0

@FcPortoFan1999 wspomnisz moje słowa, zawojuje ligę:)

0

@FcPortoFan1999 będzie gwiazdą w ALeague.

1

@FcPortoFan1999 ma zostać wypożyczony ze Śląska, bo Dżak Magiera nie widzi go w składzie. Czemu Sydney? Nie wiem.
@mekston no tak, to już odhaczył i w sumie to był jego najlepszy okres w karierze.
2 lata w Nowym Jorku, teraz Sydney. Można pożyć:)

1

@Arden mi chodzi tylko o zwrot "Życie szybko zweryfikowało Skriniara", który odebrałem jako to, że Skriniar jest słaby i go PSG zweryfikowało.

0

@tristan87 mieszkam nieopodal Bemowa, nic nie słyszałem, to pomówienia:)
Chociaż cofam, słyszałem wczoraj, próby Męskiego Grania:)

1

@Arden czyli nie został zweryfikowany bo jednak jakiś poziom reprezentuje, tak?:)
@D10SLEO Icardi sobie świetnie razy, aż się dziwie, że nikt się na niego nie skusił z tej Turcji.

0

@FCB_dimiC uuu ja nie wiem, napisz na głównej, więcej osób zobaczy.

1

@Arden to taki żart czy na poważnie?
W sensie, że Skriniar został zweryfikowany?

1

@Rust_Cohle nie strasz nie strasz:D

0

@FcPortoFan1999 możliwe, nie znam warunków kontraktu:)

0

@zadyma922 wiesz, juniory to juniory, nie każdy ma poukładane w głowie w tym wieku.

1

@Rust_Cohle juz wrócił z urlopu? Zapytaj czemu mnie ignoruje jak go złapiesz:)

1

@Kidd to prawda:) brzmi jak wymarzony kierunek:D Do tego w drużynie Kucharski, który może oprowadzić, pokazać:)
@FcPortoFan1999 nie wiem czy to znaczy zakończenie kariery. Skoro to jest zakończenie to czym był MLS czy Izrael?

1

@FcPortoFan1999 może stamtąd nikt go nie chciał?
Sydney przyjemne do życia:)

4

@Rust_Cohle nie pytałem co robisz
jestem mega wyrozumiały

0

Patryk Klimala widzę na wylocie ze Śląska.
Najbliższe miesiące ma spędzić w Sydney FC. Dobrze, tam ma szansę na bycie gwiazdą niczym Mierzejewski swojego czasu. Czyli była już Ameryka i MLS, kilka europejskich klubów, teraz Australia. To może śladami Oskara Zawady i Azja niebawem?:)

0

@Rust_Cohle jeden link. 4 wyrazy i 7 edycji. Skup się.

0

@Zoker ale flashscore działa i tak piszą - Marvel:)

@sergio5 wiesz jaki klub w tej Arabii złożył ofertę? Może chodzić o beniaminka, który dopiero podpisał Nacho i może ten naopowiadał coś małolatowi - bo w zasadzie jeśli nie to, to nie rozumiem takiego ruchu.

1

@Kidd "Granie w Lechu czy w Legii i w europejskich pucharach powinno być traktowane jako większy sukces niż Bundesliga 2 czy Serie B." pełna zgoda.
Co do Kozłowskiego to szkoda, bo idzie Anglii na wypożyczenie do Holandii, a dziś jest w Turcji w słabym klubie. Chłopak ma 20 lat, więc jeszcze sporo przed nim, ale przestrogą powinien być to fakt.

0

@Kidd Słuchaj, z niewolnika nie ma pracownika. Lech ma świetną szkółkę, a dzisiaj niewiele wystarczy, żeby być obserwowanym a finalnie kupionym przez zagraniczny klub. A potem mamy sytuacje jak z Puchaczem, który odbił się od 3 czy 4 klubów (z wypożyczeniami łącznie), Kapustką, który zagrał 3 mecze na turnieju międzynarodowym, poszedł do Leicester i wrócił bo był za słaby. Myślę, że co roku musisz być w pucharach, żeby być atrakcyjnym miejscem dla Polaka, żeby tu zostać. Z drugiej strony co się dziwić, że ludzie chcą stąd uciekać? Ok, piękne stadiony, fajne miasta, ale to wciąż polska liga, zaścianek.

0

@Kidd no tak, tylko Pepiki miały przez chwilę (a może wciąż) sponsorów z dużą kasą i mogli sobie pozwolić na kilkumilionowe transferu DO a nie Z ligi, jak u nas.

1

@Kidd początek, w zasadzie kilka minut pierwszych, rozbudził moje nadzieje. Nie ukrywam, że myślałem, że z takim słabym, w zasadzie najsłabszym od lat Ajaxem, nasz mistrz Polski powalczy.

1

@mekston każda seria się kiedy kończy.

0

@Kgorecki2500 to jeszcze rewanż mają u siebie:)

0

@Kgorecki2500 odpuść Trabzonspor na przyszłość. Bardzo słaby początek sezonu, póki co omijać.

1

@Adran360 ładnie wyszedł w powietrze.

5

Sensacja! Al Nassr w pierwszej kolejce traci punkty. Tylko remis 1:1 z Al Read kimkolwiek są:)

0

0

@Pnog37 a to czy ciekawe to nie wiem. Po prostu małolaty, póki co wyniki słabiutkie.

0

@Pnog37 i co dalej? Henderson wrócił do Europy z Arabii, do tego 40 latek na bramce i jakieś małolaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?