escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świeżutkie "Męskie granie".
siadło czy nie siadło?:)
4
Jak nie przepadam za Wichniarkiem, tak tutaj pełna zgoda.
4
Przypominam:)
Z racji tego, że zbliża się EURO, postanowiłem zrobić fantasy ligę.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam. Liga o nazwie "labamba" - kod do ligi - XaPim2.
link - https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy
będę wrzucał ten post w godzinach porannych i wieczornych.
1
@AFA no po zmianie formatu naprawdę ciężko nie awansować tym mocnym w Ameryce Południowej.
1
@BorzyKrzys Wytłumaczyć Ci? Czy jest na tyle chujowa, że nie chcesz wiedzieć o co chodzi?
1
Ale nie rozumiecie poważnie czy sobie jaja robicie?
2
@budel17 tak!:)
15
Polska zgarnia 6 punktów!!! Jesteśmy mistrzami Warszawy!!
2
Zalewski musi odejść z Romy. De Rossi mu nie ufa, a chłopak w kadrze rządzi.
1
Szymański top:)
0
Jak pierdziele… ja się nie zdziwię jak dylemat Szymański czy Zieliński rozwiąże Urbański.
0
@KrwawiaceoczyVEB super, ech..
1
@blakkudium cofnęli gnoje:)
0
Depay jaka piłeczka i mamy 3:0 - Malen.
Islandia - Anglia 1:0. Holandia - Islandia 3:0. Wniosek jasny - Holandia>Anglia.
2
Jak nie lubię Grosika, tak czas na Turbo.
1
@Rust_Cohle ta… a po 3 minutach jak Świder, na noszach:D
0
@kanver_ było 16 zmian, musi się ustabilizować skład.
2
@mekston to prawda - odjąć jego i Bouange i nie ma LA.
2
@mekston czas go dłużej poobserwować. Frankowski, Buksa, a teraz Slisz powoływani z MLS, Bogusz ma mnóstwo czasu jeszcze, ale po co czekać,
1
@AFA oczywiście, Urugwaj kadrowo mega mocny. Eliminacje do MŚ w tamtej strefie to żart, tam prawie każdy awansuje, ale już Copa będzie wyjątkowo ciekawe:)
0
@Aneurysm a to sorry. Mój błąd. Ale jakoś pamiętam że nasciagali w krótkim odstępie wielu ofensywnych graczy a wyników nie było bo i obrona nieruszona - słaba.
1
@Encore tak jak napisał @JimMorrisonFCB Felix ma 24 lata jak wezmiemy pod uwagę jak wydłużył się wiek piłkarza, to on ma jeszcze dekadę gry przed sobą. Jak dla mnie to na brak regularności wpływają złe wybory/sytuacje w klubie.
Atletico - powtarzam, to nie klub dla Felixów czy Lemarów za kadencji Simeone.
Chelsea - sprowadzony razem z trzystoma innymi zawodnikami.
Barca - no Barca, z Xavim za sterami…
Co do Martiala to jednak kontuzje go trochę wyhamowały. No i fakt, że przychodził za Jose, ktory wydał setki milionów na ofensywę a zostawił ciamajdy w obronie.
0
@TheCule odczytałem Twój komentarz jako ironię, jeśli mylnie to sorry. Ja uważam, że Wojtek miał mega karierę.
0
@Crashynski
zwycięzca - Francja
największe rozczarowanie - Serbia
najlepszy strzelec - Mbappe
czarny koń - jak dla mnie z grup wychodzi sama topka, więc raczej nie ma czarnego konia
czy Polska wyjdzie z grupy? - nie
1
@mekston Rozumiem Mekstonie, ale mnie to absolutnie nie interesuje kogo on zna:)
2
@Stinger_ podpisuje się pod tym:)
8
@fcbarcafan19 panowie, Holandia? to jest przeszłość. Van Dijk? Przecież on jest w ogóle bez zwrotności. Wystarczy nacisnąć. Dumfries? Niby jest silny, ale spokojnie, wspierasz się na nim, ręka.. Depay? No Depay jest dobry, trzeba na niego uważać.
4
@mekston pierwszy jest w grupie ignorowanych a drugi jest królem Argentyny:) nie sądziłem, że można go oznaczać przy "nie Argentynie":)
7
Copa America, przemyślenia własne - nikt nie pytał, wiem.
Obserwuje te Copy, te kwalifikacje do MŚ w Ameryce Południowej i widzę, że Kolumbia rośnie w siłę. Odżyła, weszli nowi zawodnicy, którzy wypełniają obowiązki wcześniejszych "słabiaków" (bo jak nazwać ładujących po kilkadziesiąt bramek w sezonie ligowym Muriela czy Zapatę w Atalancie, a przez lata grać taki syf w kadrze) i naprawdę fajnie to wygląda. Odkurzony został też James Rodriguez, który jak większość wie, jakość piłkarską ma.
Od porażek z Peru i Argentyną po 0:1 w 2022, w następnych 22 spotkaniach nie przegrali. Ograli Niemcy, ograli Japonię, ograli Hiszpanię, a kilka dni temu zlali 5:1 USA.
USA w której na boisku byli: Christian Pulisic, Timothy Weah i Weston McKennie z Juve, Folarin Balogun (Monaco), Giovanni Reyna, Johnny Cardoso (Betis), Joe Scally (B. Moenchengladbach), Chris Richards (Cristal Palace), Antonee Robinson i Tim Ream z Fulham, Matt Turner (Nottingham) czy Yunus Musah z Milanu. Także to naprawdę mocne nazwiska.
Co do Kolumbii, to jak wspomniałem - wrócił James, jest Rafael Borre, który po słabszym sezonie w Werderze przeszedł do Brazylii do Internacionalu i tam strzela czy to w lidze czy w Copa Sudamericana. Do tego gwiazda Liverpoolu - Luis Diaz, Davinson Sanchez znany z Tottenhamu, Jefferson Lerma z Crystal, Luis Sinisterra - Bournemouth, który wszedł z ławki i skończył mecz z golem i asystą, Jhon Duran z Aston Villi, doświadczony Mateus Uribe czy Johan Mojica.
Tak czy inaczej, bardzo dobra forma, seria gier bez porażki, ciekawy skład i myślę, że mamy czarnego konia w Copa America. Konkurencja jest spora, bo Argentyna jako faworyt, Urugwaj czy nawet Brazylia z dosyć słabym składem jak na ich kadrę.
Turniej zapowiada się ciekawie:)
0
@derus haha, nie mam pytań:D