4

@Sulimo 15 meczów bez porażki z rzędu, 12 zwycięstw. Ryga jest poważnym rywalem dla naszych ligowców.

1

@DonCarletto przyszedł Jose, który mówił (podobno), że obserwował Sebka już w zeszłym sezonie i cieszy się że ma go w zespole. Myślę, że po czymś takim Szymanski zostanie:)

3

To chyba będzie kolejny pasjonujący sezon w Turcji. Przypomne, w zeszłym sezonie Galata 102 punkty a Fenerbahce 99.
W tym drużyny bez osłabień, do tego Fenerbahce „wzmocnił” Jose Mou.

Galata za chwilę zagra sparing z włoskim Leczo. I wychodzą na galowo. Między innymi Muslera, Demirbay no i ofensywa… Zaha, Mertens, Zyiech, Batszułaj. Pięknie.
Myślę że tu można się pokusić o gole samej Galaty:)

0

Nie wiem jakim składem gra Udinese, ale… dostaje na dziurę 0:6 do przerwy z Al Ahli Dubai z Emiratów:D
Dublet Dabboura (Hoffenheim) i bramka Federico Cartabii (Valencia, La Coruna).

0

Kolejna dogrywka na Igrzyskach!! 11 minut doliczone Gwinea - Nowa Zelandia.

1

Camara strzela na 1:1 z Nowa Zelandią!
Później następuje podwójna zmiana i wchodzą Camara i Camara.
Ech Nowa Zelandia strzela na 2:1 z Gwineą.

Jednak Diawara strzelił:( ale to nic, kolejny Camara Harris wchodzi z ławki:)

0

@mekston a no może. Zobaczymy.

8

Plotki i nie plotki:
- AC Milan wrócił do rozmów z Chelsea w sprawie Armando Broji. Włosi chcą wypożyczyć Albańczyka z opcją wykupu. [Daniele Longo]
- Filip Marchwiński jest już bardzo blisko przenosin z Lecha Poznań do przedstawiciela Serie A - US Lecce. [Tomasz Włodarczyk]
- Po tym, jak Arsenal porozumiał się z Bologną, a także złożył podpisy pod wszystkimi potrzebnymi dokumentami, Riccardo Calafioriego od transferu dzielą jedynie testy medyczne i parafka na kontrakcie. Do nowego klubu dołączy w trakcie przedsezonowego tournée po Stanach Zjednoczonych. [The Athletic]
- Aleksiej Miranczuk przejdzie testy medyczne przed przeprowadzką z Atalanty do Atlanty United. [Fabrizio Romano]
- OFICJALNIE: Fenerbahçe zakomunikowało o zaplanowaniu testów medycznych i rozpoczęciu negocjacji w sprawie transferu Youssefa En-Nesyriego z Sevilli
- Manchester United w odpowiedzi na zainteresowanie Paris Saint-Germain ustalił cenę za Jadona Sancho. Anglik został wyceniony na 47 milionów euro. [Daily Mirror]

0

@mextexperu Maroko nie może chyba wygrać:)

1

@Nefir żólta kartka na początku i zrobiony karny na końcu połowy. No chyba słabo.

1

@mekston wiem, pisałem kilku wpisów niżej.

0

@Rust_Cohle można umierać, w końcu się z Tobą zgadzam:)

2

W barwach Dominikany na mecz z Egiptem na IO w składzie Pujol... i to z Realu.. skandal.

0

Zenon zszedł, może się ruszy. Niech wraca na scenę, Simeone junior junior na boisku.

wizjoner:) Simeone junior junior na 1:2

0

Szkoda mi Masche, słabe to pokolenie argentyńskie. Chociaż i on póki co nie błyszczy jako trener.

0

@icmmii nie dziękuj:)

1

@mekston ale to była ofenzywa... ajajaj.

2

Maroko pierwsza kadra mocna, jakby tego było mało to i ta olimpijska ciekawa. Tymczasem my:(

0

@vangoor prawda?:)

6

Biden rozważa startowanie na prezydenta USA po tym jak usłyszał, że jeden z kandydatów się wycofał.

1

@Antimadridista_WR daj im chociaż zacząć:) Też nie podobają mi się te kupna 100 zawodników, ale niech przepracują ten okres przedsezonowy i wejdą "w ligę", zobaczymy wtedy. Pierwszy, chociaż mały, test w nocy i Wrexham - ekipa, której współwłaścicielem jest Ryan Reynolds:)

0

@Krzysztof1987 niech kącik gastro odżyje:)

0

@Kamiloza91 za długo przerwa między poważnymi rozgrywkami było między EURO i IO, więc postanowili ją skrócić. Chwała im za to.

0

W lidze mistrzów postrzelali dzisiaj, za to konferencja grubo poszła:D 3 mecze i jeden gol. Mowilem - niech grają w czwartki, jak na konferencje przystało, to nie, uparli się na dziś:)

0

@Adrian_Borowiec mam nadzieję że nic po Xavim nie zostanie w drużynie.

0

Swoją drogą Seba Szymański po golu w sparingach a dzisiaj asysta. Też fajnie.

1

@okiemtypera_lucaxx95 powiem tak. Widzę co wrzucasz, czasem sobie wchodzę popatrzeć czy siadło czy nie. Nie czytam komentarzy pod Twoimi postami, bo mnie nie interesują. Rzecz która mnie interesuje jest w Twoim głównym wpisie.

Nie zachowuj się jak były piłkarz, który się obraził bo nikt go nie nominował i odszedł stąd. Żalisz się, że ktoś hejtuje jak nie wchodzi, żalisz się że nikt nie docenia jak wchodzi. Przylgnęła do nas łatka zazdrośników trochę. Nie została wyssana z palca - „nie weszło somsiadowi? A dobrze mu tak hue hue hue.” Ale jak wejdzie to zamykają dupy i nie komentują. Jeśli Cię to wkurza, to ok, zrezygnuj. Jednak możesz też, uwaga, mieć to w dupie.

1

@Lionel_Messi10 haha:) dzięki:)

4

@Yamal_Williams nie wiem, oceniłeś już pracę Jose po 70 minutach pierwszego oficjalnego meczu. Dla mnie to dziwne:)

8

@Yamal_Williams doszli do 1/4 europejskich pucharów w zeszłym sezonie i zdobyli 99 punktów w lidze.

Czyli Jose ich ładnie poukładał bo w zeszłym sezonie marnie wyglądali?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?