1

Jota to jest pan piłkarz. Zdrowy wygryzł ze składu jednocześnie Gakpo i Nuneza. Szacunek.

0

Frankowski z golem na 1:1 Monaco - Lens.

0

@SelloutCrowd a co się wydarzyło? Zeszły sezon śmigało wszystko bez zarzutów.

0

Duński Nazario z golem!! Martin wbija gola drużynie naszego byłego obrońcy - Gabiego Milito.

2

Załatwiłem Wam. Anguisa na 2:1:)

1

@Kgorecki2500 muszą strzelać. Parma od 75 z obrońcą w bramce a ci dopiero pierwszy celny strzał łamagi.

0

Lakaka gol w debiucie.

0

Greenwood widzę nie bierze jeńców:)

2

@Stinger_ no nie znam:)
Benedyczak uraz.
@Adran360 niech gra:) drugi Polak na ławie:)

4

Mateusz Kowalski kimkolwiek jest w pierwszym składzie Parmy na Neapol.

1

Kolejny odcinek angielskiej piłki.

O 16:00 rozpoczął się mecz Brentford - Southampton.
W składzie gospodarzy, czyli powtórzę - angielskiego Brentford mamy następujących Anglików:


A na ławce trzech.

Pozdrawiam.

1

@JohnnyBarca szkoda, ale trzymamy kciuki za Iworyjczyka.

1

@fcbarcafan19 no liczę że w końcu odpali.

2

Lyon z 1:3 na 4:3, ładnie. 20 minut do końca.

0

@Rust_Cohle nie, Ty, 9 razy:)

0

@Rust_Cohle w sumie do Radomia to też lot. Ok.

0

@Rust_Cohle Ty widziałeś samolot… pfff. W tv chyba

0

@Rust_Cohle smacznego:)

2

Dzeko czwarty gol w czwartej kolejce ligi tureckiej. Do tego 4 mecze w kwalifikacjach LM i 4 gole. Łącznie 8 meczów i 8 goli. Lat 38. Bawimy się:)

1

@xvcWinterSoldier Adamek sam sobie przypiął łatkę najpierw wyśmiewając te walki a teraz sam biorąc w nich udział, ale nie o tym. Mam nadzieję , że mistrz pokaże temu klaunowi gdzie jego miejsce.

6

Co makaron Barella zapierdolił na 2:0 z Atalantą. Ulalala

3

@Pawel13sz byłem pewien tego transferu. Nie wiem skąd. Z gościem nigdy nie było problemu. Wszędzie gdzie był, sezon w sezon ładował dziesiątki goli - latami w BVB czy Arsenalu. Później zbiegła się choroba rodziców, odsunięcie od składu, wybryki w kadrze. Barca zaufała, on poczuł się „chciany” no i po prostu zatrybilo. Kawał piłkarza.

0

Syn naszego Marca van Bommela - Ruben kompletuje dublet w meczu z Walwijk. Jego Alkmaar jest obecnie liderem w Holandi. Co ciekawe, po 3,5 kolejkach mają 10 punktów i 4 strzelów gole. Dzisiaj dwa. Nudne te Alkmaar:)

0

@Lucyfffer za chwilę w ogole zapomnę o polskiej fantasy:(

0

@Lucyfffer nie wiem czy nie odpuścili:)

0

@Rust_Cohle
1. Arsenal - Brighton 1/+2,5
2. Brentford - Southampton 1/+2,5
3. Everton - Bournemouth X/-2,5
4. Ipswich - Fulham 2/-2,5
5. Leicester - Aston Villa 2-/2,5
6. Nottingham - Wolves 2-/2,5
7. West ham - Manchester City 2/+2,5
8. Chelsea - Crystal Palace 1/+2,5
9. Newcastle - Tottenham 2/+2,5
10. Manchester United - Liverpool 2+2,5

0

@vangoor porównując pójście za kasą do odpalania fajerwerków w domu to takie trochę chybione.
@ShawnC no zobaczymy jak to długo pociągnie.
@Ojciec5tkidzieci nie wierzę że obaj pójdą tam.

1

Jasne, że obserwuję Arabię. Jasne, że im więcej nazwisk tym więcej ciekawostek… ale to jest naprawdę dziwne…:
- Osimhen w Al Ahli
- te samo Al Ahli za 40 baniek bierze Toneya
- Al Nassr podpisuje Simakana
- Danilo Pereira w dalszym ciągu może opuścić PSG. Jeżeli do północy nie znajdzie dla siebie klubu w Europie, to otworzy się na dołączenie do Al-Ittihad. [Fabrizio Romano]
- z kolei Nabil Fekir idzie do ZEA - do Al Jaziry.

1

Wisła to wyciągnie!:)

0

@mekston jak wygrają wszystko to i tak parę punktów straty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?