escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Fenelon „po latach wyszło że CIA oficjalnie pociągnęło za spust..” masz gdzieś jakiś artykuł? Chętnie poczytam
1
@blakkudium bardzo dobry jeśli chodzi o liczby:)
A sezon zweryfikuje Onane
0
@FcPortoFan1999 Np do Mali co? Ja Ci nie wybiorę gdzie lecieć. Poczytaj, poszukaj i jedź tam gdzie będziesz chciał;)
0
@blakkudium czyli zapomną szybko o Luizie?
1
@kubix05 82?! Wow
0
@FcPortoFan1999 wszędzie w Afryce jest gorąco, zależy od kraju i w jakim okresie roku pojedziesz:)
0
@FcPortoFan1999 bardzo polecam.
0
@FcPortoFan1999 jeśli chodzi o Maroko to tylko reprezentacja:)
A co do wycieczki do Afryki to może nie na mecz tamtejszej ligi, ale jako urlop bardzo polecam.
0
@Wittgenstein myślę że nie da szansy.
Mam nadzieję że nie da szansy.
Myślę też, że Kolumbia wygląda jakby nieco lepiej od Argentyny.
Mam nadzieję że pomogłem:)
2
Bardzo się cieszę. Uważam że jest ofiarą zmiany pozycji. Mam nadzieję że jednak będzie grał na swojej nominalnej - prawej stronie.
0
@BorzyKrzys Trochę tutaj klimat Lany Del Rey czy się mylę?
Zdecydowanie wole jej "Bezsensownie" czy "Plany" niż większość smutków od Sanah.
0
@vangoor no bywa
2
@kubix05 a no mija mija, duża szansa wtedy była.
0
@NeroTFP1 zobacz nazwisko autora pierwszego twitta. Przecież to kuzyn ciotki siostry stryjecznej trzeciego brata od strony mamy Sonnego Kittela, który mści się na Polaku rodaku, za to że mu nie poszło w Rakowie. Ech, że Ty się łapiesz na takie wędki:)
8
@vangoor jak trzeba mieć smutne życie, żeby wszędzie wpychać bachate?:D
Gdzie grał Lewy gdy rzekomo zdał te egzaminy?
2
@kubix05 Warto też wspomnieć o Beresiu, że przez czyjeś niedopatrzenie w Legii wszedł w rewanżowym meczu z Celticiem na boisko w końcówce meczu, co spowodowało walkower dla Celticu. Tym samym Legia nie mogła awansować do dalszej - ostatniej fazy kwalifikacyjnej LM. Legia wtedy była w gazie i lała u siebie Cleltic z Van Dijkiem w obronie 4:1, a to i tak mało, bo nie trafił Vrdoljak dwóch karnych.
0
@Rust_Cohle Dla Cassano, który strzelił pierwszego gola czy dla Polski, która wygrała?
W zasadzie chyba dla Polski:) Przypomniało mi się, że jeszcze byłem an Polska - Irlandia 2:1 za Nawałki.
1
@Lucyfffer *20 prawo Pascala:) Kto wybił ten zapierdala:)
1
@Radioactive9705 Cassano swoją pierwszą bramkę w reprezentacji Włoch strzelił przeciwko Polsce w 2003 roku, miałem przyjemność być na tym meczu:)
2
@TankerHunter Milan i Manu.
0
@Sezam to prawda:)
2
Tymczasem Lacazette z dubletem w sparingu Francja U23 - Dominikana U23.
Hejterzy szczekają a Laca strzela:)
1
@JimMorrisonFCB komu będzie kibicował? Inter czy City?:)
3
@Colon nie chce prorokować, wszystko mi jedno kto wygra. Faworytem oczywiście Argentyna, ale wcale się nie zdziwię jak Kolumbia to weźmie. Mają fajną drużynę, świetną serie bez porażki no i jednak wyeliminowali Brazylię i Urugwaj.
Hames robi świetną robotę, prowadzi jak na kapitana przystało swoją drużynę.
@mekston może tak być.
1
@Colon Urugwaj grał długo w przewadze, co spowodował, że mieli może ze dwie, słownie DWIE dogodne sytuacje. To dramat co oni zagrali w drugiej połowie.
Uribe dwie setki zmarnował od 85 minuty, do tego pusta bramka po rożnym i typ z połowy nie trafił. Tam Kolumbia mogła ich w dziesięciu rozgromić.
1
@TaleOfUs za którą?
@tbas aż tak pewnie?:)
@mekston tu będą bramki:)
3
Zrobili to, dwudziesty ósmy kolejny mecz bez porażki.
Kolumbia melduje się w finale.
James z kolejną asystą na turnieju - 6.
Urugwaj po za jednym czy dwoma niezłymi okazjami w drugiej połowie grając z przewagą, mógł wręcz zostać upokorzony.
Tak się tworzy piękna historia:)
0
Uribe znowu 100 i znowu pudło…
0
Kolumbia miała mecz na nodze. Uribe nie trafia setki.
7 minut doliczone.
1
@blakkudium tak tak, Żoze szuka 9.