0

@GeneralXavi jutro będzie lepiej!:)

2

@GeneralXavi szczerze mowiąc nie interesują mnie zielone, po prostu smuci mnie takie pierdolenie:(

5

@GeneralXavi
- "serio oglądacie trzecie mecze" - tak.
- "Rzygać mi się chce jak myślę, że Polska trzeci mecz gra o GÓWNO." - rzygaj, potrzymać Ci włosy?
- "W pizdzie mam ten turniej" masz prawo do zmiany płci.
Więcej mi się nie chce, ale zapytam. Ilu punktów się spodziewałeś po grupie z Holandią, Francją i Austrią?

2

@Adran360 pytanie czy nie wejdą w ligę jak Al Ahli, też jako beniaminek. Z tymże Al Ahli to jednak zdecydowanie bardziej utytułowany klub.
Jednak nie wiem czy wiecie, ale tam gra Luciano Vietto - Sevilla, Atletico, ale też Mbaye Diagne który pograł trochę w Galacie czy też liznął Brugge/West Brom.

2

@AFA no szkoda. Liczyłem na Ekwador.

2

@AFA Szybko poszło, szkoda że Enner.

1

@Emhyr już nie gra

1

@Adran360 zobaczymy jak ten Meksyk, ja się nastawiam na jutro na USA z Boliwią:)

1

@FcPortoFan1999 Wiadomka

0

@FcPortoFan1999 liczę na więcej niż w tym paździerzu zeszłej nocy. Ale w sumie spodziewałem się tego po Peru Chile;)
@katalonczyk987 ostatnik tzn kiedy?;)

3

John Yeboah z Rakowa w pierwszym składzie Ekwadoru na mecz z Wenezuelą. O 0:00 trzeci mecz turnieju.
Poza nim w Ekwadorze również Hincapie z Bayeru, Caicedo z Chelsea, Sarmiento z Brighton i legendarny Enner Valencia.

W ekipie Wenezueli też kilka nazwisk: Darwin Machis (Cadiz), Yangel Herrera (Girona), Salomon Rondon (swojego czasu w Evertonie czy Newcastle)

0:00 Viaplay.

0

@FcPortoFan1999 tak;)
@AdrianJaniak nie porównuj tej ogórkowej kadry do drużyn którzy mają w swoich szeregach zawodników z tyloma golami i asystami w zeszłym sezonie.

1

Dwie kolejki za nami:

Francja jeden gol
Anglia, Holandia i Belgia po dwa gole.
Belgii co prawda 14 goli cofnęli, ale reszta? Żenada. Wstyd. Hańba.

1

@AFA tego nie wiem, absolutnie chłopaka nie oglądam w klubie, ale dzisiaj był dramatyczny. Karasko wszedł i pokazał że można zagrać lepiej nie grając w topowej w lidze. Czy nawet w dobrej lidze.

6

Carrasco pokazuje, że nawet z ligi wielbłądów jest lepszy od Lukebakio dzisiaj.

0

Nie wierzę że on go zostawił… Tedesco oglądał 1 połowę?

2

@FCB_dimiC po co czekać do drugiej?:)

4

Jaki ten Lukebakio jest żałosny. Gość z jedną nogą. Dać go na drugą stronę ..

0

@FcPortoFan1999 tak właśnie. Podczas transmisji opowiadali że było to chyba w 1940 czy 40 którymś.

4

76 letni Paolo Guerrero, który 64 lata temu grał w Bayernie, który też nie gra obecnie w swoim klubie, w nocy zaliczył swój 747483 występ dla reprezentacji Peru. Legenda.

0

@FcPortoFan1999 to przede wszystkim zrobi coś co się nie wydarzyło przez 80 lat:)

0

@FcPortoFan1999 piękna sprawa:)

5

@Encore on nic nie przygotował:) jak jest zdrowy to wszędzie forma taka sama. Czy w kadrze czy w Anglii czy w Arabii:) niestety w Arabii problem jest taki że z poważnych nazwisk w klubie to chce się grać tylko jemu:)

1

@Donnie_Darko w porządku, masz prawo mieć takie zdanie:)

Wstydzić to się powinny Anglia czy Francja że mając takich zawodników gra taki syf.

0

@Pedri16Future no tak, z tymże ostatni totalnie bez formy. Jedynie Hiszpania trzymała poziom chociaż jeszcze niedawno przegrywała z Japonią czy Szkocja i ogrywało ich Maroko.
@arasz1819 o tym mówię, grupa była mega trudna, a niby Austria, która powinna być w naszym zasięgu przez wielu jest typowana jako czarny koń turnieju przy Rangnicku, więc to tez takie na wyrost, że w naszym zasięgu.
Probierz niech robi swoje.

0

@tobiasson92 może tak a może nie. Mi chodzi o to, że mi przyjemnie się tę drużynę ogląda. Po prostu. Biorąc pod uwagę jak krwawiły oczy ostatnimi latami to teraz mi się po prostu podoba. I tyle.

Dla mnie Anglia, Francja, Belgia i jednak Serbia.
Belgia zagrała co prawda dopiero jeden mecz, ale zdecydowanie poniżej możliwości.

0

@FcPortoFan1999 na pewno:)
@Culer9002 na papierze to co to za grupa? Niewiadoma Hiszpania, słania Chorwacja i nie za mocne Włochy.

Ja wiem że i Anglia gra gowno i Francja również, jednak na papierze trafiliśmy do mega mocnej grupy.

4

Jesteśmy średnią reprezentacją, która trafiła do - obok grupy C: Anglia, Dania, Serbia, Słowenia - chyba najtrudniejszej grupy.
Czy spodziewałem się awansu? - nie. Czy spodziewałem się przyjemnej, otwartej, ofensywnej gry naszej kadry? - Również nie.

Bylem przeciwko Probierzowi przez to jego klubowe umiłowanie do obcokrajowców, teraz jednak mimo porażek jestem miło zaskoczony. Mam nadzieję, że nikt nie pomyśli, żeby go zwalniać po tym turnieju.

Nie wstydzę się ani tych meczów ani tych wyników. W kadrze jest potencjał, poprawić obronę i w przyszłości może być coś fajnego z tej drużyny.
Powiem więcej, wolę przegrać grając ofensywnie niż wygrywać 1:0 grając takie gówno jak Barcelona w większości meczów pod wodzą Xaviego.

Tak, nikt nie pytał, wiem.

1

@Stinger_ jeśli Polki to tak;)

0

@partymaker mnie.
@Stinger_ nie, czemu?:)
@Debfc prawda?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?