2

@Comentateiro do marca trzydziestego?:)

0

Leao co się bawi, ach…

3

Jest Flick jest i Lewy:)

0

Ooo dwunastolatek na bramce Milanu:)

0

@KrychaFCB ale czy tym razem skłamią?:)

0

Raph asysta i Lewy z pięknym golem:)
:D przez 20 minut psioczenie.
Panowie piłkarze, proszę tak zamykać usta kibicom:)

0

Gundo świetna piłka na dojście, malolacik dochodzi ale reszta postanowiła nie podążyć za akcją:) taka tam sytuacja:)

1

Pulisic świetny zeszły sezon, bardzo dobre kilka meczów na Copa (jako jeden z niewielu w USA), teraz gol i asysta…
Jak nie lubię Milanu tak Pulisic i Leao to mogą być konkretne skrzydła w drużynie.

0

9 minut za nami, już płacz jak jest źle. Niesamowite.

2

@4drian0 wszedłem na adres i się potwierdziło - Dania. Nie wiedziałem, że weszli na polski rynek. Jakiś czas temu przez wiele wiele lat kupowali elektronikę w mojej firmie:)

0

@HypeR oglądałeś mecz z Realem? Małolaty zasuwały aż miło;)

0

@verdant szkoda… trzymałem kciuki za nasze dziewczyny.

0

0

@verdant no patrząc po ostatnich wynikach Brazylii to jestem w szoku, już pokonanie Francuzek to było dla mnie zaskoczenie. Czyli Hiszpania sama sobie winna, tak?

0

@FcPortoFan1999 poprowadził drużynę 3 oficjalne mecze dopiero, dasz mu chwilę czy już do zwolnienia?

0

@FcPortoFan1999 Jose dopiero buduje:)

1

W finale piłkarskim kobiet na IO zmierzą się Brazylijki, które ograły Hiszpanki 4:2 z Amerykankami, które po dogrywce wygrali 1:0 z Niemkami.

No to co.. na wzgląd na dawne czasy.. trzymamy kciuki za Amerykanki i ich atakującą Trinity Rodman - córkę legendy Chicago Bulls - Dennisa Rodmana.

Ps Brazylijki wzięły rewanż za porażkę 0:2 z Hiszpankami w grupie. Ponadto Brazylia strzeliła w tym meczu więcej goli niż w czterech wcześniejszych (3 gole).

0

@FcPortoFan1999 u siebie pójdzie mu lepiej:)

3

Dobry wieczor;)

Azjatycka Liga Mistrzów.

W półfinale kwalifikacji do Azjatyckiej Ligi Mistrzów Irański Sepahan przegrał u siebie 1:4 z ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli Dubai. W tymże ZjednoczonoEmiratoArabskim Al Ahli w 61 minucie zadebiutował Azmoun, który niedawno reprezentował barwy Bayeru/Romy i minutę po wejściu strzelił gola.

Trenerem zwycięzców jest siwy bajerant Sousa;)

Kwalifikacje „normalnej” Liga Mistrzów:

Lille wygrywa u siebie 2:1 z Fenerbahce. W drużynie Żoze „de speszial łan” od 1 minuty zagrał Sebek Szymański, a w drużynie zadebiutowali - Allan Saint Maximin oraz Youssef En Nesyri.

Ponadto Buksa z bramką, a Kędziora, Piotrowski i Piątkowski zagrali w swoich drużynach. Kolejno - Paok remis, a Ludogorets i Salzburg wygrały 2:1.

Pozdrawiam:)

1

Buksa po golu w lidze strzela właśnie w eliminacjach do LM.
O 20:30 mecz Lille - Fenerbahce. U Jose znowu Szymanski w pierwszym składzie oraz debiutuje Allan Saint Maximin.

1

@Kondziubarca Flick zagrał przeciwko Realowi z Victorem i Lewym jako napastnikami. Może skoro nie mamy lewego skrzydła to zagęścić środek z delikatnym przesunięciem na lewo jako ubezpieczenie hasającego Balde/innego lewego obrońcy/wahadłowego.
Ufam Flickowi, bardziej niż Xaviemu. Zamiast psioczyć poczekam na mecze o stawkę.

0

@Swistus172 na bardzo rozsądnych warunków przemyślałbym te kandydaturę.

2

@takisobiektos nie ma miękkiej gry:D

1

@JanneAhonen a to prawda:)
@FcPortoFan1999 nie mów hop:)
@Walker wtedy tak, ale dzisiaj? duma! a nie smutek z drugiego miejsca:)

1

@Walker i od razu trauma, co?:) Dzisiaj, jakby na to spojrzeć z perspektywy czasu, to wyjątkowy był to mecz:)

0

@tristan87 zgadza się:)
@FcPortoFan1999 może jeszcze dożyjemy choćby udziały naszych na IO.
@mordini123 32 lata, sporo minęło.

6

Mój serdeczny przyjaciel @JanneAhonen napisał ciekawy fakt - otóż po 32 latach po złoto na IO sięgnie piłkarska reprezentacja z Europy. Ostatni raz europejska reprezentacja wygrała Igrzyska w 1992, była to Hiszpania, przypomnę zatem, zawodników których pokonali w finale:

- Aleksander Kłak
- Dariusz Gęsior, Marcin Jałocha, Tomasz Łapinski, Tomasz Wałdoch, Marek Koźmiński
- Jerzy Brzeczek, Andrzej Kobylański, Ryszard Staniek - z ławki Piotr Świerczewski
- Andrzej Juskowiak, Wojciech Kowalczyk
- Trenerem drużyny był Janusz "golimy frajerów" Wójcik. Polska przegrała 2:3, a bramki strzelali Kowal i Rysiek Staniek.

Po stronie zwycięzców Pep, Luis Enrique, Abelardo czy Alfonso, o którym pewnie niewielu wie/pamięta, że to też zawodnik który grał tak w Barcelonie, jak i w Realu:)

0

@Kymo haha, tak:) Jednak nie była to tak znacząca postać jak Maldini dla Milanu czy Puyol dla nas:)

0

@AdrianJaniak ten Leny to byłby żart, mimo że kibicuję Francuzom.

0

Drukują pod Francuzów.

Ufff całe szczęście nie wydrukowali karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?