0

@FcPortoFan1999 rzucam tam okiem, poza białoruską:)

0

@FcPortoFan1999 ok. akceptuje to.
@Antimadridista_WR i dopiero 30 lat:) ma czas:)

0

@FcPortoFan1999 może...
@Antimadridista_WR no byłoby ciekawe, jak w swoim czasie Mierzejewski chyba zaliczył 4 czy 5 klubów w Chinach:)
@Sezam Do tego może nie ma wielkiej kasy, ale jednak możliwość gry w europejskich pucharach.

2

@FcPortoFan1999 myślę, że jego konto ma to w głęboko w odbycie:)

4

Plotki ploteczki i oficjalne info:
- No to mnie jakoś ominęło:D Michy Batshuayi po sezonie w Besiktasie, przeszedł do Fenerbahce, z którego po 2 sezonach przenosi się do Galaty. I tak w 4 sezony Belg robi rundkę po każdej stambulskiej ekipie:)
- Aj em Żoze Murinio już pracuje - ponoć nowy klub Portugalczyka - Fenerbahce - jest bliskie dogadania się z Al Ahli na temat transferu Allana Saint-Maximina. Do tego Żoze chce Fatiego i En Nesyriego z Sevilli.
- w innej części Stambułu - Ciro Immobile doszedł do porozumienia z Beşiktaşem i chce przenieść się do Stambułu. [Ertan Süzgün].
- zostając w Turcji - Attila Szalai spędzi najbliższy sezon w Trabzonsporze. TSG 1899 Hoffenheim przystało na ofertę wypożyczenia. [Sports Digitale]
- Erik Expósito po różnych zawirowaniach ostatecznie został nowym zawodnikiem katarskiego Al-Ahli SC. W tej ekipie gra już Julian Draxler.

0

@FcPortoFan1999 wolałbym, że został w Europie i pokazał więcej niż w Veronie, no ale jak ma zostać i grzać ławę to niech wraca do Szarlot i tam strzela jak do tej pory.

0

@FcPortoFan1999 wrócił i trenuje, pytanie czy zagra.

0

@FcPortoFan1999 "Myślę, że na 95% zostanę w Europie. Bo mnie tam nie chcą. Taka prawda, nie musicie tego wycinać. Myślę, że sam sobie spaliłem temat. Dawałem dużo wywiadów, że chciałbym wrócić do Europy. Jak z nimi rozmawiam teraz, np. z dyrektorem sportowym, to nie pokazuje mi tego, że ich to dotknęło, ale wydaje mi się, że bardziej oni by nie chcieli, żebym ja tam wrócił, niż ja"

0

@FcPortoFan1999 zobaczymy jeszcze:)

1

@patriczix Tak naprawdę to przez lata my kupowaliśmy od nich gwiazdy, które latami kreowali. Dzisiaj niestety to w Sevilli lądują głównie spady.

7

Witam serdecznie, wyselekcjonowałem dla Was wyjątkowo nieciekawe spotkania z MLS, Meksyku i Brazylii, zapraszam:)

Brazylia - naprawdę zadziwiają mnie te ich "zasady". Chłopy grają dosłownie co 3 dni. Przed sezonem grali jakieś tam ichniejsze ligi stanowe czy coś, teraz liga "normalna" co chwila. Zaraz dojdzie puchar krajowy i dla wielu zespołów w przyszłym miesiącu Copa Libertadores i Sudamericana. Mało tego, że trenerzy robią co mogą i rotują składami, w których grają jakieś małolaty, to jeszcze ich kadra gra(ła) na Copa America, ale to nic, rozgrywki krajowe muszą być kontynuowane. No nic, do konkretów:

Botafogo RJ - Atletico-MG 3:0. Jedną z bramek strzelił niedawny skrzydłowy Betisu - Luiz Henrique, a u gości zagrali Hulk, Paulinho (Bayer) czy Eduardo Vargas (Napoli).

Fortaleza - Fluminense 1:0. Jeszcze panujący mistrz Copa Libertadores z kolejną, już dziesiątą porażką (na 15 meczów).

Palmeiras - Bahia 2:0. Tutaj błysnął przyszły zawodnik Chelsea - 17 letni Estevao, w tym meczu gol i asysta. Po 15 kolejkach chłopak ma 5 goli i 3 asysty.

Flamengo - Cuiaba 1:1. Z golem dla gospodarzy niedawny reprezentant Brazylii - Pedro, do tego zagrali Luiz Araujo (Lille), Gerson (OM) czy David Luiz (Chelsea, Arsenal).

Vitoria - Criciuma 2:1. Pamiętacie takiego napastnika/skrzydłowego jak Yannick Bolasie? Crystal Palace, Everton, Aston Villa między innymi. Yannick z asystą u gości.

MLS:
- Real Salt Lake - Atlanta Utd 5:2. U gości Slisz z asystą.
- Orlando City - DC United 5:0. U gości nieobecny Klich, za to zagrał Benteke. W Orlando z ławki Luis Muriel - była gwiazda Atalanty.
- Cincinnati - Inter Miami 6:1. Czar prysł bez gwiazd. Busi z czerwoną kartką.
- Columbus Crew - Toronto FC 4:0. Cucho Hernandez (Watford) z golem i asystą, a u gości zagrali Lorenzo Insigne i Federico Bernardeschi.
- Los Angeles Galaxy - Minnesota 2:1. W LA zagrali nas Riqui Puig i Martin Caceres, a u gości z golem z ławki - Teemu Pukki.

Meksyk wystartował nowy sezon, a w nim:
Pachuca - Monterrey 0:1. Sergio Canales z bramką. Z nim w drużynie zagrał inny człowiek z la Liga - Jesus Corona. Z kolei w Paczuce Oussama Idrissi (Feyenoord, Sevilla) oraz Gustavo Daniel Cabral (Celta). Wszyscy jak widać z przeszłością w Hiszpanii.

Tigres - Necaxa 1:0. Czy zaskoczę Was z nazwiskiem strzelca? Nie sądzę. 76 letni Andre-Pierre Gignac strzela swoją 2345434 bramkę dla meksykańskiej drużyny.

Ponadto nasz Jonathan dos Santos grał w Club America i przegrał 1:2 z Atl. San Luis, a Chicharito i jego Guadalajara zremisowali 0:0 z Toluca.

0

Mam nadzieję, że Sevilla w końcu "stanie na nogi" tylko czy to są piłkarze, którzy ją na te nogi postawią? Nie wiem, ale się domyślam.

1

@Jakchcesz Ngolo Kante jak się odjebał:)

1

@PatrykBarca Anglia, Belgia i ich mierny trener, Francja, połowa Portugalczyków.
11 to mało:)

9

Copa America 1/4 (jako, że spamowałem po każdej kolejce, to również po ćwierćfinałach też to zrobię, ale bez obaw, to będzie ostatni wpis CopaAmericowy):

Najpierw Pan piłkarz - James Rodriguez i jego Kolumbia, która zjadła Panamę 5:0. Rodriguez gol i dwie asysty. Luis Diaz z golem, a Daniel Munoz (Crystal Palace) z asystą. Trzeba przyznać, że obrońca Crystal nieźle sobie radzi. 4 mecze na CA i 2 gole oraz asysta, ładnie jak na defensora. Zagrali również Davinson Sanchez, Johan Mojica, Luis Sinisterra (Bournemouth) czy Mateus Uribe (Porto).
W Panamie zagrał obrońca OM - Michael Murillo.

Urugwaj - Brazylia 0:0, a w karnych lepszy Urugwaj - 4:2. W Urugwaju spudłował stoper Atletico - Jose Maria Gimenez, a w Brazylii Eder Militao i nowy pomocnik Juventusu - Douglas Luiz. Warto dodać, chociaż daleki jestem od przekreślania go, bo to jeszcze chłopiec, ale że to chłopiec Realu, to można pośmieszkować. Otóż Endrick zagrał 90 minut i miał 2 celne podania w całym meczu, jedno podając od środka jako początek połowy i jeszcze jedno:) Śmiechom nie było końca:)

Argentyna - Ekwador 1:1, a w karnych 4:2. Lisandro Martinez z golem, a Alexis Mac Allister z asystą. W Argentynie karnego spudłował król, niech żyje król - Leo, a w Ekwadorze jakichś dwóch:) Bramkę w meczu dla "gości" strzelił pomocnik Royale Union SG - Kevin Rodriguez, a asystował mu chwilę po wejściu z ławki zawodnik Rakowa - John Yeboah.
Osobny akapit o Ennerze Valencii. No nie ma chłop szczęścia w tym turnieju, nie ma. Najpierw po 20 minutach w pierwszym meczu czerwona kartka, a teraz, w ćwierćfinale nie trafia karnego w 62 minucie.

Wenezuela - Kanada 1:1, a w karnych 3:4.

Lautaro Martinez przewodzi w klasyfikacji strzelców - 4 gole.
James Rodriguez przewodzi w klasyfikacji asystentów - 5.

Pytanie co dalej? Lautaro strzela, ale to James jest dyrygentem swojej drużyny i to chyba jemu póki co należy się tytuł zawodnika turnieju.

Warto dodać, że cała Kolumbia przeżywa świetny okres - 27 kolejny mecz bez porażki, szapoba.

Z wtorku na środę pierwszy mecz półfinałowy pomiędzy Argentyną, a Kanadą, a nastepnę nocy Urugwaj zmierzy się z Kolumbią właśnie.

1

@Safrani ale zapytał go o to dziennikarz, czemu ma nie mówić, on nie ma z tym problemu.
@FCB_dimiC to prawda.

3

@FCB_dimiC pełna zgoda. Gość żyje na takim poziomie, że 33 koła to jest mało i ja się wcale nie dziwię. On ma żyć z tego co odłożył, a jak nie odłożył to szybko straci i nową trawę i basen.

2

@Kgorecki2500 no ciekaw jestem tego Portland

1

@takisobiektos to trzeba mieć:D

1

@takisobiektos Benzema jeszcze nie zagrał pełnego sezonu bo ciągle skłócony ze sztabem, a zwolnił już kolejnego trenera. Tym razem takiego, który nawet jeszcze jego trenerem nie był. Grubo.

1

@Adran360 to prawda.

2

@Adran360 czar i tak późno prysł.

1

@kamiVeB dobrze sobie radzi w eliminacjach do MŚ i jeszcze lepiej teraz na Copa. Kolumbia ma bardzo dobry okres i szeroki skład. Super dla piłki:)

1

O proszę, dopiero zobaczyłem:)

Oskar Zawada zamienia Nowozelandki Wellington na holenderskie RKC Waalwijk, elegancko:)

3

@Kgorecki2500 nie ma w tej chwili innych.

1

@PaPo przecież do tej pory gra w topowej lidze.

1

@Adran360 wow, ładnie.

1

@Adran360 ładnie:)

2

@mekston a fakt, skupiłem się, na ich konferencji. Ale wiesz, to wciąż 12 kolejek, 36 punktów do zdobycia. Przykład Botafogo z Brazylii w zesżłym sezonie nauczył mnie "pokory":)

1

@BorzyKrzys Może jednak zrobiłby więcej wiatru z przodu niż na przykład taki Szarawy.
To prawda, jakoś nie było tam widać że są teamem, że są zjednoczeni. Jakiejś wielkiej ambicji i jazdy na przysłowiowej dupie nie było widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?