1

@fart ciekawe, dosyć egzotyczny kierunek:)

Co do Exposito to nie ma co się zastanawiać. Jak jest kasa j będzie zgoda od Śląska to brać.
Bracia Paixao idealny przykład:)

11

36 letni Josip Ilicic - ten z tej pięknej Atalanty sprzed kilku lat gra właśnie w sparingu swojej reprezentacji - Słowenii. Po kilku latach nieobecności wrócił i strzelił gola w meczu z Armenią.
Ilicic pokonał depresje, „wygrał” z nadwagą (o ile można tak powiedzieć), zaliczył prawie double double w Maribor i teraz gra w kadrze, znowu.
Pozytywna historia.

1

@PatrychoO o widzisz, czyli była:)

Co do winyli czy bluz. Powiem tak - dla mnie to wszystko jest chore. Ceny są wywindowane ponad skalę. Jak słyszę o grach po 300 PLN czy więcej to w zasadzie czemu nie krzyknąć (niestety) tyle za winyl, który jak sam mówisz nie jest zwykłą „płytą”..?
Co do koncertów to się nie wypowiem. Może też już sodówa odwaliła? W stylu „co się mam męczyć 30 razy po 10 tysięcy jak odwalę 6 po 80?

0

@FcPortoFan1999 nie oglądałem, ale śledziłem. Gra prawie wszystko, więc fajnie że dostaje szansę. Ma 21 lat i jest podstawowym zawodnikiem swojego klubu. Piotrowskiego też wyśmiewano bo gdzie jakiś leszcze z Ludogorca, a chłopak wszedł i dobrze wypadł w meczach, w których grał.

0

@bartekvisca nie mam pojęcia. Myślę że to zależy od zobowiązań innych. W Warszawie był mój brat i mówił, że był Rojek, Sanah, Taco.
Tam wyżej się pomyliłem, oczywiście miał być Taco nie Quebo:)
@kamiVeB obyś miał kapkę lepsze nagłośnienie, bo tutaj nie było jakoś wybitnie dobrze.

0

@PatrychoO wiesz co, no nie jaram się tak żadnym muzykiem, żeby kupować ich ubrania. Nie kolekcjonuję płyt. Czy gdybym był Podsiadło to wolałbym grać koncerty dla kilkudziesięciu tysięcy na stadionach czy dla stu w jakiejś piwnicy?
Myślę, że jednak wybrałbym stadion.
Bilet na płycie 269 PLN. Myślę że to nie tak dużo. Z gości był Vito, chociaż „podobno” mieli być „wszyscy”. Rojek, Sanah, Quebo. Daria miała być ale powiedział, że chora.
Dla mnie 300 za Podsiadło to bardzo w porządku cena.
@budel17 to prawda:)
@pt9 no co kto uważa.

2

@macio_944 no show było kozackie. Robi robotę.

4

Właśnie sobie wróciłem z Podsiadłego i muszę przyznać, że przyjemny to był koncert:)

0

@Transu96 jesteśmy w tym razem:D

0

Mamy to! Jazda to Marco!!

1

Przypominam że Reus w pierwszym sezonie w BVB grał finał LM na Wembley. Dzisiaj zagra ostatni mecz i też jest to finał LM na Wembley. Dawać go za Brandta.

0

@Roobo najszybszy na boisku w BVB, ja bym Fullkruga zdjął, ewentualnie Brandta.

2

Hilal drugie czerwo!!!

2

Al Hilal z czerwem i 1:1 w hicie Arabii.
Doliczone pewnie będzie ze 134 minuty.

4

Dobry strzał CRa, ale wokalista U2 świetnie broni.

0

@Arkon jak @FcPortoFan1999 nie opisze to już nikt nie opisze;)
Wg flash jest prawym ofensywnym pomocnikiem taki jakby skrzydłowym:) ale nie wahadło.

1

@spacer ok, tyle że Reinier to był dzieciak/kot w worku, a Hazard? Dla mnie Hazard to był jeden z dwóch ludzi na świecie który mógłby nam zrekompensować sprzedaż Neya do PSG. Idealny zawodnik na lewą stronę. Kto mógł wiedzieć, że tak się okaże…?

2

@Arkon Polak, robi prawie double double w lidze, no ja w to wchodzę.

1

@mordini123 byłem niemal tak samo zaskoczony, że ten w trumnie „ożyje” jak ten, który został… zaskoczony:D

4

Randomowy Marokańczyk zjada angielską ekipę w półfinale strzelając 5 goli w dwumeczu, ładuje gola na wagę tytułu w finale i zostaje królem rozgrywek. Elegancko:)

Warto dodać, że zanim strzelił 11 goli w LKE to El Kaabi strzelił jeszcze 5 goli w tej edycji LE:)

0

1

@JimMorrisonFCB z przyjemnością się dołączę ale jak wrócę z urlopu w przyszłym tygodniu:) niemniej proszę oznaczać:)

1

@tristan87 „To pokazuje, w którym miejscu dziś jesteśmy, skoro moje nazwisko wzbudza tak duże zainteresowanie, jeśli chodzi o mnie i zagraniczne kluby.”
Dlatego też absolutnie nigdzie nie trenował po rozstaniu z Rakowem. W takim o to miejscu jesteśmy. Śmieszny gość.

0

@Kamil689 fajnie by było.

1

@Stinger_ otóż to. Potrzebny kadrze dobry Szymanski.

0

@Stinger_ fajnie, fajnie. Natomiast mam nadzieję, że nieważne który, ważne że fajny rezultat i zostanie on zauważony w lepszych ligach.

1

@Stinger_ Dusan Tadic z golem, tym samym w tej chwili on i Szymanski z double double w Turcji.
W grze jeszcze Mertens.

1

@Stinger_ tak. Dużą szansę mają jeszcze Martens i Tadic. Jeden i drugi muszą strzelić po golu. Mają po godzinie gry przed sobą.

2

Krzysiu Piątek z dubletem, a za nami 30 minut dopiero.

1

@Adran360 fajnie, że Marynarze z tytułem:) spora niespodzianka. Wyrównanie w końcówce i dwa gole w dogrywce, pięknie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?