem kciuki za nasze dziewczyny.
0
@FcPortoFan1999 ok!!
0
@verdant no patrząc po ostatnich wynikach Brazylii to jestem w szoku, już pokonanie Francuzek to było dla mnie zaskoczenie. Czyli Hiszpania sama sobie winna, tak?
0
@FcPortoFan1999 poprowadził drużynę 3 oficjalne mecze dopiero, dasz mu chwilę czy już do zwolnienia?
0
@FcPortoFan1999 Jose dopiero buduje:)
1
W finale piłkarskim kobiet na IO zmierzą się Brazylijki, które ograły Hiszpanki 4:2 z Amerykankami, które po dogrywce wygrali 1:0 z Niemkami.
No to co.. na wzgląd na dawne czasy.. trzymamy kciuki za Amerykanki i ich atakującą Trinity Rodman - córkę legendy Chicago Bulls - Dennisa Rodmana.
Ps Brazylijki wzięły rewanż za porażkę 0:2 z Hiszpankami w grupie. Ponadto Brazylia strzeliła w tym meczu więcej goli niż w czterech wcześniejszych (3 gole).
0
@FcPortoFan1999 u siebie pójdzie mu lepiej:)
3
Dobry wieczor;)
Azjatycka Liga Mistrzów.
W półfinale kwalifikacji do Azjatyckiej Ligi Mistrzów Irański Sepahan przegrał u siebie 1:4 z ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli Dubai. W tymże ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli w 61 minucie zadebiutował Azmoun, który niedawno reprezentował barwy Bayeru/Romy i minutę po wejściu strzelił gola.
Trenerem zwycięzców jest siwy bajerant Sousa;)
Kwalifikacje „normalnej” Liga Mistrzów:
Lille wygrywa u siebie 2:1 z Fenerbahce. W drużynie Żoze „de speszial łan” od 1 minuty zagrał Sebek Szymański, a w drużynie zadebiutowali - Allan Saint Maximin oraz Youssef En Nesyri.
Ponadto Buksa z bramką, a Kędziora, Piotrowski i Piątkowski zagrali w swoich drużynach. Kolejno - Paok remis, a Ludogorets i Salzburg wygrały 2:1.
Pozdrawiam:)
1
Buksa po golu w lidze strzela właśnie w eliminacjach do LM.
O 20:30 mecz Lille - Fenerbahce. U Jose znowu Szymanski w pierwszym składzie oraz debiutuje Allan Saint Maximin.
1
@Kondziubarca Flick zagrał przeciwko Realowi z Victorem i Lewym jako napastnikami. Może skoro nie mamy lewego skrzydła to zagęścić środek z delikatnym przesunięciem na lewo jako ubezpieczenie hasającego Balde/innego lewego obrońcy/wahadłowego.
Ufam Flickowi, bardziej niż Xaviemu. Zamiast psioczyć poczekam na mecze o stawkę.
0
@Swistus172 na bardzo rozsądnych warunków przemyślałbym te kandydaturę.
2
@takisobiektos nie ma miękkiej gry:D
1
@JanneAhonen a to prawda:)
@FcPortoFan1999 nie mów hop:)
@Walker wtedy tak, ale dzisiaj? duma! a nie smutek z drugiego miejsca:)
1
@Walker i od razu trauma, co?:) Dzisiaj, jakby na to spojrzeć z perspektywy czasu, to wyjątkowy był to mecz:)
0
@tristan87 zgadza się:)
@FcPortoFan1999 może jeszcze dożyjemy choćby udziały naszych na IO.
@mordini123 32 lata, sporo minęło.
6
Mój serdeczny przyjaciel @JanneAhonen napisał ciekawy fakt - otóż po 32 latach po złoto na IO sięgnie piłkarska reprezentacja z Europy. Ostatni raz europejska reprezentacja wygrała Igrzyska w 1992, była to Hiszpania, przypomnę zatem, zawodników których pokonali w finale:
- Aleksander Kłak
- Dariusz Gęsior, Marcin Jałocha, Tomasz Łapinski, Tomasz Wałdoch, Marek Koźmiński
- Jerzy Brzeczek, Andrzej Kobylański, Ryszard Staniek - z ławki Piotr Świerczewski
- Andrzej Juskowiak, Wojciech Kowalczyk
- Trenerem drużyny był Janusz "golimy frajerów" Wójcik. Polska przegrała 2:3, a bramki strzelali Kowal i Rysiek Staniek.
Po stronie zwycięzców Pep, Luis Enrique, Abelardo czy Alfonso, o którym pewnie niewielu wie/pamięta, że to też zawodnik który grał tak w Barcelonie, jak i w Realu:)
0
@Kymo haha, tak:) Jednak nie była to tak znacząca postać jak Maldini dla Milanu czy Puyol dla nas:)
0
@AdrianJaniak ten Leny to byłby żart, mimo że kibicuję Francuzom.
0
Drukują pod Francuzów.
Ufff całe szczęście nie wydrukowali karnego.