0

@kuz tyle, że jeśli dobrze widzę to on był do Girony wypożyczony z Troyes.

2

O kurka… widzę, że Savio po świetnym sezonie w Gironie trafił do City.

4

Nie wiem czy było, ale jeśli był to sorry.

Wczoraj swój pierwszy sparing rozegrał Inter Mediolan. Włoski zespół pokonał 3:2 szwajcarskie Lugano. Dwa gole w debiucie strzelił Irańczyk Taremi, do niedawna snajper Porto. Z kolei dla Szwajcarów dublet zaliczył Polak - Kacper Przybyłko. Kacper po 5 latach w Ameryce wrócił do Europy.

10

@ViscaBarca123 w takim razie ja chwalę, Twoją również:)

0

@bstryyy czyli wymieniłeś niewiadomą, porażkę i niejako sukces.

6

Ciekawostka MLS:

W nocy naszego czasu odbył się mecz pomiędzy Philadelphia Union, a New England Revolution. Była ekipa Adama Buksy dostała lanie 1:5. Wynik w 85 minucie ustalił 20 latek - Quinn Sullivan. W sumie nic w tym dziwnego, ale historia napisała się chwilę po tym golu. Po bramce Quinna na boisko wszedł jego brat - Cavan Sullivan. Cavan tymi kilkoma minutami zadebiutował w profesjonalnej piłce. I co z tego? A no to, że chłopiec we wrześniu skończy 15 lat.
Może pójdzie mu lepiej niż innej młodej gwiazdeczce - Freddy'emu Adu.

2

@RosjaninBut to ja już wolę plaster na nos Marcina Mięciela:)

0

Świetny filmik. Rewelacja.

@dawidlampa w akapicie o obecnej kadrze zjadłeś "ł" przy piłkarkach - "pojawili się piłkarze oraz pikarki"

1

@blakkudium czyli zbroi się beniaminek:)

1

@blakkudium miał Auba tam trafić. Liczyłem na ten duecik:)

0

@JordiAlbion co nie oznacza że piłkarz był to słaby.

3

@Herato tak samo średnio/słabo się powiodło w Realu Hazardowi czy Kace, ale czy to znaczy, że byli słabymi zawodnikami? Absolutnie nie:)

0

@mekston a to temat Wojtka upadł?

0

@mekston nie wydaje mi się..

0

@ennuye przecież on zrobił więcej po wejściu niż całą reszta przez cały mecz.

4

Jak będzie dogrywka i jeszcze 30 minut tego gownianego widowiska to skisnę..

1

Shakira to się nawet nie kryje że to plejbek. Puściliby z płyty, 15 minut i druga połowa. No dramat USA dramat.

0

Tyle czekania… może zagrają bez przerwy.

3

Oglądałem gównianą Francję, oglądałem gównianą Anglię to i zmarnuje czas na te czekanie. Ale jak finał dostosują do prawie całego turnieju Euro to pożałują:)

0

@FCKubanczyk89 to już się stało, więc nie można odpowiedzieć na powyżej zadane pytanie w ten sposób.
Argentyna: dochodze w finale:)

0

@adamek20151 zdecydowanie.

2

Opinia o którą nikt nie pytał.

Rozczarowujące Euro. Smutny turniej ze szczęśliwym zakończeniem. Wygrała drużyna, która chciała grać.
Tak Anglia jak i Francja zaszły za daleko z tym jaki syf reprezentowały sobą na tym turnieju.

Patrząc tylko na to co napisałem powyżej Copa > Euro. Za chwilę w finale zagrają drużyny, które zasłużyły, które grały i które „chciały”. Liczę na świetny finał, na świetny ostatni mecz świetnego Jamesa i na świetny ostatni mecz Leo.

Dziękuję, pozdrawiam.

0

@adamek20151 Kolumbia może realnie zagrozić Argentynie.

0

„Jeszcze nie raz można było będzie oglądać” Piękne słowa Kazia

0

@mekston wiadomo:)
@GeneralXavi Pep raczej nie sprowadza sobie ludzi bez pomysłu na nich.
@FcPortoFan1999 zobaczymy:)
@Arcybiskup gdzieś się nadaje według Pepuli.
@Stinger_ jak wyżej. Nie sądzę by Pep chciał słabego zawodnika.
@BulaKG nie o pozycję chodziło tylko o to że on jest słaby po prostu, takie głosy tu były;)

4

Coraz więcej plotek o Olmo w City. I teraz się tak zastanawiam… bo przy plotkach o Olmo w Barcelonie główne komentarze na stronie to to, że to placek, że jest słaby i że jest niepotrzebny. To teraz się zastanawiam czy jest on słaby i jest plackiem ziemniaczanym (tylko z cukrem) czy jednak Pep jest słabym trenerem że go chce?;)

1

@Adran360 wpadło? Wpadło:)

1

@Adran360 Nieźle sobie radzili w zeszłym sezonie, może z jego pomocą w tym będzie lepiej.

1

@Adran360 raczej nie poszedł się tam rozwijać:)
Właśnie strzelił debiutanckiego gola - trwa druga kolejka.

1

A to zaskoczenie.
Drugi najlepszy strzelec Sportingu w zeszłym sezonie - Paulinho - zasilił szeregi meksykańskiej Toluci. Dziwna decyzja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?