escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ach. Zapomniałem. Żeby nie było „ale pszeciesz nikt o tym NiE pIsAł”
Siatkówka:
Raport Liga Narodów:
Polska - Argentyna 3:0.
Raport Liga Narodów kobiet:
Polska - Turcja 3:2.
1
Buksa z Holandią, Piątek z Austrią… nie taka słaba ta turecka liga, co?:)
6
@KonopaaEagle Nico, Rodri i Grimaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@KrwawiaceoczyVEB 22 gole w tym 9 z karnych plus 11 asyst. Chyba Palmer ma coś więcej niż karne.
0
@kanver_ najwyraźniej...
@Benz rozumiem, że ma bogactwo z przodu i wszystkich w formie (w klubach), no ale litości.
@MesQueUnClub96 to tak jak Ty.
8
Swoją drogą jakim to trzeba być kiepem, żeby zmieniać cały przód a Palmer wciąż nie powąchał murawy na tym EURO.
1
Teraz wchodzą ludzie co chcą coś udowodnić, także jazda Anlicy:)
0
@Emhyr możliwe:)
0
@Emhyr wiadomka:)
0
@Sysia11 zaraz wejdzie bo regulowanie tempa gry to dramat w Serbii.
0
@Culer9002 Portugalia - Czechy
1
@Emhyr tu nie chodzi o kolor skóry, ale Patryk z twittera nie do końca chyba ogarnął.
0
@colossus Kroos cofał się pomiędzy stoperów po piłkę. Był najniżej grającym pomocnikiem. Prawie wszystkie akcje szły przez niego. Musiało być jego nazwisko co 5 sekund:)
1
@blakkudium wszyscy w formie, wręcz w gazie, a przychodzi kadra i się kopią po czołach. Tu nie ma znaczenia kto zagra. Czego innego się od tych zawodników oczekuje.
1
@Radioactive9705 urodził się w Niemczech, grał w młodzieżowych reprezentacjach Niemiec. Mógł się pomylić:)
1
@Comentateiro to prawda, ale jak to mówią "nazwiska nie grają", może jeszcze nas zaskoczą, ale pełna zgoda. Inni nie powinni się obawiać tylko wyjść na boisko i zasuwać.
1
@Comentateiro trudno, żebyś nie widział skoro wymyśliłeś piłkę nożną:)
7
Urugwaj:
Kostaryka - Urugwaj 0:0 i nietrafiony karny Korsykańczyka. Tu jednak skład Urugwaju słabiutki, ale...
Meksyk - Urugwaj 0:4. Tu już bardziej poważny skład i od razu inny wynik. Darwin Nunez z hattrikiem, Facundo Pellistri z golem i asystą, a w składzie też między innymi Jose Maria Gimenez (Atletico) czy Ugarte (PSG).
Tutaj wyżej stawiałbym Urugwaj niż Brazylię i liczę na ich dobry turniej.
Kolumbia:
USA - Kolumbia 1:5. 23 kolejne mecze bez porażki Kolumbii. Stawiam ich jako czarnego konia rozgrywek. Nie tęsknią już za Murielem i Zapatą, którzy w pięknej swojego czasu Atalancie walili aż miło, a w kadrze walili, ale siebie po czole. Rafael Borre (niedawno Eintracht, Werder, a obecnie brazylijski Internacional) z bramką, Luis Sinisterra (Bournemouth) gol i asysta, do tego Luis Diaz, Davinson Sanchez, Jhon Duran (Aston Villa) czy Mateus Uribe (obecnie Al Sadd, ale niedawno jeszcze FC Porto).
Ekwador:
Wyżej opisana porażka z Argentyną, ale ponadto 3:1 z Boliwią. W meczu z golami wiecznie żywy Enner Valencia czy nasz człowiek z Rakowa - John Yeboah.
Ekwador - Honduras 2:1. Z golami Piero Hincapie (Bayer) i Jeremy Sarmiento (Brighton), a jedną z asyst zaliczył Moises Caicedo.
Ciekawy skład. Chyba jeden z najlepszych od wielu lat w tej reprezentacji
USA:
Ameryka, która dostaję łomot 1:5 od Kolumbii, by po kilku dniach zremisować z Brazylią 1:1.
Z Kolumbią bramkę strzelił Timothy Weah, a z Brazylią Pulisic. A przecież w reprezentacji są naprawdę poważne nazwiska. Poza tymi powyżej również Folarin Balogun (Monaco), Weston McKennie, Giovanni Reyna, Yunus Musah (Milan), Ricardo Pepi (PSV) czy Matt Turner (Nottingham).
Kanada:
Ci kolejni... najpierw łomot z Holandią 0:4, a potem remis 0:0 z Francją. Czyli w sumie nie wiemy czego się spodziewać, podobnie jak w przypadku USA. W przypadku Kanady też jest kim straszyć - David (Lille), Larin (Mallorca), Davies (bayern), Buchanan (Inter) czy Stephen Eustaquio (Porto).
Do tego mamy:
- Paragwaj - 0:0 z Peru, 0:3 z Chile i 1:0 z Panamą. Główne gwiazdy to Miguel Almiron (Newcastle) i Julio Enciso (Brighton).
- Peru - 0:0 z Paragwajem i 1:0 z Salwadorem Dalim. Tu gwiazdami 34 letni Gianluca Lapadula (Caglari) czy 40 letni wciąż żywy Paolo Guerrero.
- Chile - zagrało tylko jeden mecz - 3:0 z Paragwajem. Tutaj Alexis Sanchez, Erick Pulgar (Fiorentina, Bologna lata temu), Mauricio Isla (30 lat temu w Udinese czy Juve), stuletni Claudio Bravo czy Ben Brereton Diaz.
Grupa A: Argentyna, Peru, Chile, Kanada.
Grupa B: Ekwador, Wenezuela, Jamajka, Meksyk
Grupa C: Boliwia, Urugwaj, USA, Panama
Grupa D: Paragwaj, Kolumbia, Brazylia, Kostaryka.
Faworytem dla mnie jak pisałem Argentyna, dalej myślę, że Urugwaj/Brazylia/Kolumbia. Chciałbym dobrych występów Kanady i USA.
Start z piątku na sobotę - mecz otwarcia Argantyna - Kanada. Viaplay.
15
To skoro Copa, to może rzućmy okiem na mecze sparingowe przed turniejem:)
Zrobię to w pigułce specjalnie dla Was, nieodpłatnie. Kliknijcie w dzwoneczek i sybsyrtsysyaujcie mój kanał:)
Argentyna (w zasadzie to ambasada i przyjaciele wszystko napisali podczas meczów):
Argentyna - Ekwador 1:0. Z golem 70 letni Di Maria. W ataku pod nieobecność Leo (wszedł z ławki) również Lautaro i Alvarez.
Ekwador ciekawa drużyna, coraz więcej zawodników w znaczących europejskich klubach, ale to wciąż mało. Piero Hincapie (Bayer), Moises Caicedo, Jeremy Sarmiento (Brighton) czy Enner Valencia.
Argentyna - Gwatemala 4:1. Tu już Messi od początku więc była i la zabawa. Leo dublet i asysta, Lautaro Martinez dublet, z asystą również Angel Di Maria.
W moim mniemaniu faworyt numer 1. Mimo, że Leo, mimo że Di Maria czy inny Nicolas Otamendi mają już łącznie 200 lat, to wciąż jest moc.
Brazylia:
Meksyk - Brazylia 2:3. Andreas Pereira (Fulham), Gabriel Martinelli i Endrick z golami dla Brazylii.
W Meksyku między innymi Edson Alvarez (West Ham) czy Santiago Tomas Gimenez (Feyenoord).
USA - Brazylia 1:1. Rodrygo po asyście Raphinhi, a Amerykanów strzela Pulisic.
Brazylia jak dla mnie jest za słaba, żeby "wziąć" ten turniej. Na pewno będą groźni, ale to będzie dla nich na pewno trudny turniej i wcale się nie zdziwię jak przegrają w grupie pierwsze miejsce z Kolumbią.
reszta w komentarzu bo za długo:)
0
@Zoker kto żyje na tych meczach? Legia hejtuje Lecha a Lech Legię (nie wszyscy). Więcej tam wbijania szpili i szydery już kibicowania.
Takie samo kibicowanie ligi arabskiej czy MLS - byleby wyśmiać.
0
@Zoker nie będę wchodził w przepychankę ja lubię a ty nie lubisz itd, jednak jak argument "Siatkówka jest nudna. Czy ktokolwiek w ogóle ogląda i śledzi rozgrywki klubowe?" ma się do sprawy?
Tutaj osób oglądających, śledzących, pasjonujących się ekstraklapą jest garstka, a jednak na mecz Polaków siadają przed tv.
1
@fart owszem, bedzie:)
1
@fart Hyman mający średnią prawie gola na mecz w playoff - bez bramki w trzech pierwszych meczach finału. Draisatl i Mcdavid, którzy w sezonie zasadniczym nabili miliard punktów - w pierwszych trzech meczach finału nic. Dramat jak takie strzelby słabo zagrały. 4 spotkanie to pokaz siły, 8:1 nie wygrywa się co noc. Zobaczymy co dalej. 6 meczu z piątku na sobotę:)
1
@mekston zawsze to miał:)
2
@JimMorrisonFCB idealne:) jestem wzruszony:)
4
@Radioactive9705 Wszystkie Batmany z Balem uwielbiam. Dla mnie najlepszy Batman.
0
@kaamil1910 przecież to nawet nie jest Lewy.
0
@arasz1819 ja mowilem Sejdorf i Klajfert.
1
@AFA taki śmieszek jesteś co?:)