1

Jedyny pozytyw z tego gównianego meczu to fakt pojawienia się na boisku Ilicica. Niedawno pisałem, że po około dwóch latach nieobecności pojawił sie znowu w kadrze i to nawet z golem. Teraz debiutuje na tym EURO.

1

To skandaliczne jak chujowa jest Anglia jako kolektyw.

2

@Stinger_ zdecydowanie Austria moim zdaniem to jedyny zespół w naszej grupie na którego powinnyśmy wyjść tak ofensywnie.
Niemniej dla mnie spoko:) Lubie ofensywną grę, będzie ciekawie:)

3

@tomek8756 skład nasz akurat nie ma wpływu na wynik:)

3

Ale to będzie chodziło:D
Łukasz Skorupski - Jan Bednarek, Paweł Dawidowicz, Jakub Kiwior - Piotr Zieliński, Jakub Moder - Przemysław Frankowski, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski - Kacper Urbański - Robert Lewandowski.

Żadnego typowego defensywnego pomocnika. Tak trzeba żyć:)

0

@blakkudium no my raczej też nie:)

1

@Rastafarnianin ja poproszę.

1

@GeneralXavi nie musiałeś sprzątać, Rooney pozamiatał:)
(Naciągane, wiem:P)

1

@mordini123 Nie wiem jakim trenerem jest trener Fink, ale to zdecydowanie legenda niemieckiej piłki. Na pewno Łagożny wiele się dowie od byłego zawodnika Bayernu.

1

@AFA ale chociaż trafił, nie to co Lukaku na Euro:)

0

@FcPortoFan1999 i gol za golem:)

0

@FcPortoFan1999 i elegancko:D

1

@Rust_Cohle już.
@FcPortoFan1999 Ja tam bym chciał kogoś bardziej ofensywnego:)

1

@Rust_Cohle zrobię co w mojej mocy:) edytować i tutaj?
@FcPortoFan1999 to prawda, jednak myślałem, że z tak potężną Kostaryką uciułają 3 punkty.

9

Copa America - 1 kolejka:

W krótkiej zapowiedzi odnośnie tego turnieju https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14538092#comment-14538092 napisałem - "Brazylia jak dla mnie jest za słaba, żeby "wziąć" ten turniej. Na pewno będą groźni, ale to będzie dla nich na pewno trudny turniej i wcale się nie zdziwię jak przegrają w grupie pierwsze miejsce z Kolumbią." Chyba się nie pomyliłem.

Najbardziej okazałe zwycięstwo odniósł Urugwaj i od nich zacznę, a więc Urugwaj - Panama 3:1. Były obrońca Romy czy Sassuolo - Matias Vina z golem i asystą. Swoją bramkę dorzucił również Darwin Nunez - ale za to jaką!! Kapitalna bramka napastnika wybitnej angielskiej drużyny. No można oglądać i oglądać. Wow! A zagrali też: Facundo Pellistri (Manu/Granada), Federico Valverde, Manuel Ugarte (PSG), Giorgian de Arrascaeta, Ronald Araujo, Jose Maria Gimenez, Rodrigo Bentancur czy Mathias Olivera (Napoli).

Argentyna - Kanada 2:0. Julian Alvarez i Lautaro Martinez z golami, a Lionel Messi i Alexis Mac Allister zanotowali asysty. Składu nie będę wypisywał bo wszyscy znamy:)
U gości Jonathan David, Alphonso Davies, Tajon Buchanan (Inter), Stephen Eustaquio (Porto) czy Cyle Larin (Mallorca).

USA - Boliwia 2:0. Christian Pulisic z golem i asystą, Folarin Balogun z bramką, a Timothy Weah z asystą. Komentatorzy powiedzieli w trakcie meczu o tym, że kiedyś w składzie USA było kilku zawodników spoza MLS a teraz jest ich wielu i tak sobie popatrzyłem to naprawdę różnica co do "kiedyś" jest kolosalna. To co pisałem w trakcie meczu:
Jedenastka USA, która zaczęła mecz z Boliwią składa się w całości z zawodników z lig TOP 5 Europy.
6 X Premier League
3 X Serie A
1 X Bundesliga
1 X Ligue 1 Uber Eats, Kfc, McDonald’s. Do tego na ławce w zasadzie to prawie nie ma ludzi z MLS. 15 ludzi, a tylko 3 z MLS. Czyli na 26 zawodników raptem 3 gra w lidze.
Naprawdę liczę, że napsują krwi Argentynie czy Kolumbii:)

Kolumbia - Paragwaj 2:1. James Rodriguez na mięciutko, gdzie by nie grał, wchodzi i robi robotę:) W tym meczu dwie asysty, a z golami ziomeczki z Crystal Palace - Jefferson Lerma i Daniel Munoz. Do tego zagrali Yerry Mina, Luis Diaz, Davinson Sanchez, Johan Mojica, Rafael Borre czy Mateus Uribe. Dla Paragwaju bramkę strzelił Julio Enciso (Brighton), a w składzie również Miguel Almiron (Newcatsle) i Omar Alderete (Getafe).

Meksyk - Jamajka 1:0. Po stronie Meksyku w składzie między innymi Santiago Tomas Gimenez (Feyenoord) czy Edson Alvarez (West Ham), a w Jamajce Michail Antonio, Bobby De Cordova-Reid (Fulham) czy Demarai Gray (swego czasu Everton czy Leicester).

Ekwador - Wenezuela 1:2. Jeremy Sarmiento z golem dla Ekwadoru, a czerwoną kartkę za brzydki faul już w pierwszej połowie zobaczył Enner Valencia. Do tego John Yeboah (Raków), Moises Caicedo (Chelsea) czy Piero Hincapie (Bayer). U rywali Salomon Rondon (Everton, Newcastle) z asystą, a zagrał też Darwin Machis (Cadiz).

Żenująca Brazylia - Kostaryka 0:0. Vinicius Junior, Rodrygo, Raphinha, Lucas Paquetá, Bruno Guimaraes, Eder Militao, Marquinhos, Danilo, Gabriel Martinelli, Savio (Girona) czy Endrick to jest absolutnie za mało na Kostarykę, w której składzie w zasadzie nie znam nikogo:) Oczywiście nie jestem wyznacznikiem, ale szanujmy się:D

No i mecz dla koneserów Chile - Peru 0:0. I to koneserów dosyć wiekowych:D
W Chile 34 letni Gianluca Lapadula, a z ławki 76 letni Paolo Guerrero, który 45 lat temu grał w Bayernie. Ale ale... w Chile też wesoło:D Claudio Bravo lat 41, Mauricio Isla lat 36 - w Juve dekadę temu. Do tego młodziutcy Alexis Sanchez, Eduardo Vargas czy Erick Pulgar, aż dziw że nie ma Vidala:D No i trzeba dodać, że z ławki wszedł młodziutki (patrząc na resztę) 25 letni Ben Brereton Diaz.

1

@emeu nigdy, ale to nigdy tak nie napisałem serdeczny przyjacielu. Wręcz irytuje mnie ten tekst:)

2

@AFA ale z drugiej strony Kolumbia ładuje 5 USA i po 3 Meksykowi, Boliwii i Rumunii. Ja tam myślę, że Kolumbia dwie to na pewno strzeli.

1

@Antimadridista_WR mówiło się o Napoli w zeszłym roku, ale cisza póki co.

3

USA zadanie wykonali, czas na Urugłajo:)

Między innymi Suarez, Bentancur czy Jose Maria Gimenez na ławce.

Potężny Darwin odpowiedzialny za bramki:) nasz Araujo w podstawie.

Mecz o 3:00, poniżej skład:

/photo/1

2

Ale Musah ma gazicho… wow. Nie wiedziałem. Chyba że to na tle słabej Boliwii, ale odejście wyglądało imponująco.

0

@okiemtypera_lucaxx95 szybko siadło:) gdybyś zagrał;)

5

Boliwia nie skończy tego meczu w komplecie:)

1

@Adran360 przejrzałem sobie ławkę, w zasadzie to nie ma ludzi za MLS. 15 ludzi na ławce a tylko 3 z MLS. Czyli na 26 ludzi raptem 3 gra w lidze. To tylko potwierdza to o czym piszesz:)

8

Jedenastka USA, która zaczęła mecz z Boliwią składa się w całości z zawodników z lig TOP 5 Europy.
6 X Premier League
3 X Serie A
1 X Bundesliga
1 X Ligue 1 Uber Eats, Kfc, McDonald’s.

3

Ale Pulisik załadował gola. Wow!!

1

@PatrychoO ma:) na 13 dogrywek:)
Wesołe 0:0;)

4

Dobra, bo syf dzisiaj straszny, liczyłem na więcej. O 0:00 mamy kolejny mecz Copa - USA - Boliwia. I tam liczę, że Amerykańce pokażą swoja siłę, tak jak Niemcy pokazać miały.

Skład USA.

/photo/1

0

@Rust_Cohle nie mówisz, ja tylko mówię, że chcieli go jak błyszczał na innej pozycji. Teraz i Arsenal i Niemcy robia i sobie i jemu krzywdę.

1

@Rust_Cohle ale nie na szpicy:)
Pisałem przed Szkocją, że Niemcy z Wirtzem i Musialą na boisku ostatnio słabo wyglądali, ze mierną Szkocją się udało, ale dzisiaj mamy lepszą drużynę, mamy drużynę, której zależy - Szwajcarię i chłopaków nie ma na boisku. Do tego ta łamaga na szpicy.

0

No zaskoczył mnie Nagelsmann:) Przegrywa 0:1 i wymienia dwóch obrońcow, a ten drewniany Havertz jak grał tak wciąż gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?