escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 ojciec dał synowi tak samo na imię? Chodzi mi o Plutę.
4
@Emhyr Bjorn Meijer Goal - SL Benfica vs Club Brugge KV 5-1 | 07-03-2023
2
@Radioactive9705 ale co Bronowicki wtedy powstrzymał CRa, to jego;)
0
@megaloceros wiem:) poczekaj na Afrykę:D
Szanuję, że ktoś doczytał:)
67
@Luciano99 śmieszki, heheszki, ale ciekawe ilu cymbałów naprawdę będzie tak mówiło/pisało/myślało.
1
@mrboom nie nie. Nie ma znaczenia strona boiska, tylko formacja. Ustalasz sobie skład, formacje, a potem się dzieje:) Zawodnicy zdobywają punkty za asysty, gole, czyste konta drużyny itd.
4
Witam serdecznie, będę Was spamował. Pozdrawiam
Azjatyckie kwalifikacje do MŚ 2026 - kolejka 5, a w nich:
Myanmar - Japonia 0:5. Daichi Kamada (Lazio) z asystą, Keito Nakamura (Reims) dublet, Ritsu Doan (Freiburg) z bramką, a na boisku między innymi Hidemasa Morita (Sporting).
Singapur - Korea Południowa 0:7. Heung-Min Son i Kang-In Lee (PSG) z dubletami, a swoją bramkę zdobył też napastnik Wolves - Hee-Chan Hwang.
Hong Kong - Iran 2:4. Hongkongijczycy postraszyli trochę Irańczyków, ale tu gwiazdy zrobiły swoje. Taremi (Porto/Inter) hattrick, a Azmoun (Roma/Bayer) z golem. Alireza Jahanbakhsh (Feyenoord) czy Saman Ghoddos (Brentford) również zagrali.
Bangladesz - Australia 0:2. Nowy nabytek Bayernu - Nestory Irankunda z asystą w debiucie. Na boisku też nowy nabytek Aston Villi - Joe Gauci (bramkarz), Harry Souttar (Leicester) czy dwóch zawodników z St. Pauli - Jackson Irvine i Connor Metcalfe.
Pakistan - Arabia Saudyjska 0:3. Roberto Mancini pomieszał trochę zawodników, ale Arabia i tak zwycięska. Zagrali między innymi: Abdulrahman Ghareeb i Ali Lajami (Al Nassr) czy Salem Al Dawsari (Al Hilal). Ghareeb w tym meczu z asystą.
Indie - Kuwejt 0:0. W składzie Indian swój 48393954 mecz w kadrze zagrał 39 letni rekordzista jeśli chodzi o bramki w reprezentacji - Sunil Chhetri.
Warto też odnotować, że rodzinna reprezentacja Nguyenów - Wietnam - również wygrała swój mecz, pokonując 3:2 Filipiny. 5 Nguyenów w podstawie i 5 na ławce:D
Do trzeciej rundy kwalifikacji do MŚ 2026 zapewniony awans już mają:
- Katar
- Japonia
- Korea Południowa
- Oman
- Iran
- Uzbekistan
- Arabia
- Jordania
- ZEA
- Bahrajn
- Australia
- Palestyna
6 kolejka zadecyduje o reszcie drużyn:
- Indie/Afganistan
- Syria/Korea Płn
- Chiny/Tajlandia
- Kirgistan/Malezja
- Indonezja/Wietnam
Po weekendzie wjedzie Afryka.
1
@Radioactive9705 grzywka jednak zostanie jeszcze w pamięci na wiele lat:)
6
Dobra, z racji tego, że zbliża się EURO, postanowiłem zrobić fantasy ligę.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam. Liga o nazwie "labamba" - kod do ligi - XaPim2.
link - https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy
będę wrzucał ten post raz dziennie.
0
@Balboa901 Chorwacja 2018 i Niemcy 2002
5
Mega. FC LA oddało Velę a już podpisany jest Giroud. Galaxy pozbyło się cracka - Chicharito (chociaż trochę to nad wyraz, bo ostatni rok to kontuzja w MLS), ale 2 sezony miał świetne, więc jest luka z przodu.
Prawda jest taka, że MLS to prawdopodobnie następny i ostatni kierunek Roberta. Nie wierzę w Arabię bo to nie kierunek dla Lewandowskiej. MLS to USA - bling bling błyskotki, blichtr, ścianki i inne gowna.
Myśle, że dwa kierunki w MLS dla Roberta to Miami i Los Angeles właśnie. Miami raczej możemy wykluczać a w ELEJ zespoły są dwa. Jeden zatrudnił, jak wspomniałem Giroud, drugi ma lukę na 9:)
1
@jacob345 można, zrób zmiany, np zdjąć obrońcę i wrzuć pomocnika.
3
@mekston Będę i nie zgodzę się z @Danny Gaucho . Oczywiście, że z odejściem CRa liga straci wielu "fanów", ale i tak wciąż tam kilku ciekawych (mam nadzieję) zawodników zostanie.
Parunastu smutnych i sfrustrowanych chłopców z larambli przestanie śledzić Arabię bo nie będą się mogli pośmiać z Portugalczyka:)
Ale byłby fikołek jakby plotki o tym, że Miami go chce okazały się prawdą i by zagrali razem:D Ale wtedy CR byłby fajny zawodnik:D
0
@JanneAhonen w sumie patrząc na nas to faktycznie spory sukces, dysponując tą kadrą.
1
@JanneAhonen Po dwóch latach jeszcze finał, a tak to głównie wyjście z grupa i porażki.
Ja tęsknie z mocnym Juve z Del Piero, Pirlo, Zambrottą czy Nedvedem:)
4
@Radioactive9705 wrzucił post o rocznicy wygranego finału LM z Juve. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14491878#comment-14491878
i tak sobie z ciekawości przejrzałem składy.
Barca - Ter Stegen - Alves, Pique, Masche, Alba - Rakieta, Busi, Iniesta - Leo, Ney i Suarez. Z ławki Xavi, Pedro i Mathieu.
8 zawodników z pierwszej jedenastki jeszcze gra.
Juve - Gigi - Lichsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra - Marchisio, Pirlo, Pogba, Vidal - Tevez, Morata.
Z ławki Koman, Llorente i Roberto Pereyra.
Tu zawodników grających raptem kilku. Ale tak patrzę na ławkę Juve: Angelo Ogbonna, Simone Padoin, Stefano Sturaro i Marco Storari. To chyba był początek schyłku Juventusu w Europie. Jak generalnie takie Juve doszło do finału LM to ja nie wiem. Ten skład to taki nie za mocny, a dzisiaj to w ogóle jak patrzę na zawodników Juve to się zastanawiam kim oni są.
1
@Albatros tak zwany taktyk;) spryciarz;)
1
@Rust_Cohle, @Kalipso im nas więcej tym lepiej:)
8
Dobra, z racji tego, że zbliża się EURO, postanowiłem zrobić fantasy ligę.
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam. Liga o nazwie "labamba" - kod do ligi - XaPim2.
link - https://gaming.uefa.com/en/eurofantasy
będę wrzucał ten post raz dziennie.
0
@Albatros w Afryce podobnie. Dzisiaj większość faworytów z przewagą punktową i na wyjazdach. Śmierdzi fikołkami:)
2
Australia za chwilę w piątej kolejce drugiej rundy azjatyckich kwalifikacji do MŚ zmierzy się na wyjeździe z Bangladeszem.
W pierwszym składzie zadebiutuje Nestory Irankunda. 18 latek po świetnym sezonie w Australii w barwach Adelaidy United robi przeskok z kadry do lat 17 na tę seniorską.
Napastnik od nowego sezonu (o ile nie zostanie wypożyczony) będzie reprezentował barwy Bayernu.
4
@doc z okazji tetrisa polecam film "Tetris" z 2023 na faktach (autentycznych oczywiście). Ciekawie przedstawiona historia.
8
@fart skoro już piszesz z wielkiej litery to rozumiem, że chodzi Ci o miejscowość, wtedy masz błąd, odmienia się do kogo czego "Wrześni" - nie ma za co:)
Września – miasto w województwie wielkopolskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Września i powiatu wrzesińskiego. Położone 50 km na wschód od Poznania, nad rzeką Wrześnicą. Ważny węzeł komunikacji drogowej i kolejowej
0
@Faro patrząc na ławkę to tam jest jakość i to mnie cieszy:)
1
Oyarzabal w ławki w 20 minut ładuje 3 gole. Wiem, że to tylko Andora, ale mam nadzieję, że Mikel wróci do formy sprzed urazów no i zamieni Sociedad na coś więcej.
1
@macio_944 Od czasów Kluiverta - Holandii i od czasów Thurama, Zizou i całej paki z 98 Francji. Z Holandią dziś mamy małą „przerwę” ale z Francją jestem od tamtej pory. Trzymam kciuki za Trójkolorowych, liczę na dobry występ Niemiec i Anglii. A dalej niech się dzieje. Sympatyzuje z wieloma kadrami:)
0
@FcPortoFan1999 no tak, edytowałeś:)
0
@FcPortoFan1999 w porządku, ale nie w tym rzecz.
3
@FcPortoFan1999 ale rozegrał. a napisałeś, że nie.
0
@Encore ja pierdziele… dopiero zarwałem noce, żeby oglądać Orlando z Gortatem, z którym w ekipie grał JJ, a teraz ten zostaje trenerem Lebrona.