escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 czyli czego? Strzelam, że trafił w pucharach przeciwko naszym?
2
Fajny ten Stanciu:) Nieważne, że grasz w gównianej lidze.
Poszedł do Chin, wygrał ligę z beniaminkiem - double double w lidze.
Kolejny sezon słabszy, ale też naście asyst. Teraz Arabia, słabsza ekipa, ale też facet swoje robi.
W kadrze od lat i od lat jest wiodącą postacią.
1
@PatrykBarca Belgia powyżej 1,5 bramki - 1.62.
Austria strzeli gola - 1,62
1
@Jakchcesz póki co musi się chwytać wszystkiego. Później niech się broni smakiem, o ile jest to niezły kebab.
@BorzyKrzys myślę, że jeśli nie to szybko ktoś go zweryfikuje.
@mekston jasne, że reklama.
3
@NeroTFP1 nie wiem czy wyrwane z kontekstu, czy nie. Skoro chłopak chciał, skoro mama napisała, a Chajzer dostarczył to dla mnie spoko. Nie przepadam za nim, ale tutaj dla mnie luz:)
0
@PatrykBarca dla mnie spoko:)
1
@PatrykBarca powiedzieli w komentarzu meczu, że podobno zapowiedział, że to jego ostatni turniej.
4
Kane 44 gole, Foden 26, Bellingham 23, Saka 20, Bowen 20 - 133
Mitro 40, Vlaho 21, Tadic 16 - 77.
Powyżsi zawodnicy strzelili w minionym sezonie 210 goli. A do tego nie zagrali Palmer czy Watkins którzy też zdobyli 50 goli.
Smutny mecz.
0
@PatrykBarca miałeś rację:)
0
@Donnie_Darko pamietam niezły mecz że słabymi Włochami i dobry mecz z Holandią. Jak dla mnie dziesiąty mecz to naprawdę miłe zaskoczenie.
2
Ogromnie miłe zaskoczenie po tych wielu latach przeciętności. Póki co Probierz daje radę. Jak się okazuje łatka „gram tylko zagranicznymi” jest nietrafiona.
Mogą nie wyjść z grupy, ale wychodząc tak ofensywnie nastawionymi, grając tak otwarcie i naprawdę fajnie, możemy przegrywać.
Holandia, Francja zdecydowani faworyci z nami, Austria według wielu czarny koń, myślę że na wyrost, ale zobaczymy.
Dobry mecz naszych.
1
@Adran360 to prawda:D
A do tego Bogusz z golem;) - pięknie poszedł;)
12
Miami w 9 po dwóch czterech, bez Leo i Suareza w składzie, ładuje na 2:1 w 5 minucie doliczonego czasu. To jest ten mental:)
4
@Adran360 Suareza też brak.
0
@PatrykBarca najniebezpieczniejszy w sensie najsłabszy faworyt? Bo jeśli tak, to zgadzam się, na równi z Włochami, chociaż oni dowieźli.
Problem w tym, odpisywałem kilka postów niżej, jednemu z użytkowników. Śledzę sobie wiele drużyn, lig i kadr. I Serbia na papierze jest mega mocna, zwłaszcza ofensywnie. Poprzednie eliminacje do mundialu bardzo dobre, po eliminacjach jeszcze lepsza gra w i wyniki w Lidze Narodów. Przyszedl turniej i grali jak łamagi.
Mają kim straszyć bo i Mitrovic i Vlahovic, Tadic, Milinkovic Savic. Mają trudnego rywala jutro i tu może być wszystko.
Co do Anglii to nie zdziwię się jak Palmer zagra zamiast Saki, a środek będzie właśnie taki jak napisałeś, ale bliżej mi do składu jaki podał Rust.
1
@Rust_Cohle jesteś w top 4, bo właśnie dołączyłem;) i mi też Szwajcaria zepsuła trzecim golem ;)
A jeszcze gdyby te łamagi wykorzystały karnego to już w ogóle bym miał z miliard punktów:)
0
@Faro myślę że będzie taki skład jak podał Rust.
3
@wawrzyn1 sporo, z nazwisk to kawał drużyny. Tadic, Mitrovic, Vlahovic, Milinkovic Savic.
Problem w tym że nazwiska i ich klubowa forma nie przekłada się na kadrę. Zobaczymy jak tym razem pójdzie.
Eliminacje do mundialu zeszłego bardzo dobre, Liga Narodów bardzo dobrze tuż przed mundialem a potem turniej to kalectwo.
0
@emeu 43 metry?
0
@emeu to nie chce już mi się:)
0
@emeu 44 w takim razie
0
@emeu aaaa, to ten babol Simona? 42?
0
@emeu z 3 metrów
3
@MesQueUnClub_87 elegancko:)
1
@Jarema2000 wcale mnie to nie zdziwi. Śmierdzi mi 1:1.
0
@emeu 4 chyba jednak
0
@emeu dwie bramki
1
@Rust_Cohle w ostatnich meczach Niemcy lepiej wyglądały po zejściu Wirtza. Nie chciałbym mieć racji, ale wydaje mi się że może się nie do końca układać współpraca Wirtza i Musiali.
Chociaż trzymam kciuki;)
2
@Rust_Cohle wiadomo:) wędka:)
2
@Rust_Cohle błagam Cię:)