escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę Serbia już w pierwszym meczu odpuszcza Ligę Narodów:)
1
@adamek20151 wolę gwiazdę z MLS, która jest w rytmie meczowym i błyszczy niż gości bez gry.
Tak jak wspomniałem, mam nadzieję że nie będzie tego widać na boisku, jednak osobiście mi się to nie podoba.
I tak, wiem, nikt nie pytał. Wyraziłem swoją opinię.
2
Kiwior 13 minut prawie miesiąc temu w pucharze Tymbarka.
Zieliński bez gry.
Urbański bez gry (nie liczę 9 minut z ławki ostatnio)
Powiem tak - mam nadzieję, że nie będzie tego widać na boisku, jednak czy to tak powinniśmy budować drużynę?
0
@A4ron ja tam im kibicuje, mam słabość do Australii, jednak nie spodziewałem się tak mizernego rezultatu.
0
@A4ron bardzo im tak dobrze. Przewyższając rywali składem i doświadczeniem ci nawet gola nie potrafią strzelić.
7
@Luciano99 Miałem to samo:) ręce mi opadły:D
0
Niewymuszone błędy:
- Iga - wszystkie.
1
Od kilku ładnych lat powtarzam, że ten konkurs był konkursem popularności. Dzisiaj „popularności” już nie ma, tak Leo jak i CRa brak. Zobaczymy czy teraz wrócimy do konkursu gdzie faktycznie najlepszy zdobywa balona czy nie (żeby nie było, nie uważam że od lat nie wygrywał najlepszy, ale tak CR jak i Leo mogliby mieć z jedną mniej, gdyby nie popularność)
Nie rozumiem wielu nazwisk z tej listy, naprawdę ostatnie 1,5 może 2 dekady mocno nas rozpieściły, ale żeby takie placki były na liście top 30 to dramat.
To tyle i nazwiskach męskich.
Co do damskich to cieszy obecność Ewy Pajor, nie sądzę, że ma szansę, ale fajnie że jest.
I jeszcze jedna sprawa… śledzę wiele zespołów, nawet te żeńskie, ale czymże do jasnej ciasnej zasłużyła sobie drużyna „batmanek” z Gotham, żeby być wśród nominowanych?:)
1
@Adran360 no tak, pytanie czy zdrowie pozwoli.
3
@Adran360 ciekawe kto tam będzie w 2026 roku. Projekt wygląda zacnie.
1
@Adran360 to prawda. Ladnie poszli.
0
@FcPortoFan1999 to nie była zagadka co robię, gdzie jestem, skąd jestem, jak dojechałem, a może leciałem. To była ciekawostka z Arabii.
0
@FcPortoFan1999 nikt nie mówił że będzie trudno:)
0
@FcPortoFan1999 dokładnie!
0
@FcPortoFan1999 na urlop.
5
Człowiek kilka dni wypadł z obiegu a tu takie cuda w Arabii. Wszedłem na transfermarkt i naprawdę się dużo wydarzyło:
- Al Hilal - Marcos Leonardo z Benfici, brazylijski talent + Joao Cancelo.
- Al Nassr - poza Simakanem z Lipska sprowadziło inne dwa brazylijskie talenty - Wesleya i Angelo.
- Al Ahli - Ivan Toney z Brentford.
- Al Ittihad już wcześniej Diaby z Aston Villa czy Aouar z Romy, a teraz Danilo z PSG i Bergwijn z Ajaxu.
- beniaminek Al-Qadsiah już wcześniej Nacho z Realu czy Aube, a teraz widzę że i gwiazdę belgijskiej ligi - Camerona Puertasa. Szwajcar w ostatnim sezonie strzelił 15 goli i zaliczył ponad 20 asyst (liga + puchary) dla Royale Union.
Do tego do ligi trafili:
- Daniel Podence - Wolves - Al Shabab
- Bonaventura - Fiorentina - Al Shabab
- Wesley Hoedt - Wolves - Al Shabab
- Kurt Zouma - West Ham - Al-Orobah
- nasz Tello - Al Fateh - Al-Orobah
- Chris Smalling - Roma - Al Fayha
1
Panie Urusie szacunek.
Odchodzisz z kadry na własnych warunkach.
Nigdy nie byłeś moim ulubieńcem. Nigdy nie będziesz wyżej niż Kluivert, Eto, Henry czy Villa w moim prywatnym, nic nieznaczącym rankingu. Cieszyłem się gdy odszedłeś, wręcz uważam że i tak rok za późno, niemniej wielkie dzięki za Twój wkład w sukcesy mojego klubu. Obserwowałem Twoje poczynania w urugwajskim Nacionalu, obserwowałem Twoje gole w Gremio i wciąż cieszę się z Twoich bramek w Interze.
Szacunek El Pistolero.
1
@tristan87 pisałem z perspektywy Galaty. Icardi ładuje około 30 goli w sezonie (liga + puchary).
2
@Adran360 no zobaczymy co z tego wyjdzie.
2
@Adran360 nie widzę sensu tego transferu jeśli chodzi o Galate. Czy Icardi wypadł na aż tak długo?
1
@FCBparasiempre właśnie, zwłaszcza na tak newralgicznej pozycji na boisku.
1
@Adran360 co gnojek kręci liczby.
1
@Radioactive9705 Kanoute, Pato… ale to byli kozacy.
1
Wszystko teoretycznie mówi „za” - waleczny, charakterny, nie odpuszcza. Ja jednak widzę dwa „przeciw” - zmarnuje się jego umiejętność wchodzenia w pole karne oraz wciąż niestety niedojrzałość - jaką pokazywał przed kontuzją. Czesto głupie i niepotrzebne kartki, brak chłodnej głowy. Jeśli to nie zostało przepracowane to marnie to widzę.
0
@FcPortoFan1999 niestety:(
0
@Rhaan też chce żeby zamknął Ci usta:) liczę na niego
0
@Rhaan to poważne pytanie? Liczysz że gość po pół treningu wejdzie do nowej drużyny i zacznie strzelać z marszu? Ale wy się uczepiliście tego chłopaka. To jego wina że wydali na niego 50 baniek.
0
@FcPortoFan1999 tak
1
Argentyński tenisista Carlos Alcaraz - niechciany w Southampton i Juventusie - zadebiutował w brazylijskim Flamengo. Wszedł w 46 minucie a zszedł w czerwem w doliczonym czasie gry.
6
39 letni Mathieu Valbuena debiutuje w beniaminku ligi greckiej - Athens Kallithea i strzela bramkę.
@Ojciec5tkidzieci