escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzień dobry.
0 16:30 sparing Olympiakosu z beniaminkiem 1 ligi arabskiej - Al Qadisiya. To są sparingi więc zdarzyć się może wszystko. Al Qadisiya to ekipa, która sprowadziła do siebie Aubę, króla strzelców z zeszłego sezonu w Meksyku Quinonesa oraz reprezentanta Urugwaju Nahitana Nándeza. Kurs u niebieskich ze strzelą gola to około 1,7. Z kolei na 1,5 bramki samych "arabów" to ponad 4.
0
@SawneyBean To niestety jest nieśmieszny żart z mojej strony. Oczywiście, że nie jest nic jasne, a bardzo bym chciał żeby już był temat zamknięty, z happyendem.
0
@jacobFCB przecież wszystko jest jasne. Nico jest dogadany i otoczenie chętne na przeprowadzkę. Co na to jego obecny klub? No nie wiadomo:)
0
@FcPortoFan1999 tak, sam ich tak nazywałem gdy jeszcze nasz niezbyt dobry trener rządził tamtą drużyną:)
0
@FcPortoFan1999 no można:) Ok, Al Sadd ma najfajniejszą nazwę:) Przyjmuje.
1
@FcPortoFan1999 z tych to znaczy z których? Bo Sadd to Katar, a ja o Arabii:)
@mekston To tylko jeden transfer. Póki co nic nie przesądzam, na pewno beniaminek się wzmacnia:)
4
Transfery prawdziwej jedynej, słusznej ligi dla koneserów:
Al Qadisiya - beniaminek sprowadził już Nacho z Realu, a niedawno nowym zawodnikiem klubu został Pierre-Emerick Aubameyang. Mało tego, z klubem podpisali kontrakty też Koen Casteels - czyli reprezentant Belgii i do niedawna wieloletni bramkarz VfL Wolfsburg, oraz reprezentant Urugwaju na niedawnym Copa - Nahitan Nandez. Do tego sprowadzili, pewnie niewielu w ogóle słyszało nazwisko, ale nieważne - Juliana Quinonesa - reprezentanta Meksyku (również na Copa niedawno) i mistrza ligi meksykańskiej z Club America.
Trenerem jest Michel - który prowadził między innymi Getafe czy Sevilla.
Al-Shabab - pożegnali Rakietę, ale sprowadzili sobie Sardara Azmouna z Romy. Do klubu trafiła tez legenda tamtejszej ligi - Abderrazak Hamdallah. Napastnik zamienił więc Al Ittihad na Shabab. W klubie wciąż jest Carrasco.
Al-Ittihad - najnowszy nabytek to Diaby za 60 melonów z Aston Villi. Wcześniej sprowadzony Houssem Aouar (Lyon, Roma). Do tego w kadrze wciąż Kante, Fabinho, Benzema, Jota (Celtic). - ale czy zostaną? Nie wiem.
Trenerem Lorą Blą.
Al-Ahli - wypożyczyli Sains Maximina do Fenerbahce. Póki co większych ruchów brak. W kadrze dalej bramkarz Mendy (Chelsea), Ibanez (Roma), Demiral (Juve, Atalanta), Gabri Veiga (Celta), Kessie, Mahrez czy Firmino - O tym chyba mówi się najwięcej w kontekście odejścia.
Al-Ettifaq - podpisało bramkarza Marka Rodaka - Słowak zagrał kilka meczów w Premier League, ale głównie na drugim szczeblu (Fulham). W drużynie Stevena Gerrarda wciąż Jack Hendry (Szkocja), Álvaro Medrán (Real), Georginio Wijnaldum, Demarai Gray (Everton, Leicester) czy był para napastników z Lyonu - Moussa Dembélé i Karl Toko Ekambi.
W Al Hilal i Al Nassr póki co znaczących ruchów transferowych brak.
0
7 naszych (barcelońskich) Pań na mecz z Japonią na IO. Pięknie to wygląda:)
Ech.. kiedyś to było w męskiej kadrze...
1
@mekston tak:)
Nie wiem co z transferem.
1
@Antimadridista_WR daj im Boże:)
1
@mekston ściął włosy, a co?:)
0
@Uukasz_93 rozumiem, że zdjęcie aktorki przypadkowe?:)
4
@FCB_dimiC cieszę się z transferów do egzotycznych lig, bo mam o czym pisać, ale jednak wolałbym żeby ci gracze mieli 30 i więcej lat. Pięknie chodził w Bayerze, dobrze się odnalazł z Anglii i nagle po 1 sezonie Arabia. Szkoda.
1
No i stało się:) Luźne 60 banieczek, 25 lat, Francuz, emeryturka.
9
Ciekawostka:
Copa Sudamericana - w nocy odbyły się rewanżowe mecze 1/16. Można powiedzieć, że była to noc zachodzących gwiazd:) Starzy, ale jarzy:)
Boca Juniors (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) 1:0 - awans Boca. Zwycięskiego gola strzelił nie kto inny, jak Edinson Cavani. W Boca zagrali też byli zawodnicy Manu - Marcos Rojo i Sergio Romero. W zasadzie wszyscy trzej z przeszłością w angielskiej drużynie.
U. Catolica (Ecu) - Libertad (Par) 1:1 - awans Libertad. Tutaj z kolej na 1:1 dla gości strzelił 41 letni Oscar Cardozo (Benfica, Trabzonspor), który zmienił 43 letniego za chwilę - Roque Santa Cruza (Bayern, City).
Pozdrawiam:)
7
Witam serdecznie, będę teraz Was spamował (krótko) o meczu all stars MLS - LigaMX (Meksyku).
W nocy odbyło się takie spotkanie i ku memu zdziwieniu to gwiazdy ligi meksykańskiej ograły "gwiazdeczki" z MLS. Obejrzałem tylko pierwszą połowę, ale to ile było tam miejsca w obronie przy kontratakach to przypominało mi mecze all stars NBA. Gdzie obrony drużyn przez większość meczu wręcz rozchodzą się niczym Morze Czerwone. Aż żal, że Leo nie było, tam by było tyle pięknych prostopadłych podań, że aż miło. Chociaż, w sumie, Meksyk było dużo lepiej zorganizowany od MLS.
Tak czy inaczej MLS - Meksyk 1:4. A w meczu zagrali wszyscy powołani zawodnicy, a więc:
MLS:
- Bramka: Burki (BVB), Lloris
- Obrona: Jordi Alba,
- Pomoc: Riqui Pucio, Héctor Herrera (Atletico, Porto), Sergio Busquets
- Atak: Diego Rossi (Fenerbahce), Petar Musa (Benfica), Cucho (Watford), Denis Bouanga, Federico Bernardeschi, Christian Benteke
Bramkę dla "Amerykańców" strzelił Cucho po szybkiej akcji Busiego i Rossiego. Cucho mógł więcej strzelić, ale celownik słabo ustawiony.
Co do "gości" to z asystą nasz Jonathan dos Santos. Zagrali również Oussama Idrissi (Sevilla, Alkmaar) - Marokańczyk z bramką, Salomon Rondon - Wenezualczyk, które niedawne Copa America skończył z 3 golami i asystą, Andres Guardado (Betis), legenda meksykańskiej ligi - Andre-Pierre Gignac (OM) czy Guido Pizarro (Sevilla).
skrót meczu tutaj -
a jeśli ktoś ma konto na appletv to za friko można obejrzeć mecz, skrót i pokaz konkurencji, takie coś jak w NBA:) tylko nogą, nie ręką (hue hue hue).
Jeśli komuś się podobał wpis to subtrereureujcie mój kanał.
2
@blakkudium no tak, ale może pech w końcu ich ominie.
4
@blakkudium mam nadzieję że w końcu Nkunku zaliczy dłuższy okres bez kontuzji. W zasadzie to samo James.
3
Jonathan dos Santos asysta i mamy 1:0 dla gwiazd Meksyku.
Nie mija minuta i mamy 1:1:) Cucho. Były gracz między innymi Watfordu jest w niesamowitym gazie. W tym sezonie w 18 meczach 13 goli i 7 asyst.
Ręka w polu karnym, sędzia idzie do monitora, ogląda, wychodzi na murawę, włącza mikrofon i mówi wszystkim na stadionie jaką decyzję podjął. Piękna sprawa.
1
@Adran360 to rzucę okiem:)
2
@Adran360 może by i człowiek obejrzał, ale o której zaczną?:)
3
Mocna paka
Nasz Pucio jak po angielsku zasuwa:)
W zespole gwiazd z ligi meksykańskiej w pierwszym składzie legenda tamtejszej ligi - Francuz Gignac, do tego nasz Jonathan dos Santos czy były zawodnik Alkmaar - Idrissi.
2
Francja 3:0 z USA na IO.
Miło widzieć Henry’ego na ławce. To jeden z tych zawodników, za oglądaniem którego się tęskni. Ta lekkość w przyjmowaniu, w prowadzeniu piłki, lekkość w strzałach… piękny to Francuz.
2
@kubix05 ale piłka nożna na IO to nie tylko słaba Argentyna.
1
@Stinger_ oby po złoto:)
Henry póki co na ławce słabo, mam nadzieję że będzie tylko lepiej.
1
Zaraz faworyci wkraczają do gry. Lacazette, Mateta, Olise… a na ławce Henry.
Jazda Francjo!:)
2
@PatrychoO powiem Ci, że to fajnie wygląda:) ciekawe konkurencje mają. Mi się dobrze to ogląda:)
6
@PatrychoO post mi przypomniał że miałem znowu wrzucić:)
MLS ciekawostka:
Ze środy na czwartek o 2:00 naszego czasu odbędzie się mecz pomiędzy gwiazdami MLS i meksykańskiej ligi. Do tego pokazy umiejętności, coś jak w NBA All Star weekend, tyle, że tutaj trwa to jeden "dzień". O to kilka z gwiazd tego meczu:
MLS:
- Bramka: Burki (BVB), Lloris
- Obrona: Jordi Alba,
- Pomoc: Riqui Pucio, Héctor Herrera (Atletico, Porto), Sergio Busquets
- Atak: Diego Rossi (Fenerbahce), Petar Musa (Benfica), Cucho (Watford), Denis Bouanga, Federico Bernardeschi, Christian Benteke
- nieobecni: Leo, Suarez,
Meksyk (tu zdecydowanie mniej gwiazd):
- Guido Pizarro (Sevilla), nasz Jonathan Dos Santos, Andrés Guardado, Oussama Idrissi (Sevilla, Alkmaar), Salomón Rondón (West Brom) czy 100 letni Andre-Pierre Gignac.
Tutaj pomimo dobrego sezonu, ale z powodu urazu nie zagra Sergio Canales, a z kolei Chicharito okazał się za słaby na zespół gwiazd.
Mecz na appletv jak ktoś wykupi.
1
@mordini123 wiem wiem, znam:)
1
@mordini123 w drugiej połowie swoje gole dorzuci Irankunda:) kibicujemy Australijczykowi:)