escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Reviven Nie jestem ekspertem, w żadnym calu. Pozwolę sobie dodać jednak 3 grosze. Śledziłem i oglądałem ligę brazylijską i Roque. Przypomnę, że jeszcze w Cruzeiro dał mu szansę Luiz Felipe Scolari - zgodzimy się, że to trener uznany i dobry, czy nie?
Broniłem tego transferu i się na ten transfer cieszyłem. Nie jest to typowy Brazol - techniczny wirtuoz. Ma jednak inne cechy jak waleczność, szybkość, dochodzenie do pozycji, czy stanie mocno na nogach. Tak właśnie wyglądał w Brazylii czy w Copa Libertoadores (albo Sudamericana nie pamiętam). Xavi jak dla mnie to trenerski nieudacznik, nie będę wierzył i ufał jego wyborom. Poczekam na decyzje Flicka co do Brazylijczyka. Myślę, że oddanie go już to zbyt pochopna decyzja.
0
@marcin62 generalnie nie klikam w komentarze, bo dużo durni w internetach, ale z ciekawości zajrzałem i faktycznie miłe zaskoczenie.
Zresztą nie będę ukrywał, że poczułem wczoraj dumę. Randomowe osiedle w Warszawie, 16:59 stanąłem przed sklepem, bo wiedziałem, że zaraz syreny zawyją i patrzę na garstkę osób wkoło - wszyscy stanęli. No miło.
9
@marcin62 to prawda i nawet komentarze (nie czytałem wszystkich więc nie wiem co było po tych pierwszych) takie sympatyczne - "I bardzo dobrze. Powstańcy walczyli o wolną Polskę gdzie ludzie mogą się bawić."
0
@A4ron ach o tym mówisz... dobra. Nie było tematu.
0
@A4ron a co ma Copa America do Argentyny i Francji?
0
@maroon myślę że nie podniesie nie tylko w tym, ale i w następnym i jeszcze kolejnym i tak dalej. Prawdę mówiąc myślę, że żadna Polska drużyna nie podniesie tego pucharu:)
0
@zodiak_10 nie wydaje mi się.
1
@Kamilos84 drugi mecz i drugi gol. Tak jest:)
@Stinger_ postawili sie co?:)
4
Krzysiu Piątek z golem.
1
@Stinger_ ja z Izraela to lubię Zahaviego:)
@FcPortoFan1999 bylo takie coś:)
2
@FcPortoFan1999 to Sabah czarownic. Rozumiesz? He he he
@Stinger_ nie kibicujemy im?
4
Sabah Baku - Maccabi Haifa od 67 do 73 minuty meczu padły 4 gole. Taka ciekawostka o którą nikt nie pytał.
0
@Stinger_ umknęło mi, że Legia ściągnęła tego Nsame. Chłop co lądował w Szwajcarii to aż miło. Licze na kontynuację.
0
@Herato Thiago?
3
W związku z porażką Iguany mam dla Was wyselekcjonowaną ciekawostkę z Peru.
Kiedyś (na początku roku) pisałem o Urugwajczyku - Martinie Cauteruccio. Chłop ma 37 lat i jak wtedy strzelał 17 goli w 8 meczach to cały twitter huczał... wielcy eksperci, a gdzie dziś jesteście? No właśnie, zapomnieliście o biednym Martinie. A ja pamiętam!
Kolejna runda sezonu w Peru rozpoczęła się 4 kolejki temu, i co?
I pan piłkarz Cauteruccio (kimkolwiek jest) w tychże czterech kolejkach zanotował 7 trafień. Można? Można! Wiek to tylko liczba, nie ma ograniczeń:)
0
@Lucyfffer hahaha:D
0
@Lucyfffer trzymam kciuki!:)
1
@barcelonaLM @negreanu tak jak napisał @Azi nikt nie wiedział jak to się potoczy, a ludzie chcieli w końcu "żyć".
0
@Lucyfffer wiesz, że to nie problem zrobić sobie kolejną drużynę? To nic nie kosztuje:) a powiem więcej, ja w ekstraklasę bawię się ponad dekadę. Co rundę dwie drużyny. Z czasem się nie chce, człowiek nie zdąży, brakuje wariantów. 2 drużyny to nic ciekawego.
1
@regatta52 nie chce wchodzić w "dzisiejszą politykę", można się zgadzać z opinią innych bądź nie. Ja tylko mówię, że za tamten czas tych ludzi powinno się szanować a nie wymądrzać, że nie powinni iść na wojnę.
@negreanu "nikt z nas nie chciałby tego przeżyć co oni w tamtym czasie." - myślę, że oni też już tego nie chcieli, stąd to ruszenie wtedy.
@barcelonaLM 11-12-13 latkowie myślisz, że byli zmuszeni do walki?
4
@NeroTFP1 co rok to samo:) kłótnie 20-30 latków czy to słuszne czy nie słuszne. Niech się wypowiedzą ci żyjący i pamiętający tamte chwile, ich warto posłuchać. Co przeżywali i w jakich warunkach "żyli". I ja sobie będę ten swój wpis kopiował co rok i wklejał:)
12
Takie dwa słóweczka o „mądralach” dyskutujących czy to Powstanie było złe czy dobre. Jedyny słuszny argument dziś, bez podziału dobrze/źle, to posłuchać ludzi co wtedy czuli, jak żyli, póki jeszcze żyją. A dzisiaj każdy kozak bo jak się dupa zapali to wsiada w auto/samolot i go nie ma. Wtedy nie było takich możliwości. Można sobie nie lubić Warszawy ale należy się "Cześć i chwała bohaterom!".
0
@Lucyfffer czemu? Nie sobie każdy ma ile chce:)
0
@Lucyfffer pięknie:)
0
@Lucyfffer myślę, że to pewne info:)
0
@Kubsoleon oczywisty wybór:) i chyba w zasadzie nie ma się do kogo przyczepić.
36
@JohnnySilverhand o! czekałem!
opinia siedzącego w wygodnym fotelu ze smartfonem w ręku typa zawsze w cenie.
0
Jakich trzech orłów z dorosłej reprezentacji bierzecie na IO jako selekcjonerzy olimpijskiej kadry?
1
@Kgorecki2500 chłopy mają zdrowie:)
Mój brat odwiedza kilkoro z nich co jakiś czas. I ma ze dwóch takich blisko setki, że jak przychodzi do nich to zaraz córki krzyczą na swoich ojców bo jak brat wchodzi to od razu tekst „panie Pawle mam coś w barku na tę okoliczność”:)
1
@PatrychoO polecam.