7

43 letni Roque Santa Cruz strzelił chwilę temu trzeciego gola w czterech ostatnich meczach Libertad.
Dla przypomnienia dodam, że Paragwaj w 3 ostatnich meczach strzelił 1 bramkę.
Dziwne że ja widzę jak połączyć kropki a selekcjoner Paragwaju nie:)

3

@emeu pozwalam:)

0

@emeu „najczęściej mam mnie i ciebie czyli nas” dobre:D
Przepraszam @aldewir

0

@emeu Ty w głowie masz wiele różnych rzeczy:)

0

@aldewir mi to rybka, ale będąc konsekwentnym w odpowiedzi, uważam że Twoja odpowiedź jest nieprawidłowa:)

3

@emeu pytanie było - którego afrykańskiego miasta a nie w jakich derbach. Dla mnie odpowiedź @ranger3120 prawidłowa.

0

@mientusek1407 no ja nie oglądałem, stąd moje zdziwienie:)

0

@mientusek1407 dziwnie to wygląda:)

0

@mientusek1407 został postrzelony?

0

co on ma na nosie?

0

@MesQueUnClub_87 niech się uczą od pana trenera Flicka:)

5

Szybko poszło:) Eduardo Vargas w 2 minucie na 1:0.
10 lat temu grał w Napoli:)

2

@PatrychoO prawda?:D
@JimMorrisonFCB tak + bramkarz.

2

@AFA słowo klucz „ostatnio”, a i pytanie na jak długo;)

6

Skład Brazylii na Chile.

/photo/1

Ja rozumiem, że Igor Jesus to młody chłopak i jeszcze wiele przed nim, ale no błagam… wystawienie chłopaka co przez poprzednie 4 sezony strzelał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich świadczy tylko o tym jak smutna jest to kadra obecnie.

5

Jak Argentynę oglądam od lat, tak najlepszego zdania, że tak to ujmę delikatnie, o obecnym bramkarzu czy obrońcach argentyńskich nie mam. Otamendi, Romero, Acuna czy kiedyś Gabriel Mercado. No chłopaki nie do końca mają pod kopułą i takie odcięcie prądu i głupie/bezmyslne/niebezpieczne (niepotrzebne skreślić) faule wchodziły wielokrotnie. Za co łapali kartki, ale do czego dążę…
Na boisku pojawił się przed chwilą obrońca OM Leonardo Balerdi, pozwólcie że przedstawię:)
- Sezon (sama liga) 22/23 9 żółtych kartek i jedno czerwo.
- sezon 23/24 6 żółtych i czerwo
- obecny sezon.. idzie chłopak na rekord:) 4 mecze i 3 żółte kartki i jedna czerwona.

Felipe Melo byłby dumny:)

0

Soteldo co się zabawił z Argentyńczykami:) a Rondon swoje… świetny rok napastnika w Meksyku.

7

Po południu napisałem: „Tak patrzę na dzisiejsze mecze w Ameryce Południowej, to widzę że szykuję się mecz dla koneserów:) Ekwador - Paragwaj:D Po 8 kolejkach Ekwador ma bilans 6:4, a Paragwaj 2:3 (!!). Daje nam to średnią goli w meczach Ekwadoru - 1,25, a Paragwaju :D 0,625.
Zapowiada się prawdziwe cacuszko:)”

87 minuta i mamy 0:0. Tylko dodam że z ofensywnych zawodników mamy: Ennera Valencie, Almirona z Newcastle, Enciso z Brighton, Sarmiento Burnley/Brighton, Yeboah z Rakowa/Śląska, Campana z Interu Miami. Także tego:D

4

Stało się. Dopiero w 9 kolejce eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Kolumbia przegrywa swój mecz. Boliwia grając od 22 minuty w 10 zdołała A) najpierw strzelić gola i B) dowieźć zwycięstwo do 97 minuty.
W Kolumbii między innymi James czy Luis Diaz.

0

@Faro wszedł właśnie.

1

@wojopancer właśnie tak:)

1

@mekston wiadomo;) kto gra grubo wygrać musi;)

1

@Comentateiro suchść? Wiesz że nasz język ewoluował?:) ja wiem że 160 lat temu tak się mówiło za Twojej młodości, ale dziś mówimy inaczej:)

0

@AFA Boliwia swoje u siebie, ale jednak gra w 10…
Po co to pisać:) właśnie strzelili na 1:0

2

@AFA niech nie zabierają bo nigdzie nie będzie, a tak chociaż obejrzeć można:)

2

Boliwia chcąc ułatwić Kolumbii grę na wysokości 3648394747383 metrów nad poziomem morza postanawia wyłapać czerwo. Kolumbia póki co nie korzysta z tego. Boliwia gra o 22 minuty w 10, a dochodzi 60.

0

@PatrykBarca walił jak na zawołanie w sparingach w Benfice a potem kibel. Dobrze że Akturkoglu wypalił z formą to przyćmiewa nieskuteczność Greka w tej chwili.

0

@PatrykBarca no o tym mówię, genialna paka, której trenerzy póki co nie potrafią poukładać.
@daniel32778 czekalem na argument „choćby pieniądze za jakie przychodzą zawodnicy z klub A do klubu B np”:) rynek angielski sam to psuje. Zobacz - byle kalafior idzie za kilkadziesiąt baniek. Troche jak nasza ekstraklasa. Ktoś umie kopnąć piłkę prosto i zagra 8-10 meczów wybitnie na polskich boiskach i już to nie ma, a w Anglii? Po kilku takich meczach wartość winduje o kilkadziesiąt milionów.
Kadre mają świetną, ale grają strasznie. I do tego kolejna porażka, we właśnie zakończonym meczu.

0

@Stinger_ ja patrzę jako ja - kibic. Mając taką ekipę oczekuje pięknej ofensywnej gry i bramek:)

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?