0

A James swoje:)

1

0

@Faro napisalem:)

2

Enner Valencia w pierwszy składzie Ekwadoru na Peru. To jego 374838 spotkanie w kadrze, a ma dopiero 34 lata. Ale może wykręcić ilość meczów:)
Swoją drogą Hincapie, Caicedo, nowy nabytek PSG - Pacho, Estupinan, do tego ta 17 letnia perełka - Paez. Fajna ta drużyna.

0

@cchesterr43 pora na łamanie kości i przez 178 minut zero goli:)
Chciałbym się mylić:)

0

@FcPortoFan1999 on nie strzelił stu goli, on gra setny mecz:)

0

0

@mekston to skoro dzisiaj nie finał to niech grają i to dobrze:)

0

@FcPortoFan1999 nie znam w ogóle człowieka:)

0

@FcPortoFan1999 @mekston
Ja tylko liczę na to, żeby to nie był taki syf jaki zagrali na Copa.
Po żenującym meczu na Euro Belgia - Francja - obie ekipy zagrały lepiej wczoraj, niech więc Argentyna i Kolumbia zrobią to samo:)

2

Skład Argentyny na Kolumbię.



Jest i skład Kolumbii.
Nieźle na papierze:)
/photo/1

0

@Prorokk dawno:) a jednak Babicka wciąż strzela:)

0

@FcPortoFan1999 w drugiej połowie prawie nie wchodzą z pola karnego rywali.

0

@FcPortoFan1999 Hradecky troi się i czwori w bramce:)
Musiało w końcu wpaść.

8

Mamy to! Harry Kane w końcu.
Gol w 100 meczu. Dołącza do Rooneya i Bobby Charltona.
Wszyscy trzej strzelali gole w swoich setnych występach.

0

@Who_you_mam dopiero przy kolejnym meczu Roberta. Poczekaj:)

3

Pamiętacie kiedyś taką reklamę, że niby Czech mówi - „maja babicka pochazi z Chrzanowa”?
I właśnie ten Babicka strzelił gola na 2:0 dla Gabonu.
Pierwszą nie kto inny jak Auba.

https://www.flashscore.pl/zawodnik/babicka-shavy/zwDOyrZu/

1

@AxelF :D mocne. Ja już prawie umiem:)

3

@AxelF nie wierzysz że podróżował tirem czy jakąś motorynką do pracy? Do Brukseli? No błagam Cię.

Do tego wszystkiego jest to zięć Mirosława Hermaszewskiego - naszego kosmonauty.

8

@Szirer liczy że będzie grał na stare lata jak Suarez:)

0

@CPuyol słaba Barcelona była za szybka dla Oriola.
Nie, nie mam pamięci złotej rybki, po prostu nie oglądałem za dużo Girony, bo niewiele mnie interesuje. Oriol niestety okazał się ogórkiem i jak dla mnie to dosyć zabawne, że się go „obawiamy”.

0

@masik86 szkoda, że rywali nie umiał powstrzymać:)

1

Oriol Romeu - klauzula strachu. Wybierz jedno:)

Potężny zawodnik którego trzeba się obawiać:)

6

o proszę:) zapomniałem już o nim. Victor Moses, który naście lat temu grał w Chelsea (po kilku latach znowu zagrał w Londynie) czy Liverpoolu, teraz po 4 latach w Spartaku, podpisał kontrakt z Luton Tałn w Championship.

0

@MESSIah16 i jest również jej kapitanem.

2

@mordini123 no chyba najlepsze wybory. W 3 kolejce Bayern - Barca hitem, a w drugiej to w zasadzie sam bym wybrał w środę Aston- Bayern:)

2

jakieś tam plotki i nie plotki:
- Trabzonspor jest na dobrej drodze do pozyskania Gifta Orbana. [Fanatik] - syn premiera Węgier - Nigeryjczyk Orban po świetnej połowie sezonu w Gent, po 4 golach w meczu w LKE, miał słabszy sezon w Lyonie i chcą go pogonić. Ten sezon zaczął nieźle - wejście z ławki i dublet, no ale Lyon ściągnął Mikautadze i Zahę, więc Orban niepotrzebny.
- oficjalnie Depay w Corinthians - szkoda:( słabiutka obecnie ekipa z kiepskim składem, myślę że zdecydowanie mógłby wybrać inny zespół - lepszy - choćby w Brazylii.
- a ta ciekawe:D - Paulo Sousa znalazł się w gronie kandydatów w kontekście zastępstwa na stanowisku trenera AC Milanu Paulo Fonseki. Działacze „Rossonerich” uważają, że prezentuje on odpowiedni profil. [Calciomercato.com]
- Galatasaray zaoferowało osiem milionów euro plus trzy miliony w postaci bonusów za Nicolę Zalewskiego. AS Roma jest gotowa na rozstanie. [Cadena della Sera] - skoro De Rossi nie widzi dla niego miejsca to niech idzie do Turcji i podaje do Osimhena i Icardiego:)
- kolejny dziwny ruch - 6 lat w Nicei i teraz to - OFICJALNIE: Youcef Atal podpisał dwuletni kontrakt z Al-Sadd.
- Chelsea prowadzi zaawansowane rozmowy z AEK-iem Ateny odnośnie wytransferowania Davida Datro Fofany. [Simon Johnson] - szybko poszło:D jeszcze 30 transferów z klubu i zostanie i tak niezła kadra Anglikom:)
- media jeszcze nie grzmią? ale jak to? - Dni Luísa Castro na ławce trenerskiej Al-Nassr mają być już policzone. Po piątkowym spotkaniu z Al-Ahli zostanie wydany komunikat o zakończeniu z nim współpracy na rzecz rozpoczęcia jej ze Stefano Piolim. [Okaz]
- OFICJALNIE: Filip Kostić wylądował w Fenerbahçe. Operacja przybrała formę wypożyczenia z opcją kupna. - Kostic, Tadic, Saint-Maximin, Szymański, Dzeko, En Nesyri, Under, Tosun. Mourinho chyba chce grać jak Probierz:) 7 ofensywnych:)

1

@mekston media we Włoszech i Polsce - CR dzwonił do Wojtka i osobiście go namawiał na transfer do Al Nassr. - Wojtek w wywiadzie - nie dzwonił do mnie Cristiano i od odejścia z Juve z nim nie rozmawiałem.

Cristiano wyrzuca Mane - Al Dżazira.

i teraz pytanie, co kliknie się lepiej?:
- Mane po roku w Arabii uważa, że to był zły ruch.
- Cristiano rządzi klubem w Arabii, zmienia trenerów i i wyrzuca piłkarze.

Nie wiem, ale się domyślam:)

3

@Marian_Pazdzioch W nocy prawie taki sam komentarz nie miał odzewu to widzę powtórzyłeś. Jest parcie:)

1

@maroon Pavlidisa. Świetny zeszły sezon w Holandii i rewelacyjny presezon z Benfice, jednak przyszły oficjalne mecze i duzo słabiej. W sumie jak i cała Benfica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?