escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB Skoro już Como rozwiązało z nim umowę chwile po podpisaniu jej, ze względu na kolejną kontuzje Francuza, to cóż mu pozostało...
1
Wycombe po 14 zmarnowanych setkach w samej końcówce w końcu trafia. I tak przegrywają i odpadają, ale wstydu nie ma. Wycombe - Aston Villa 1:2.
2
16 letni Brajtłajt w podstawie City. Duńczyk Nazario co tych dzieci narobił.
5
@Keson dziękuję. Docieniam m:)
Ja bym podpisał kontrakt z Barceloną:)
3
Poważny klub żaden go nie chciał, nie potrzebował. Wojtek śpi na kasie, nie musi odcinać kuponów w Arabii czy MLS, oferty pewnie miał. - tyle wiemy z mediów.
Co jednak wiemy na pewno - Lewandowscy i Szczęśni to psiapsie. Barcelona jest pięknym miastem, a sam klub ma przed sobą ciekawie zapowiadające się czasy.
Wojtek pobył na emeryturze na tyle krótko, że jak nie „z ulicy” to po „krótkim treningu” będzie gotowy do gry.
Pisałem to już kilka dni temu - nazwiska z kartą na ręku to jednak raczej żart, niż poważne wzmocnienia, to nawet nie są niewielkie osłabienia względem kontuzjowanego Niemca.
Co zrobi Wojtek? Nie wiem, wiem co zrobiłbym ja. Jednak mnie o zdanie nikt nie pyta:)
0
@Damian_Balde ja wiem to od "Damian_Balde" a Ty?
1
@maroon pamiętam:)
Już w Galacie robił swoje, ale o nim cisza, bo o gwiazdach było „głośno”:)
0
@FcPortoFan1999 no bywa…
0
@FcPortoFan1999 no Sporting jest tak rozpędzony że będzie ciężko ich zatrzymać. Benfica co prawda sprowadziła Turka i Pavlidisa, ale jednak straciła mnóstwo w drugiej linii w osobach Rafy Silvy i Joao Mario, którzy wybrali Besiktas.
0
@FcPortoFan1999 rozumiem Twoje położenie.
3
O Gyokeresie pisałem ja i pisali inni, ale jest jeszcze jeden zawodnik który po prostu robi swoje, po cichu.
Kerem Aktorkuglu. Turek zanim trafił z Galaty do Benfici zdążył rozegrać dla tureckiej drużyny 3 kolejki. Strzelił w nich dwa gole i też dwie zanotował asysty. W eliminacjach do LM również zanotował asystę.
Później trafił do Benfici, ale zanim rozegrał pierwszy mecz dla portugalskiej drużyny to pojechał na zgrupowanie. Tam w jednym meczu wszedł na chwilkę, ale w drugim już w podstawie sam ograł Islandię strzelając 3 gole. Jego reprezentacja wygrała 3 do 1.
No i w końcu przyszło granie dla portugalskiej drużyny.
Mecz ligowy - bramka
Liga mistrzów - bramka
Obecnie trwa kolejny mecz ligowy. Benfica do przerwy wygrywa 2:0, oba gole padły po jego podaniach.
0
@Rust_Cohle nie pajacuj. Zrób podsumowanie angielskie.
2
@Rust_Cohle tyle co Ty ze stroną Barcelony, na której przesiadujesz.
0
@Rust_Cohle SMS akurat jako jeden z niewielu gwiazd odcina tam kupony.
1
@Cochise W porównaniu z Xaviball to ten "Ordnung muss sein" (z niemiecka - Porządek musi być) to już na papierze był zwycięzcą.
1
@Lionel_Messi10 szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że tam mocno wyszły wczorajsze zespoły. "Za wcześnie", ale zobaczymy co pokażą następni dziś i jutro.
1
@Lionel_Messi10 tak, Al Ahli rozpędzonem z Toneyem w ataku również. Jutro Hilale i ekipa Benzemy. Wczoraj z kolei Auba strzelał.
9
4 kolejka ligi dla koneserów za nami, a w niej:
W hicie Al-Hilal ograło 3:1 Al-Ittihad. Aleksandar Mitrovic z dubletem, a dwie asysty zaliczył Ruben Neves. W składzie mistrzów znaleźli się też Marcos Leonardo (Benfica), Malcom, Sergej Milinkovic-Savic, Renan Lodi, Joao Cancelo i Bono.
Dla gości bramkę strzelił Papcio Benzema po asyście Moussa Diaby'ego. Poza tą dwójką u Laurenta Blanca w drużynie zagrali: Houssem Aouar, Steven Bergwijn, Fabinho, Kante, Danilo Pereira (PSG) czy Predrag Rajkovic (Serbia).
Al-Ettifaq - Al Nassr Riyadh 0:3. Podopieczni Stevena Gerrarda dostali wciry od maszyny i kolegów. W debiucie Stefano Piolego na ławce, do notesu zapisali się - CR z golem, Mane dwie asysty, a swoje trafienie zaliczył też Talisca. Zagrali również Otavio (Porto), Aymeric Laporte, Mohamed Simakan i Angelo (z Chelsea, w której nawet nie zagrał, ale to jeden z 34323 piłkarzy kupionych przez Anglików i oddanych).
Al Ahli - Damac 4:2. Tu gwiazdy swoje zrobiły - Ivan Toney dublet i asysta, Gabri Veiga gol i asysta, Roberto Firmino z golem, a Ibanez (Roma) z asystą. Riyad Mahrez, Kessie i Edouard Mendy tez zagrali. U gości z asystą Nicolae Stanciu (Rumunia).
Al Orubah - Al Fateh 1:0. Swoją była drużynę pogrążył nasz Tello. Z nim w drużynie Johann Gudmundsson (Burnley), Kurt Zouma i Jean Michael Seri (Fulham, Nice).
Al Shabab - Al-Taawon 1:0. Legenda ligi arabskiej - Abderrazak Hamdallah ze zwycięskim golem. W Al Szabab, byłym klubie Krychy, zagrali też Giacomo Bonaventura, Yannick Carrasco czy Wesley Hoedt (Watford).
Al Wehda - Al Kholood 0:1. Tu z kolei inny nasz zawodnik zapewnił 3 punkty - Alex Collado. To trzeci kolejny mecz Alexa z golem.
W starciu dwóch beniaminków Al Akhdoud - Al Qadisiya padł bezbramkowy remis. Co prawda gospodarze grali całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika, ale to u gości zagrał Auba, Nacho czy Cameron Puertas (Royale Union).
To tyle z ligi, jutro/pojutrze wleci podsumowanie 1/16 pucharu sułtana wielbłąda, bo widzę, że drużyny wystawiają mocne składy.
@Kidd @Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa
0
@Chaoss e tam, świetne wczoraj meczycho Lyon-OM, tylko niestety w podobnym czasie co derby Mediolanu. Jednak ja zmieniałem z kanału na kanał, a w żadnej ambasadzie nie jestem:)
0
@Kgorecki2500 nie moja kasa, więc nie oceniam, jednak popyt na francuską pewnie spadł, wieć i cena spadła.
Wcześniej francuska była w C+, dzisiaj myślę, że mogą już nie mieć przestrzeni na nią, a i pewnie chęci.
5
OFICJALNIE: Eleven Sports przedłużyło prawa transmisyjne Ligue uber eats kfc makdonalds 1 do końca sezonu 2028/2029.
0
@Linnox teraz jasne:)
0
@Linnox Jeśli to Kharja to nie znam, a za nim na pewno nie stoi Lalas. To jest Maxi Rodríguez.
0
@Linnox po prawej od Silvestra i za Puyolem obok Trezegueta.
0
@Linnox dwóch ludzi nie poznaje.
8
Grali Polacy (to cykl, w którym biorę pod uwagę zawodników z ostatniego meczu kadry).
- Łukasz Skorupski 90 minut w LM i obroniony karny, Bologna - Szachtar 0:0. W weekend Polak na ławce, a Bologna wygrywa 2:1 z Monzą.
- Jakub Kamiński 90 minut, asysta i żółtka kartka. Wilki przegrały 3:4 z Bayerem.
- Nicola Zalewski poza składem. Roma wygrywa 3:0 z Udinese.
- Paweł Dawidowicz nieco ponad 20 minut i czerwona kartka. Jego Verona przegrywa 2:3 z Torino.
- Jan Bednarek w tygodniu poza składem, a Święci awansują w pucharze kosztem Evertonu. W lidze natomiast 90 minut i 1:1 z Ipswich.
- Sebastian Walukiewicz 90 minut, a jego Torino ogrywa 3:2 Veronę.
- Kacper Urbański nieco ponad 80 minut i bramka. Jeśli dobrze patrzę to jego pierwszy goli ligowy w profesjonalnej piłce. Bologna wygrywa z Monzą 2:1. W LM z kolei Polak wszedł z ławki na około kwadrans. Bologna - Szachtar 0:0.
- Piotr Zieliński 66 minut w LM z City - 0:0 i i niespełna 20 minut w derbach Mediolanu, w których Inter przegrał 1:2.
- Sebastian Szymański 90 minut. W derbach Stambułu jego Fenerbahce przegrywa 1:3 z Galatą.
- Mateusz Bogusz w tygodniu 90 minut i 1:1 z Austin. W weekend poza składem a jego LA FC przegrywa 1:3 z Dallas.
- pan piłkarz Robert Lewandowski w LM 80 minut i porażka 1:2 z Monaco, ale w lidze 90 minut dublet, nietrafiony karny i zwycięstwo 5:1 z Villarealem.
ponadto zagrali:
- Jakub Moder w tygodniu w pucharze 70 minut i awans. Brighton wygrało 3:2 z Wolves. W weekend poza składem a jego klub zremisował 2:2 z Nottingham.
- Bartosz Slisz 2X90 minut, 2X remis 2:2. Atlanta grała z Miami i NY Red Bulls.
- Karol Świderski 7 minut i porażka Charlotte z Orlando 0:2, a po kilku dniach nieco ponad godzinę i 4:0 z New England Revolution.
- Przemysław Frankowski 90 minut, a Lens remisuje 1:1 z Rennes.
- Marcin Bułka 90 minut. Nicea zlała St Etienne 8:0 (!!).
@Colon @kryhaa @kolomen2 @Symson @mekston @Ricardinio14 @Klaudiaa8 @Joe_Barbaro @michaleu @Losiex
0
@ACMaldini3 Kompany zanim przyszedł do Bayernu zjadł drugą co prawda, ale jednak i tak dosyć mocną, ligę angielską.
4
Martin Nazario Brajtłajt strzela kolejną bramkę dla Gremio. Na nieco ponad 10 minut prowadzą z Flamengo 2:1. W drugiej połowie brazylijskiego Duńczyka zmienił Diego Costa - była gwiazda Atletico.
0
@PatrykBarca to ja naprawdę wolę Wojtka.
0
@PatrykBarca chyba jednak retoryczne pytanie.