escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Jakbym czytał fana Porto:)
4
Krzysiek Piątek z golem w środę.
Strzela na 1:1 z Rapidem. 1
Kolejka LKE.
0
@Danny Gaucho skoro chcesz gogusiu być skrupulatnym to „Także będąc skrupulatnym, jedynie czterech bramkarzy wystąpiło na boiskach ligi hiszpańskiej.” - póki Wojtek nie zagra to jedynie trzech polskich bramkarzy wystąpiło na boiskach hiszpańskich. Bum!
Rzucam mikrofon.
3
@Pawlak1992 sam jestem podjarany to co się redakcji dziwić:)
@michalgajdek luzik:)
2
@Redakcja
Pierwszy cytat - „wielki klub piłkarskich”
Ostatni - „Zgodziłem się z nimi Więc Robert był dużą częścią tego”.
To nie przypierdolka:) po prostu, oby nam wszystkim czytało się lepiej:)
1
@Stinger_ no jasne, Brest to tak jak Leicester z mistrzem. „Wypadek przy pracy”.
2
@Stinger_ i odbija się czkawką Brestowi ta Liga Mistrzów. Po 6 kolejkach raptem 6 punktów w lidze.
Pocałunek śmierci.
Co do Niemców to widzę ogromną nieskuteczność. Sami są sobie winni, że nie wykorzystali swoich okazji.
3
Ciekawostka Azjatycka Liga Mistrzów.
O 20:00 rozpocznie się mecz katarskiej Al Gharafa z zespołem Al-Ain z ZEA. W zespole gospodarzy legenda Realu - Joselu, ale również dzisiaj debiutuje w drużynie inny Hiszpan. W bramce stanie były zawodnik PSG czy Sevilli - Sergio Rico.
Zespół gości prowadzi legenda argentyńskiej piłki - Hernan Crespo, a na szpicy w drużynie zagra Soufiane Rahimi - król strzelców niedawnych Igrzysk Olimpijskich.
Pozdrawiam:)
Ps. Pragnę przypomnieć, że Sergio Rico nie zagrał żadnego meczu w sezonie 22/23 i 22/24.
0
@Danny Gaucho To prawda, młody facet. Mógł jeszcze spokojnie pograć 2-3 sezony. No i w kadrze trafił na rywali nie do pokonania.
2
Ciekawostka Argentyna - Iker Munian strzelił swoje pierwszego gole dla nowej drużyny - San Lorenzo w niedawnym ligowym meczu przeciwko Banfield. Jego dublet zapewnił 3 punkty w wygranym 2:1 meczu.
Muniain ma 31 lat i zagrał 3733482382 meczów dla Bilbao, niestety dla nas, świetne prezentował się w meczach z Barceloną:) Przyznam szczerze, że dziwny wybór Hiszpana.
2
Puchar sułtana:
Al Kholood - Al Shabab 1:3. Collado z asystą u gospodarzy, a dla gości dublet ustrzelił i zaliczył asystę Abderrazak Hamdallah, a z kolei Giacomo Bonaventura skończył mecz z golem i asystą.
Al-Ittihad FC - Al Ain 3:0. Cała śmietanka: Benz, Diaby, Bergwijn czy Aouar weszli z ławki jak wynik był ustalony.
Al Bukayriyah - Al-Hilal 0:1. Marcon Leonardo z golem z karnego. Zagrali w podstawie Cancelo, Koulibaly czy SMS, a z ławki Mitrovic i Renan Lodi.
Al Ahli - Al Jandal 1:2. Kompromitacja. Ivan Toney z bramką, a w składzie tez Firmino, Veiga, Ibanez, Demiral czy Mendy (mistrz LM z Chelsea).
Al-Ettifaq - Al Adalah 2:0. Dublet zaliczył Toko Ekambi (Lyon).
Al Hazem - Al Nassr Riyad 1:2. Mane z golem dla Al Nassr.
Al Qadisiya - Al Orubah 4:1. Julian Quinones (były król strzelców w Meksyku) zaliczył dublet i asystę dla gospodarzy. Cameron Puertas (Royale Union) z golem i asystą, a swoją bramką strzelił tez Auba. Dla gości strzelił Johann Gudmundsson (Burnley), a z nim tez Kurt Zouma czy Tello.
Po koniec października mecze 1/8. Pary nie są jakieś spektakularne:)
16
W momencie gdy oczekujemy na oficjalkę Wojtka, gdy kłócimy się czy gorzała w tubce to spoko pomysł, czy też nie, wjeżdżam ja, cały w diszdasze (co się dziwisz? to narodowy strój Arabów nieuku:) z cotygodniowym raportem o 4-5 najlepszej lidze świata.
Arabia Saudyjska kolejka 5 + puchar:
Al-Ittihad FC - Al Khaleej 4:1. Karim Benzema i Houssem Aouar z golem i asystą, Steven Bergwijn również strzelił bramkę, a asystę zanotował Moussa Diaby. Zagrali również N'Golo Kante, Fabinho czy Predrag Rajkovic (Serbia). U gości były zawodnik Lecha Poznań Pedro Rebocho.
Al Kholood - Al-Hilal 2:4. Z golami dla gości Kalidou Koulibaly, Malcom, Renan Lodi, jeśli chodzi o asysty to dwie zanotował Salem Al Dawsari, a jedną Sergej Milinkovic-Savic. Zagrali też Cancelo, Aleksandar Mitrovic, Bono czy Marcos Leonardo (Benfica). U gospodarzy z kolei bramkę strzelił William Troost-Ekong (Udinese, Watford), a zagrał też nasz Collado.
Al Nassr Riyadh - Al Wehda 2:0. Angelo (Chelsea*) z golem, a przy tym trafieniu asystował Mane. Drugiego gola strzelił CR. Z nim w składzie również Bento (Brazylia**), Otavio (Porto), Mohamed Simakan, Aymeric Laporte. U gości zagrali między innymi Odion Ighalo (Manu) czy Craig Goodwin (Australia).
Al Qadisiya - Al Ahli SC 1:0. Miał być hit... beniaminek po golu z karnego Auby wygrywa z Al Ahli. Auba mógł i powinien jeszcze przynajmniej gola strzelić, jak nie 2. U Gabończyka w składzie Nacho Fernandez, Cameron Puertas (Royale Union), Nahitan Nandez (Urugwaj), Koen Casteels (Belgia). A u gości? Aż wstyd, że bez gola: Ivan Toney, Roberto Firmino, Riyad Mahrez, Franck Kessie, Merih Demiral, Ibanez, Gabri Veiga.
- Al Orubah - Damac 1:0. Bramkę strzelił nasz Tello.
- Al-Taawon - Al-Ettifaq 1:1. Moussa Dembele (Lyon) z golem dla gości, a z nim również Seko Fofana, Georginio Wijnaldum czy Karl Toko Ekambi (również Lyon).
- Al Shabab - Al-Raed 2:1. Wesley Hoedt (Watford, Lazio) z golem dla Szabab, a przy drugim asystował Giacomo Bonaventura. Z nimi zagrał też Yannick Carrasco.
* Angelo to były piłkarz Chelsea, ale w angielskiej drużynie nie zagrał nawet minuty.
** Bento został powołany do kadry Brazylii. Ten fakt, jak również powołanie Igora Jesusa z Botafogo, to tylko potwierdzenie moich słów, że kadra Brazylii to żart. Chłopak (Jesus) 4 poprzednie sezony grał w ZEA, a teraz w Botafogo ma 4 gole w 12 spotkaniach. To ma być napastnik Brazylii? To jakaś popierdółka jest.
Tabela:
1. Al Hilal 15 punktów
2. Al ittihad 12
3. Al Shabab 12
4. Al Nassr 11
5. Al Qadisiya 10
6. Al-Ettifaq 10
7. Al Ahli 7
Strzelcy:
1. Mitrovic 8 goli
2. Benz 6/1 asysta
3. Aouar i CR 4/1
5. Dembele 3/1
6. (nasz) Collado, Talisca po 3 bramki.
w komentarzu wyniki pucharu sułtana.
@Kidd @Kessie @mekston @JimMorrisonFCB @Lionel_Messi10 @NeroTFP1 @kryhaa
0
@kamiVeB jak jest mecz to komentuje się mecz, dynamicznie, tak mniemam. Jak mam artykuł o powrocie de Jonga, to ten sam tłit wrzucany przez kolejną osobę jest niepotrzebny.
Mnie osobiście również irytuje powielanie tej samej treści, od tych samych ludzi z twittera, na przestrzeni kilku minut.
0
@kamiVeB jest o tym artykuł, może dlatego?
0
@Awtameok_Klana tak, to prawda, mega zawodnik i mega człowiek.
3
O... nawet nie widziałem, legenda...
0
@Spacedragon tak, że drużyna spadła z ligi:)
3
@Danny Gaucho dzisiaj przynajmniej dublecik:)
1
To i powtórzę tutaj - Po Japonii przeniósł się do Zjednoczonych Emiratów. W klubie był on i Paco Alcacer a pomimo tego i tak szorowali po dnie i spadli do drugiej ligi. Chyba woli zakończyć karierę niż tułać się na drugim szczeblu rozgrywek w ZEA:)
0
@Nazio_87 Po Japonii przeniósł się do Zjednoczonych Emiratów. W klubie był on i Paco Alcacer a pomimo tego i tak szorowali po dnie i spadli do drugiej ligi. Chyba woli zakończyć karierę niż tułać się na drugim szczeblu rozgrywek w ZEA:)
16
Chłopak od lat strzela kilkadziesiąt bramek w sezonie (wliczając puchary). Nie straszna mu Liga Mistrzów, jak już w niej gra to też strzela. W kadrze bryluje, a przecież Kanada jakąś potęgą nie jest. Dla mnie bardzo dobry ruch. Czy David to napastnik na Barcelonę? Nie wiem, ale wiem, że lepiej takiego spróbować za friko niż w ogóle.
0
@kanver_ Rozumiem brak konsekwencji.
Co to Świdra w kadrze - facet walczy, szarpie, zostawia serducho. Lubię takich zawodników, tu raczej mu niewiele zarzucę. Warto też dodać, że Świder w Ameryce nie gra tylko na szpicy, z tego co widziałem grywał również na bokach i w drugiej linii.
"Gaziantepu nie oglądam, skąd taki kuriozalny pomysł?" no a może ktoś tam Koziołka ogląda ze sztabu? W Vitesse, słaby Vitesse, ale w dużo lepszej lidze, radzi sobie już jako tako.
2
@jacobFCB nie mnie oceniać z kanapy, ale skoro Ty już na tyle dużo osiągnąłeś żeby oceniać to śmiało:)
Ja tam się cieszę że nadal są aktywni, tak Leo strzelając ogórkom jak i CR.
0
CR gol numer 900 coś tam. Tym razem w Azjatyckiej Lidze Mistrzów i tym razem nie z karnego.
0
@pride1899 tak, poprawione. Dzięki.
1
@Hosh :D żartownisiu Ty:)
0
@Hosh Lech odpadł z Rzeszowem, a Raków z Miedzią.
2
Puchar Polski: pary 1/16 finału
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź
Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Avia Świdnik - Ruch Chorzów
Chojniczanka Chojnice - Jagiellonia Białystok
Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Sandecja Nowy Sącz
Wigry Suwałki - Polonia Warszawa
Miedź Legnica - Legia Warszawa
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Kraków
Lech II Poznań - Korona Kielce
Lechia Zielona Góra - Widzew Łódź
Odra Opole - Pogoń Szczecin
Olimpia Grudziądz - Resovia Rzeszów
Unia Skierniewice/Motor Lublin - GKS Katowice
Arka Gdynia - Piast Gliwice
0
@Kamiloza91 Po pierwsze decyzje podejmuje trener, nic nam do tego niestety (a może stetyu?). Po drugie nie oglądam ekstraklasy, poza Legią czasem, a o reszcie meczów/zawodników przeczytam.
Pozwolę sobie wyrazić swoje zdanie.
"Jakim prawem do kadry jest powoływany Ameyaw w takiej przeciętnej formie, po tym jak Marczuk w poprzednim sezonie jak był w najlepszej formie (miesiąc przed powołaniem: 5 asyst + gol Marczuka vs 1 asysta Ameyawa) został pominięty?" Kogo obchodzi Marczuk z zeszłego sezonu? mamy nowy sezon. Z tego co słyszałem to Ameyaw bardzo dobrze się prezentował w Piaście i zasłużył na powołanie, więc to mnie nie dziwi.
Od siebie dodam tylko, że Marczuk grając tak dalej w MLS jak gra, za chwilę równiez dostanie powołanie.
"Kozłowski to samo, czym on się niby w tej Turcji wyróżnił... Świderski w USA potyka się o własne nogi i powołanie?" - Mam rozumieć, że oglądasz Gaziantep Kacpra czy Charlotte Świdra? Czy po prostu patrzysz na gole/asysty??
"Oyedele 1 dobry mecz w Legii i od razu do kadry" - tu pełna zgoda.
"Kapustka to już w ogóle, odjazd" - Legia ma słaby okres, zgadzam się, ale to są tylko 3 gorsze mecze. Wcześniej Legia głównie wygrywała, czasem remisując, ale postacią wiodącą był Kapustka.
0
@Luciano99 granie w piłkę też było zamkniętym tematem... ju noł łot aj min?:)