0

@maciekofcb trener trenerem, ale zawodnicy też są po prostu średni..

3

Czy myślicie, że taką bezbarwną i żenującą kadrę, jaką obecnie jest drużyna Włoch, rozbujałby Federico Bernardeschi?
Federico ma 30 lat, w obecnym sezonie 19 meczów - 8 goli i 6 asyst. Dosyć wcześnie wypisał się z poważnej gry, a jak pokazują niektóre przykłady, ludzie z niszowych lig też potrafią jeszcze grać w piłkę.

2

@kubix05 W Parku Młocińskim takie drewniane konstrukcje wciąż stoją:)

0

@mekston W takim razie zostało jeszcze więcej meczów (na flash już nie rozpisane w całości), więc tym bardziej nie wiem po czym wnosisz, że 3 punkty straty to już wypisanie się z walki o tytuł sezonu regularnego.

0

@Arden od bohatera do zera. Oby szybko wrócił do łask.

0

@mekston Galaxy ma do rozegrania jeszcze 8 kolejek, reszta 7, myślę, że tu się jeszcze może coś wydarzyć. Niemniej bliżej mi zdecydowanie do LAFC tym bardziej, że zaraz tam będzie Żiru:)

7

Dzień dobry, będę spamował:

MLS:
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 1:2. Mateusz Bogusz tym razem tylko z asystą u gości, a jedną z bramek strzelił Gaboniec Denis Bouanga. W składzie z nimi Hugo Lloris czy byli nasi zawodnicy - Sergi Palencia i Ilie Sanchez. W Galaxy zagrał inny nasz - Pucio, ale też reprezentant Serbii (chociaż na Euro nie pojechał) Dejan Joveljic czy Maya Yoshida (Southampton).

New England Revolution - Atlanta Utd 2:1. Bartosz Slisz cały masz w barwach Atlanty, a na bramce w jego drużynie był Brad Guzan (Aston Villa). Dublet dla gospodarzy zaliczył Giacomo Vrioni, który nawet zadebiutował w Juventusie swojego czasu.

Real Salt Lake - Houston Dynamo 3:2. Sebastian Kowalczyk z asystą u gości, a zagrał z nim też Hector Herrera (Atletico). W Realu legenda Kostarykańskiej piłki - Bryan Oviedo.

DC United - Cincinnati 2:3. Mateusz Klich 90 minut w DC.

Charlotte - Inter Miami 1:2. Aż niemożliwe:) Można wygrywać bez Leo czy Suareza. Alba z dwiema asystami (jedna drugiego stopnia, ale przypominam, że Amerykańce liczą to jako asysty, coś jak w NHL). Busi również zagrał.

- FC Dallas - Portland Timbers 3:2. Petar Musa (Benfica) z kolejnym golem dla Dallas.
- Chicago Fire - Philadelphia Union 4:3. Hugo Cuypers (Gent) dublet dla Czikago.
- Toronto FC - Orlando City 1:2. Federico Bernardeschi i Lorenzo Insigne u gospodarzy, a u gości zagrał Luis Muriel (Atalanta).
- Columbus Crew - Nashville SC 2:0. Z asystami - Yaw Yeboah (Wisła Kraków) i Cucho Hernandez (Watford, Getafe).

Brazylia:
Hit! Atletico-MG - Flamengo 2:4. Meczycho:) Hulk z dubletem dla Atletico. W ataku partnerował mu Paulinho (Bayer), a w drugiej połowie z ławki wszedł Mariano (Sevilla). A Flamengo zatańczyli między innymi Luiz Araujo (Lille) czy Pedro (Brazylia) z asystami, a na stoperze legendarny David Luiz.

Athletico-PR - Sao Paulo 1:2. Były kapitan City, prawie 40 letni Fernandinho z golem dla gospodarzy. U gości z kolei zagrali między innymi Lucas Moura (Tottenham) czy Luiz Gustavo (Bayern, OM).

Fluminense - Internacional 1:1. Brawo! Panujący mistrz Copa Libertadores po 6 porażkach z rzędu w końcu nie przegrał. Łał... szapoba. We Fluminense Douglas Costa (Juve, Bayern), czy Renato Augusto (Bayer). U gości Lucas Alario (Bayer) Fernando (City, Sevilla), Gabriel Mercado (również Sevilla) czy Hugo Mallo (Celta).

0

@mekston prawie 9 płacili, nie zmienia to faktu że Argentyna dużym faworytem.

0

@zodiak_10 bukmacherzy sie jednak z Tobą nie zgodzili wystawiając kursy na poziomie 1.4 do prawie 9.

3

My tu gadu gadu a w słonecznym Holiłwudzie trwają derby LA, w których na przeciwko siebie stanęli Rysiu Puć i nasza gwiazda - Polak rodak Mati Bogusz.

1

20 minut ogromnej kupy i musiał wejść człowiek z ekstraklasy.

Pfff a hejterzy będą dalej psioczyć, absurdalne.

0

@BorzyKrzys w pierwszym meczu z Legią kapitalne zawody. 25 lat, jeszcze kawał gry przed nim, liczę że poukłada swoją karierę.

0

@kondzix2115 a gdybyś miał nieograniczony budżet i cały świat chce grać dla Barcelony, to wymień mi proszę 3 szybkich, przebojowych, z techniką, lewoskrzydłowych. Nie wahadłowych, nie przesuniętych na siłę z prawej strony czy ze środka, typowych lewych skrzydłowych.

0

@normasubiektywna ja rozumiem o czym Ty mówisz. Ja wręcz się z tym zgadzam, ale wciąż powtarzam to samo i już mi się nie chce. Jesteśmy w dupie z finansami, nie stać nas na potężne transfery. Dlatego uważam, że moglibyśmy się zainteresować jednym czy dwoma zawodnikami właśnie takimi już bliżej końca swojej kariery. Którzy jeszcze dadzą coś drużynie, ale i będzie czas rok-czy dwa, w zależności od wieku takiego zawodnika, na zwiększenie zasobów budżetu.

0

@normasubiektywna jak mówię, uważam że jest parę nazwisk wartych rozpatrzenia. I tu mam na myśli niski kontrakt, krótką umowę. Tyle, że to leży w obowiązkach między innymi Deco.

0

@normasubiektywna nie mam zamiaru się "szarpać". Rozumiem Twoje argumenty, jednak jest na liście zawodników bez kontraktu wielu piłkarzy, jeśli ktoś byłby zainteresowany grą za minimalną czy za niewiele większą niż minimalna pensje i to byłby profil zawodnika, którego chce sztab szkoleniowy to ja w to wchodzę.
Chodzi o to, że to właśnie Deco powinien rozmawiać z takimi zawodnikami i "namawiać" ich na jak najniższą pensje:)

0

@normasubiektywna Nie wiem kto jakie ma wymagania finansowe, zwłaszcza ci starzy o których mówisz. Czy wziąłbym rozważyłbym Rabiota, Ndombele czy Reusa na minimalnym kontrakcie gdyby wykazali taki chęć? Tak.

1

Plotki, ploteczki, ale też oficjalnie:
- według amerykańskiego dziennikarza Erika Hultstroma, między innymi Lazio obserwuje Mateusza Bogusza - "Myślę, że w przyszłości sprawdzi się na „10". Wnosi dużą elastyczność. Niewielu graczy ma takie IQ. Transfer do lepszej ligi będzie czymś wspaniałym, nawet jeśli utrata takiego gracza będzie nas bolała. Z drugiej strony, jego przykład pokazuje innym graczom, że przyjście do tego klubu i poświęcenie czasu na rozwój może stworzyć szansę na dostanie się do europejskiej ligi TOP 5. Bogusz to po prostu wspaniały chłopak, skromny i pracowity"
- Marco Reus prowadzi zaawansowane negocjacje z Los Angeles Galaxy. Przekonać do zmiany decyzji chce go jednak Galatasaray - twierdzi Depar Sports.
- Arkadiusz Milik może latem odejść z Juventusu i dołączyć do Parmy - donosi „La Gazzetta di Parma”.
- Chelsea nie wyklucza letniego rozstania z Armando Broją - "To prawda, mam oferty z Serie A, Bundesligi i Premier League. Chelsea jest również opcją, nadal mam z nimi kontrakt, który wygasa dopiero po wielu latach" - powiedział Albańczyk.
- ale i na naszym rynku - Marcin Cebula zamieni Raków Częstochowa na Śląsk Wrocław - informuje slasknet.com.
- Prowadzony od niedawna przez Roberto De Zerbiego Olympique Marsylia potwierdził angaż Ismaëla Koné z Watfordu.
- GKS Katowice po awansie do Ekstraklasy szuka nowego bramkarza. W klubie na testach stawił się Hubert Idasiak, który pod koniec czerwca rozstał się z Napoli - podaje Samuel Szczygielski z Meczyki.pl.

0

@Szklaner nie widać, prawda?:)

0

@wpwelement w porządku.

3

@wpwelement nie był to żart, zastanawiam się po prostu czemu dopóki nie wrzuciliście informacji o swojej fantasy lidze - moja nie przeszkadzała, a jak wszedł Wasz news nagle moja zaczęła przeszkadzać.

0

@wpwelement wysłano 13 czerwca 2024, 13:53 - Usuwasz bo jestem "konkurencją"? Chodziło o fantasy euro.

2

@gorgota
- Hiszpania/Niemcy
- Gakpo
- Musiala, chociaż przyznam, że Ruiz mi na tym turnieju naprawdę imponuje i nie chodzi o liczby.
- Mamardashvili

1

@BORO_12 żeby mu do głowy nie przyszedł Andre Gomes, który też jest wolnym agentem.

0

@BORO_12 to prawda, nazwisk jest dużo, nie wypisywałem wszystkich.
@ShawnC przydatność niech ocenia sztab szkoleniowy, który powinien pracować a nie być na urlopie:) ale
Co ja tam wiem:)

6

Deco na urlopie, w klubie pieniążków brak, więc co się portugalski brazol będzie przemęczał w pracy podczas okienka transferowego:)
Tymczasem wolni agenci (transfermarkt):
- Adrien Rabiot
- Mario Hermoso
- Guido Rodríguez
- Raphaël Varane
- Thiago
- Anthony Martial
- Nicolas Pépé
- Tanguy Ndombélé
- Iker Muniain
- Marco Reus
ja nie mówię, że wszyscy się nadają do Barcy czy nie, ale mam wrażenie, że byłoby nad kim popracować:)

2

@wpwelement ja ubolewam, że mając możliwość zapytania i robiąc to, nie otrzymuje od Ciebie odpowiedzi.
Pozdrawiam.

2

@capoN No cóż Mario jednak mentalnie jest Brazylijczykiem i wybrał zabawę.

3

@AFA każdy chce mieć możliwie najlepszych, tak mi się wydaje. Rozumiem złość, ale proszę nam Szefuńcia nie obrażać:)

5

Mario Balotelli nie próżnuje na urlopie:D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?