escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dzisiaj od 21 mecz byłej drużyny Roque Athletico Paraaeaeaense, które podejmie u siebie Gremio. Licze dzisiaj na debiut naszego byłego goata. Martin Nazario Braithwaite został zawodnikiem brazylijskiej drużyny:)
2
„Wcześniej zaimponował techniką Vitor Roque” :)
1
@Adran360 ale absolutnie nie odmawiam. Po prostu mówię że asysta cudna.
6
Gol to taki trochę farfocel, ale asysta… imienia Ricardo Quaresmy. Piękny fałsz.
1
Tymczasem Tigres na 1:0 z Interem Miami.
1
@Nazio_87 no przód miały lepszy niż Spotify:)
0
@Nazio_87 tylko na czas sparingów, później wraca do Brazylii:)
6
Podobają mi się te koszulki. Przypominają mi się te za czasów Kluiverta.
3
@FcPortoFan1999 gratuluje. Nie spodziewałem się:)
1
@JimMorrisonFCB dobrze:)
1
No mega jednostronne te superpuchary dzisiaj. W Turcji 5:0 dla Besiktasu, a w Portugalii Sporting już 3:0 leje Porto. Dopiero 25 minuta.
3
Galata 0:5 Besiktas. Jestem w szoku.
2
Sporting szybciutko.
3
@Comentateiro jak to co? Zaakceptować:)
@Adran360 ale babol obrońcy.
3
Ależ debiut Immobile w Besiktasie. 1 minuta i bramka w superpucharze Turcji. Z nim w składzie Rafa Silva (Benfica) czy Gabriel Paulista z nowych. W Galacie Zyiech, Icardi, Mertens.
Mecz na Polsat sport 3.
0
@A4ron to prawda. Pisałeś:)
0
Francja szybko:)
0
@mekston z czego 7 z karnego:)
0
@mekston serce było podzielone, zdecydowanie.
0
@mekston Bo kibicuje Francuzom od prawie 30 lat, tym olimpijskim też:) Mam słabość dla Lakazeta:) Z tą Argentyną "łączy" mnie tylko Mascherano:) Poza tym no umówmy się, są słabi i będzie im niezwykle ciężko przejść dalej.
1
@Guess o to to. Zapomniałem, Gomez tak wcześnie uciekł:)
0
@mekston i Argentyna do domu. Finał Francja Maroko/Hiszpania:)
4
Hakimi na 3:0 i Maroko melduje się w 1/2 (został nieco ponad kwadrans, raczej USA nie wyciągnie). W półfinale zagrają ze zwycięzcą pary Japonia - Hiszpania. Ten mecz o 17:00. Cubarsi, Garcia i Fermin w składzie. Do tego Ruiz i Miranda z przeszłością w Barcy.
2
Abde z asystą, a Akhomach z golem. Maroko już 2:0 z USA w ćwierćfinale IO.
1
@D10SLEO Kownackiego?:) No ja tam trzymam kciuki za naszych. Z Tymka wielokrotnie sobie robiłem jaja, w sumie sam się podkładał, jednak w końcu dobry sezon za nim.
2
Tymoteusz Puchacz odchodzi z Unionu Berlin. Reprezentant Polski udał się na testy medyczne przed transferem do beniaminka Bundesligi, Holstein Kiel - donosi Tomasz Włodarczyk.
No Tymuś w końcu dobry sezon, po wielu miesiącach pośmiewiska. 17 klub od odejścia z Lecha, no oby utrzymał formę z Kaiserslautern. Lewych defensorów w kadrze u nas brak.
2
@Kidd nie zgadzam się. W Chelsea też było grubo w zeszłym sezonie:)
1
@Reviven nie mieszam się w finanse. Od kilku lat nie mamy kasy, a robimy transfery za kilkadziesiąt baniek. Ja zwyczajnie nie czytam/ograniczam plotki tych wszystkich znawców i gazet. Czekam na konkrety i "fichado".
1
@pluszek dziewczyna jest "jedynką" ze dwa lata. Czego mam oczekiwać od takiej zawodniczki? Przykro mi, że przegrała, nie wiem co zaszło z Collins i co ta powiedziała Polce, no ale błagam. Pismaki to zło, zgadzam się, ale argument, że przyznali jej złoto kilka tygodni temu? No dziewczyna jest pierwsza od miesięcy, to co mieli pisać? - "Mamy nadzieję, że Iga pokaże się z bardzo dobrej strony. Wszystko może się zdarzyć, ale bardzo byśmy chcieli jakikolwiek krążek?" No nie...
Janusz Wójcik by powiedział "golić frajerów". W tym konkretnym przypadku nie dziwię się oczekiwaniom tak pismaków jak i kibiców. Co nie zmienia faktu, że teksty po porażce są pisane przez w większości debili.
0
@cracker otóż to.
@Reviven W Cruzeiro kilka lat temu dał mu szansę Scolari, później zmienił klub na lepszy i grał również w "europejskich" (południowoamerykańskich) pucharach i wszędzie strzelał gole.
co do - "Będąc trenerem Barcy mając Lewego oraz Torresa, dużo trudniej jest postawić na Brazola" - tak jak wspomniałem - dla mnie Xavi to trenerska ciamajda. Nie ufam jego wyborom.
Co do aspektu o Pau Victorze to chłopak zagrał pół meczu, w którym wyglądał dobrze - ok zgodzę się, ale jednak warto dodać, że zagrał te 45 w składzie, z którym praktycznie trenował i grał od lat (tak mniemam bo nie śledzę młodszych drużyn Barcelony).
Zgodzimy się więc, że automatyzmy wytrenowane w ekipie z tymi samymi chłopakami, z którymi grasz od lat, pozostają w drużynie?