3

4 minuty doliczone… ten sędzia ma coś nie tak pod kopułą. Pierwsza połowa też za mało doliczona..

1

@Lionel_Messi10 tak. Ogarnąłem o usunąłem:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@BartqRKO masz rację:) sorry. Czytanie nie boli, coś źle zrozumiałem, tak to jest jak się ogląda mecz i zagląda na LR.
Wybacz Bartku.

1

Ale szczurek wszedł i mam 1:1.

1

Balogun co za brama!!! Wow!!

0

@BartqRKO jeśli się interesowałeś ostatni raz NBA 17 lat temu to nie. Ja prawdę mówiąc wypadłem już ładnych kilka lat temu z obiegu, ale właśnie czytam coś co mi wpadnie w oko odnośnie takich starych wyjadaczy jak Lebron i Lebron mówi od naprawdę kilku lat o tym.

1

@Lionel_Messi10 szybko poszło…

0

Weah pajac… Czerwo w 17 minucie.

0

@BartqRKO teoretycznie pomyślałby każdy kto choć trochę się interesuje NBA. Lebron powtarza od lat że chce zagrać z synem.

1

Dobra USA, jazda z Panamianami!:)

2

No i mamy to! Oficjalnie!
Beniaminek w Arabii - Al-Qadsiah SC potwierdza transfer Nacho.

/photo/1

Będzie się działo:)
Trenerem jest Michel, którego dobrze znamy z Hiszpanii. Kilka sezonów w Getafe, Sevilli, ale i w OM.

Ponadto w drużynie już jest potężny nieoszlifowany diament - Luciano Vietto - legenda Villarealu, Atletico czy Sevilli. Do tego Joel Robles (Betis, Leeds), Alvaro Gonzalez (Villareal, OM), Kevin Rodrigues (Sociedad, Eibar), André Carrillo (Sportingu Lizbona, obecnie na Copa w barwach Peru) oraz Mbaye Diagne, którego lata temu kupiło Juve, ale się nie przebił, niemniej postrzelał w Turcji - Galata, Karagumruk czy belgijskie Brugge.

2

@MichuZ44
Warto dodać, że większość jeszcze jest czynnymi piłkarzami:
- Luiz - Flamengo
- Dante - Nice
- Marcelo - Fluminense
- Luiz Gustavo - Sao Paulo
- Hulk - Atletico-MG
- Oscar - Shanghai Port
- Fernandinho - Athletico-PR
- Bernard - Panathinaikos

0

@FcPortoFan1999 Ja tu mam kilka sympatii w tej strefie:)
@Arn3th nie ma nudy:D
@rasta212 nie mam takiej wiedzy. Sprawdziłem teraz to ostatnie mecze "u siebie" grali na neutralnym boisku.

0

@MesQueUnClub96 to prawda.
@FcPortoFan1999 pewnie tak.

6

Eliminacje MŚ 2026 - strefa azjatycka.

Wszyscy z zapartym tchem czytaliście (:D) moje wypociny o kolejnych rundach kwalifikacyjnych w Azji, dlatego też jestem winien Wam niusa o kolejnej - trzeciej już rundzie kwalifikacyjnej:)

otóż mamy kolejne grupy i zdecydowanie trzecia z Japonią, Australią i Arabią wygląda na najmocniejszą.

Po dwie ekipy awansują bezpośrednio, a trzecie i czwarte drużyny.... tak! Zagrają w czwartej rundzie kwalifikacyjnej, a co! można się bawić:)


0

@Bulbazaur17 ach dziękuję:)
Miło mi:)

1

0

@Hosh prawie ten sam:)
@FcPortoFan1999 tal, prawie Juventus:)

7

Patrzę sobie składy… bo jestem chory, prawda, i tak sobie patrzę … o 1:00 Juventude kimkolwiek są podejmuje u siebie Flamengo. No i patrzę na Flamengo, Wiadomka. Jednak w Juventude, kimkolwiek oni są, powtórzę, rzuca mi się w oczy „Nene” i wychodzę. I nagle takie „coooo? Nene…?”

Tak;) 42 letni Nene jest kapitanem Juventude (kimkolwiek oni są, wiadomo;). Dla gimbów krótkie przypomnienie:
Nene - 20 lat temu grał na boiskach hiszpańskich, 14 lat temu grał w PSG.
Taka ciekawostka:) prawie 50 goli prawie 50 asyst w Paryżu. Legenda:)

0

@Kamiloza91 jak większość z trzema ma awans? Z 4 drużyn - 3 mają 4 punkty a tylko Słowenia 3. O ile FlashScore nie zakłamuje.

0

@DonCarletto byłbym zszokowany właśnie gdyby Marcus chciał takiego ruchu;)
Dla Kephrena to duży przeskok, ciekawe czy faktycznie aż tak się podoba skautom Juve czy jednak tatuś trochę napiera:)

1

@KamQiX No tak, dopóki sędziowie to akceptują to ok, jednak mi się to nigdy nie podobało i nie dziwę się temu co napisał Maignan po meczu.
@Czajka90 obaj znamy jego opinie:)

0

@KamQiX z przyjemnością bym to zmienił gdybym miał władze.
@Czajka90 Ty czekasz:)

0

@DonCarletto Thuramie Marcusie czy tym z Nicei?

25

@ObiwanKenobi powtarzam od lat, jeśli o mnie chodzi, cofałbym mu każdy tak strzelony karny.

4

@SirBobby Ciekawe co tam się wydarzy w Juve. Na dziś to śmieszy skład jest i ja bym nie zamieniał Villi i angielskiej na włoską i Juve. No ale zobaczymy:)

5

@DLFCB lepsze było co innego:D
Francja chciała nam twardo - No mercy, ale my im po francusku - no, merci:D

1

@Rust_Cohle zabrakło kartek na kuponie?:)

8

Grupa C:
Anglia, Serbia, Dania, Słowenia.
Koniec gry w tej grupie - 7 strzelonych bramek.. słownie SIEDEM.

Dla porównania 9 goli w grupie E i 12 w grupie F. Jest jednak jedno ale… ale w grupach E i F rozegrano dopiero 2 kolejki.
Życzę wszystkiego najgorszego Anglii i Danii. Słowenię rozgrzeszam jednak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?