escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz tyle, że jeśli dobrze widzę to on był do Girony wypożyczony z Troyes.
2
O kurka… widzę, że Savio po świetnym sezonie w Gironie trafił do City.
4
Nie wiem czy było, ale jeśli był to sorry.
Wczoraj swój pierwszy sparing rozegrał Inter Mediolan. Włoski zespół pokonał 3:2 szwajcarskie Lugano. Dwa gole w debiucie strzelił Irańczyk Taremi, do niedawna snajper Porto. Z kolei dla Szwajcarów dublet zaliczył Polak - Kacper Przybyłko. Kacper po 5 latach w Ameryce wrócił do Europy.
10
@ViscaBarca123 w takim razie ja chwalę, Twoją również:)
0
@bstryyy czyli wymieniłeś niewiadomą, porażkę i niejako sukces.
6
Ciekawostka MLS:
W nocy naszego czasu odbył się mecz pomiędzy Philadelphia Union, a New England Revolution. Była ekipa Adama Buksy dostała lanie 1:5. Wynik w 85 minucie ustalił 20 latek - Quinn Sullivan. W sumie nic w tym dziwnego, ale historia napisała się chwilę po tym golu. Po bramce Quinna na boisko wszedł jego brat - Cavan Sullivan. Cavan tymi kilkoma minutami zadebiutował w profesjonalnej piłce. I co z tego? A no to, że chłopiec we wrześniu skończy 15 lat.
Może pójdzie mu lepiej niż innej młodej gwiazdeczce - Freddy'emu Adu.
2
@RosjaninBut to ja już wolę plaster na nos Marcina Mięciela:)
0
Świetny filmik. Rewelacja.
@dawidlampa w akapicie o obecnej kadrze zjadłeś "ł" przy piłkarkach - "pojawili się piłkarze oraz pikarki"
1
@blakkudium czyli zbroi się beniaminek:)
1
@blakkudium miał Auba tam trafić. Liczyłem na ten duecik:)
0
@JordiAlbion co nie oznacza że piłkarz był to słaby.
3
@Herato tak samo średnio/słabo się powiodło w Realu Hazardowi czy Kace, ale czy to znaczy, że byli słabymi zawodnikami? Absolutnie nie:)
0
@mekston a to temat Wojtka upadł?
0
@mekston nie wydaje mi się..
0
@ennuye przecież on zrobił więcej po wejściu niż całą reszta przez cały mecz.
4
Jak będzie dogrywka i jeszcze 30 minut tego gownianego widowiska to skisnę..
1
Shakira to się nawet nie kryje że to plejbek. Puściliby z płyty, 15 minut i druga połowa. No dramat USA dramat.
0
Tyle czekania… może zagrają bez przerwy.
3
Oglądałem gównianą Francję, oglądałem gównianą Anglię to i zmarnuje czas na te czekanie. Ale jak finał dostosują do prawie całego turnieju Euro to pożałują:)
0
@FCKubanczyk89 to już się stało, więc nie można odpowiedzieć na powyżej zadane pytanie w ten sposób.
Argentyna: dochodze w finale:)
0
@adamek20151 zdecydowanie.
2
Opinia o którą nikt nie pytał.
Rozczarowujące Euro. Smutny turniej ze szczęśliwym zakończeniem. Wygrała drużyna, która chciała grać.
Tak Anglia jak i Francja zaszły za daleko z tym jaki syf reprezentowały sobą na tym turnieju.
Patrząc tylko na to co napisałem powyżej Copa > Euro. Za chwilę w finale zagrają drużyny, które zasłużyły, które grały i które „chciały”. Liczę na świetny finał, na świetny ostatni mecz świetnego Jamesa i na świetny ostatni mecz Leo.
Dziękuję, pozdrawiam.
0
@adamek20151 Kolumbia może realnie zagrozić Argentynie.
0
„Jeszcze nie raz można było będzie oglądać” Piękne słowa Kazia
0
@mekston wiadomo:)
@GeneralXavi Pep raczej nie sprowadza sobie ludzi bez pomysłu na nich.
@FcPortoFan1999 zobaczymy:)
@Arcybiskup gdzieś się nadaje według Pepuli.
@Stinger_ jak wyżej. Nie sądzę by Pep chciał słabego zawodnika.
@BulaKG nie o pozycję chodziło tylko o to że on jest słaby po prostu, takie głosy tu były;)
4
Coraz więcej plotek o Olmo w City. I teraz się tak zastanawiam… bo przy plotkach o Olmo w Barcelonie główne komentarze na stronie to to, że to placek, że jest słaby i że jest niepotrzebny. To teraz się zastanawiam czy jest on słaby i jest plackiem ziemniaczanym (tylko z cukrem) czy jednak Pep jest słabym trenerem że go chce?;)
1
@Adran360 wpadło? Wpadło:)
1
@Adran360 Nieźle sobie radzili w zeszłym sezonie, może z jego pomocą w tym będzie lepiej.
1
@Adran360 raczej nie poszedł się tam rozwijać:)
Właśnie strzelił debiutanckiego gola - trwa druga kolejka.
1
A to zaskoczenie.
Drugi najlepszy strzelec Sportingu w zeszłym sezonie - Paulinho - zasilił szeregi meksykańskiej Toluci. Dziwna decyzja.