1

@Stinger_ dlatego jestem mu wdzięczny że wybrał naszą kadrę zamiast niemieckiej. Uf:)

0

@Bernard777 to prawda:)
@tristan87 w rzeczy samej.
@FcPortoFan1999 w niemieckim nie ma polskich znaków. Może dlatego?:)
@kubix05 O, to ciekawe. Nie wiedziałem.

1

@Stinger_ Kacper. Tak. Nie wiem czy Krzysiek napisałem:)

0

Bayern zagra za chwilę sparing przeciwko drużynie Duren… kimkolwiek są.
Jednak ciekawe jest co innego:) wiecie ktoś ja na ławce w Duren? Adam Matuszczyk tudzież Adam Matuschyk. Pamiętają państwo legendę naszej reprezentacji?:)

0

@FcPortoFan1999 dziadem może nie, ale to prawda że już nie są tacy mocni.

0

@FcPortoFan1999 to prawda.

5

Krzysztof Przybyłko z drugim golem w drugiej kolejce ligi szwajcarskiej. Jego Lugano pokonało FC Basel 2:1 i mają 6 punktów.

2

Suarez na 2:0:)

3

Oliwer Zych wchodzi z ławki w Aston Villi. W zeszłym sezonie bronił w Puszczy.

Z ławki po prawie roku wchodzi też Emiliano Buendia. Oby to był „ten” sezon dla Argentyńczyka.

0

@AxelF możesz myśleć o kimkolwiek co chcesz:) nie jestem cieciem, ochroniarzem i o kimkolwiek tam pomyślałeś. Co nie znaczy że nie szanuję ich pracy.

0

@Kapitan hawk dla Ciebie to aż 2:30 dla mnie to tylko 2:30. Nie wszystkich swoją miarą.

0

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk tobie też by się przydało.

2

Komentarz usunięty

2

@Kapitan hawk nie okłamuj się, szkoda zdrowia:)

Ok. Edytujemy. Odniosę się więc do merytorycznego wpisu.
Mam nadzieję że w 2028 roku podczas IO w Los Angeles znicza nie odpali Cristiano Ronaldo, ani jego syn, ani jego żona, jego siostra, jego ciotka ani nikt z rodziny. Mam też nadzieję że nie odpali znicza nikt kto kiedykolwiek miał coś wspólnego z Realem Madryt.
Ale tak naprawdę mam to gdzieś:) i w sumie gdyby to zrobił ktoś z wyżej wymienionych i widziałbym jak płaczesz tutaj zraniony, to byłoby to zabawne:)

Gdybyś jednak chciał mnie w końcu wyjaśniać to się podpisze. Kibic Barcelony od dekad, będący na kilku meczach tegoż klubu. Mający głęboko w odbycie kto komu kibicuje, bo każdy ma prawo kibicować komu chce.

2

@Kapitan hawk nawet nie wyjaśniłeś mnie pół raza, także zejdź na ziemię chłopaku.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Senior6 osobiście miałbym to w dupie:) nie jestem kolekcjonerem:) miałem koszulki za małolata Chicago Bulls Jordana i Kluiverta z Barcelony od pana Staśka/Mietka czy Andrzeja z bazaru. Czy się tym przejmowałem? Nie.
Jak wygląda sprawa dzisiaj? Dzisiaj dobrze zrobione podróbki ciężko odróżnić od oryginałów. Natomiast jeśli postawisz sprawę jasno i powiesz kuzynowi „stary, nie stać mnie na oryginał, ale wiem że polowałeś na tą koszulkę. Proszę”. To mi jako Twojemu kuzynowi zrobiłyby się mega miło.

2

@Kapitan hawk Ty piszesz smyku o zaśmiecaniu? Błagam…

1

@Kapitan hawk patrząc na Twoje wpisy to zdecydowanie liczysz na CRa.

0

@Arkon no Juve słabo, ale chociaż teraz kapkę lepiej to wygląda.
@FcPortoFan1999 kibice Barcy słyszą długo o przejściowym sezonie:)

Taremi kolejny gol.

1

@Arkon myślę że tak, transfer za friko. Od lat ląduje gole i w Portugalii i w europejskich pucharach. Do tego w kadrze.

0

@FcPortoFan1999 myślę że nawet za późno zrobiłem ten krok wprzód. Co do Porto to rozumiem Twój ból. Od lat te 20+ goli (wliczając puchary) dorzucał do dorobku Porto.

1

Taremi strzela 4 gola w trzecim sparingu Interu. Mamy dopiero 15 minutę. Lautaro raczej nie jest zagrożony, ale Thuram już tak. Irańczyk może wejść z buta do Interu.

Piotrula znowu w 1 składzie:)

0

@Krzysztof1987 elegancko. Jak jesteś w(na) Korfu to polecam wycieczkę do Albanii:) 45 minut statkiem do Sarandy

2

@DonCarletto no tak, prawda. Garcia też już ograny zawodnik po świetnym sezonie. Belocian nie mam pojęcia kim jest, ale widzę że też z Rennes. No jest przyszłość:)

1

O proszę. Widzę, że pan trener Alonso sprowadził sobie do Bayeru Martina Terriera. Super. W końcu coś lepsze od Rennes.

0

@tristan87 podobno i o Arkadiusza pytają.

0

Przypominam o zmianach w fantasy ekstraklasie.
Gdyby ktoś miał drużynę i chciał dołączyć to przypominam, że założyłem ligę labamba - kod a442bcec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?