3

@Rust_Cohle komon. Jak masz taki kolor gówna, to koniecznie do lekarza:)
Nazwałem to pomidor z czosnkiem, majonezem i serem. Może być?:)

5

Skoro Euro to pewnie będą „posiedzenia”, może grille, przekąski, złocisty płyn…;)
Przekąski nie zawsze muszą być chemiczne, chociaż chipsy są pyszne:)

Jak ktoś lubi te składniki, to na pewno będzie mu smakowało:)

Pomidor, starty/wyciśnięty czosnek, majonez i starty żółty ser.
Dla mnie bomba:)

https://zapodaj.net/plik-gDAIiQQEvU
https://zapodaj.net/plik-FfwoAoYrJj
https://zapodaj.net/plik-QjJo3lEdpJ

Nie oznaczam „ambasady kuchni”, bo może poważni kucharze wezmę te pomidory za niepotrzebny spam;)

1

@NeroTFP1 prawdę mówiąc ja nie czytam tych dyskusji:)

1

@Foro swoje zdanie wyraziłem wczoraj. Nic na to nie poradzę.

9

@takisobiektos @NeroTFP1 Nie no panowie, to jest wyrwane z kontekstu i raczej ironiczne w stronę Mbappe.
Już dajta spokój, cały komentarz "Kylian niech odda MŚ z 2018.
Zrobią podmianie z Włochami za Euro. Myślę,że Italia była by dużo bardziej zadowolona a i Mbappe był by zachwycony,że ma najważniejsze piłkarskie trofeum Euro." - zakładam, że to odnośnie słów o tym, że ME>MŚ.

0

@Foro moderator nie raczył mi odpisać na prywatną wiadomość.

13

@Kgorecki2500 prawdę mówiąc wolę to niż "no jedziemy na turniej, mamy trudną grupę, pewnie wszystko przerżniemy. W sumie nie wiem po co jedziemy, bez sensu. Wracamy"

5

@barteq belgijski pomocnik Chadli jest na emeryturze:) Grał kiedyś w Tottenhamie.

4

Widzę że w NHL Pantery łatwo niczym Boston w NBA:)

1

To siadamy wygodnie w fotelach i bierzemy się za trzeci mecz finału NHL. Tym razem Edmonton podejmuje Pantery.

2

@takisobiektos prawda? Co za goście, płacą grube miliony i chcą żeby Benzema…. Grał:)

1

@blakkudium z każdym trenerem pokłócony. Średnio mi wyszedł pierwszy sezon. Zobaczymy dalej.

0

@blakkudium byleby sie nie nie inspirował Benzemą jeśli chodzi o regularność gry w klubie;)

1

@Ojciec5tkidzieci Talisca z urazem, idealnie się przyda;)

5

Skoro była Afryka dzika, to czas na Azję:

Azjatyckie kwalifikacje do MŚ 2026 - kolejka 6, a w nich:

Japonia - Syria 5:0. Takumi Minamino, Ayase Ueda (Feyenoord) i Ritsu Doan (Freiburg) z golem, Takefusa Kubo i Hiroki Ito (Stuttgart) z asystą, a zagrali również Daichi Kamada, Wataru Endo czy Takehiro Tomiyasu.

Korea Południowa - Chiny 1:0. Kang-In Lee (PSG) z golem, Hee-Chan Hwang (Wolves) i Son w składzie. U gości na boisko z ławki wszedł Wu Lei - Legenda Espanyolu:D

Australia - Palestyna 5:0. Nestory Irankunda - 18 letni przyszły napastnik Bayernu strzela debiutanckiego gola dla Australii. W dwóch meczach seniorskiej kadry ma już gola i asystę.

Arabia Saudyjska - Jordania 1:2. Tym samym koledzy CRa i Mitrovica (głównie z ich drużyn zawodnicy w kadrze) spadli na koniec tej rundy na drugie miejsce. Jordania ich zajęła pierwszą lokatę na koniec.

Rozczarował mecz Iran - Uzbekistan, zakończony bezbramkowym remisem. A było komu strzelać, zwłaszcza w Iranie: Taremi (Porto/Inter), Azmoun (Roma/Bayer), Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord), Saman Ghoddos (Brentford). U gości z kolei Eldor Shomurodov (Cagliari, ale wcześniej w Romie).

Do następnej rundy awansowali:
- (grupa A) Katar, Kuwejt
- (B) Japonia, Korea Pólnocna
- (C) Korea Północna, Chiny
- (D) Oman, Kirgistan
- (E) Iran, Uzbekistan
- (F) Irak, Indonezja
- (G) Jordania, Arabia Saudyjska
- (H) ZEA, Bahrajn
- (I) Australia, Palestyna

- Japonia, Irak i Australia skończyły tę rundę z kompletem zwycięstw.
- poza powyższymi ekipami Katar, Korea Południowa, Iran, Uzbekistan i ZEA nie przegrały meczu.

Son i Almoez Ali (Katar) zdobyli w tej rundzie po 7 goli.

0

@mordini123 możliwe:)

0

@mordini123 według powyższej rozpiski 4.

2

@NeroTFP1 4 mecze nie będą pokazane w tvp sport jak dobrze policzyłem. Prawie jak nic, biorąc pod uwagę cały turniej:)

13

@JimMorrisonFCB a czy dzik sra w lesie?:)

0

@FcPortoFan1999 jak znajdziesz to daj linka:)

1

Komentarz usunięty

1

@Antimadridista_WR będę wierzył, że to nie to. Bo jeśli tak to naprawdę trzeba być zakompleksionym, żeby czuć konkurencje z randomowym użytkownikiem strony.

1

@FrankliN7 może. Nie wiem, jeśli jest to problem, żebym raz dziennie wrzucił taką informację to byłbym wdzięczny za odpowiedź.

2

@Moderacja poważnie nie mogę pisać o fantasy? Przecież pisze od kilku dni. I jakoś do tej pory nie przeszkadzało.

1

@blakkudium no tak, w Holandii brak takiego topowego strzelca, bo de Jonga brak. No myślę że Gakpo, chociaż myślałem że Janssen po świetnym sezonie osiągnie więcej.
Cieszę się że powołał Zirkzee:)

Thuram jak dla mnie jest wyżej na 9 niż Kolo.

Co do Jesusa to słaby sezon ale też głównie przez urazy.

2

@blakkudium w Holandii jest choćby Vincent Janssen, de Jong, Brobbey czy Gakpo. Koeman jakiś tam wybór ma.
We Francji jest i Kolo a przecież i Thuram, który jak dobrze kojarzę, grał bliżej środka w Niemczech.
Brazylia na 9 ma kontuzjowanego/bez formy Richarlisona czy Jesusa. Doświadczenie Rodrygo na 9 to jak dla mnie żart.
@MesQueUnClub_87 Morata jest nie do ruszenia w Hiszpanii, chociaż szkoda że nie wziął Aspasa. Zasłużył.

2

1

@fart Cóż… w tym finale jesteśmy po dwóch stronach barykady;) chociaż Tobie, mimo „słabszego” Tatuma bliżej do tytułu;)

2

@AFA niby jest, ale jakoś to żadne głośne nazwiska. Żadne wielkie gwiazdy, z czego zawsze słynęła Brazylia.

3

Za chwilę ostatni sparing przed mistrzostwami Europy zagrają reprezentacje USA i Brazylii;)

Tak sucharek na noc;)

Niżej @blakkudium wrzucil skład Brazylii. Nie wiem… no może to sentyment do tej Brazylii Joga Bonito, ale ten skład Brazylii od jakiegoś czasu to taki no… śmiesznawy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?