escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Rust_Cohle komon. Jak masz taki kolor gówna, to koniecznie do lekarza:)
Nazwałem to pomidor z czosnkiem, majonezem i serem. Może być?:)
5
Skoro Euro to pewnie będą „posiedzenia”, może grille, przekąski, złocisty płyn…;)
Przekąski nie zawsze muszą być chemiczne, chociaż chipsy są pyszne:)
Jak ktoś lubi te składniki, to na pewno będzie mu smakowało:)
Pomidor, starty/wyciśnięty czosnek, majonez i starty żółty ser.
Dla mnie bomba:)
https://zapodaj.net/plik-gDAIiQQEvU
https://zapodaj.net/plik-FfwoAoYrJj
https://zapodaj.net/plik-QjJo3lEdpJ
Nie oznaczam „ambasady kuchni”, bo może poważni kucharze wezmę te pomidory za niepotrzebny spam;)
1
@NeroTFP1 prawdę mówiąc ja nie czytam tych dyskusji:)
1
@Foro swoje zdanie wyraziłem wczoraj. Nic na to nie poradzę.
9
@takisobiektos @NeroTFP1 Nie no panowie, to jest wyrwane z kontekstu i raczej ironiczne w stronę Mbappe.
Już dajta spokój, cały komentarz "Kylian niech odda MŚ z 2018.
Zrobią podmianie z Włochami za Euro. Myślę,że Italia była by dużo bardziej zadowolona a i Mbappe był by zachwycony,że ma najważniejsze piłkarskie trofeum Euro." - zakładam, że to odnośnie słów o tym, że ME>MŚ.
0
@Foro moderator nie raczył mi odpisać na prywatną wiadomość.
13
@Kgorecki2500 prawdę mówiąc wolę to niż "no jedziemy na turniej, mamy trudną grupę, pewnie wszystko przerżniemy. W sumie nie wiem po co jedziemy, bez sensu. Wracamy"
5
@barteq belgijski pomocnik Chadli jest na emeryturze:) Grał kiedyś w Tottenhamie.
4
Widzę że w NHL Pantery łatwo niczym Boston w NBA:)
1
To siadamy wygodnie w fotelach i bierzemy się za trzeci mecz finału NHL. Tym razem Edmonton podejmuje Pantery.
2
@takisobiektos prawda? Co za goście, płacą grube miliony i chcą żeby Benzema…. Grał:)
1
@blakkudium z każdym trenerem pokłócony. Średnio mi wyszedł pierwszy sezon. Zobaczymy dalej.
0
@blakkudium byleby sie nie nie inspirował Benzemą jeśli chodzi o regularność gry w klubie;)
1
@Ojciec5tkidzieci Talisca z urazem, idealnie się przyda;)
5
Skoro była Afryka dzika, to czas na Azję:
Azjatyckie kwalifikacje do MŚ 2026 - kolejka 6, a w nich:
Japonia - Syria 5:0. Takumi Minamino, Ayase Ueda (Feyenoord) i Ritsu Doan (Freiburg) z golem, Takefusa Kubo i Hiroki Ito (Stuttgart) z asystą, a zagrali również Daichi Kamada, Wataru Endo czy Takehiro Tomiyasu.
Korea Południowa - Chiny 1:0. Kang-In Lee (PSG) z golem, Hee-Chan Hwang (Wolves) i Son w składzie. U gości na boisko z ławki wszedł Wu Lei - Legenda Espanyolu:D
Australia - Palestyna 5:0. Nestory Irankunda - 18 letni przyszły napastnik Bayernu strzela debiutanckiego gola dla Australii. W dwóch meczach seniorskiej kadry ma już gola i asystę.
Arabia Saudyjska - Jordania 1:2. Tym samym koledzy CRa i Mitrovica (głównie z ich drużyn zawodnicy w kadrze) spadli na koniec tej rundy na drugie miejsce. Jordania ich zajęła pierwszą lokatę na koniec.
Rozczarował mecz Iran - Uzbekistan, zakończony bezbramkowym remisem. A było komu strzelać, zwłaszcza w Iranie: Taremi (Porto/Inter), Azmoun (Roma/Bayer), Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord), Saman Ghoddos (Brentford). U gości z kolei Eldor Shomurodov (Cagliari, ale wcześniej w Romie).
Do następnej rundy awansowali:
- (grupa A) Katar, Kuwejt
- (B) Japonia, Korea Pólnocna
- (C) Korea Północna, Chiny
- (D) Oman, Kirgistan
- (E) Iran, Uzbekistan
- (F) Irak, Indonezja
- (G) Jordania, Arabia Saudyjska
- (H) ZEA, Bahrajn
- (I) Australia, Palestyna
- Japonia, Irak i Australia skończyły tę rundę z kompletem zwycięstw.
- poza powyższymi ekipami Katar, Korea Południowa, Iran, Uzbekistan i ZEA nie przegrały meczu.
Son i Almoez Ali (Katar) zdobyli w tej rundzie po 7 goli.
0
@mordini123 możliwe:)
0
@mordini123 według powyższej rozpiski 4.
2
@NeroTFP1 4 mecze nie będą pokazane w tvp sport jak dobrze policzyłem. Prawie jak nic, biorąc pod uwagę cały turniej:)
13
@JimMorrisonFCB a czy dzik sra w lesie?:)
0
@FcPortoFan1999 jak znajdziesz to daj linka:)
1
Komentarz usunięty
1
@Antimadridista_WR będę wierzył, że to nie to. Bo jeśli tak to naprawdę trzeba być zakompleksionym, żeby czuć konkurencje z randomowym użytkownikiem strony.
1
@FrankliN7 może. Nie wiem, jeśli jest to problem, żebym raz dziennie wrzucił taką informację to byłbym wdzięczny za odpowiedź.
2
@Moderacja poważnie nie mogę pisać o fantasy? Przecież pisze od kilku dni. I jakoś do tej pory nie przeszkadzało.
1
@blakkudium no tak, w Holandii brak takiego topowego strzelca, bo de Jonga brak. No myślę że Gakpo, chociaż myślałem że Janssen po świetnym sezonie osiągnie więcej.
Cieszę się że powołał Zirkzee:)
Thuram jak dla mnie jest wyżej na 9 niż Kolo.
Co do Jesusa to słaby sezon ale też głównie przez urazy.
2
@blakkudium w Holandii jest choćby Vincent Janssen, de Jong, Brobbey czy Gakpo. Koeman jakiś tam wybór ma.
We Francji jest i Kolo a przecież i Thuram, który jak dobrze kojarzę, grał bliżej środka w Niemczech.
Brazylia na 9 ma kontuzjowanego/bez formy Richarlisona czy Jesusa. Doświadczenie Rodrygo na 9 to jak dla mnie żart.
@MesQueUnClub_87 Morata jest nie do ruszenia w Hiszpanii, chociaż szkoda że nie wziął Aspasa. Zasłużył.
2
@fur_Deutschland Viaplay
1
@fart Cóż… w tym finale jesteśmy po dwóch stronach barykady;) chociaż Tobie, mimo „słabszego” Tatuma bliżej do tytułu;)
2
@AFA niby jest, ale jakoś to żadne głośne nazwiska. Żadne wielkie gwiazdy, z czego zawsze słynęła Brazylia.
3
Za chwilę ostatni sparing przed mistrzostwami Europy zagrają reprezentacje USA i Brazylii;)
Tak sucharek na noc;)
Niżej @blakkudium wrzucil skład Brazylii. Nie wiem… no może to sentyment do tej Brazylii Joga Bonito, ale ten skład Brazylii od jakiegoś czasu to taki no… śmiesznawy.