escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 skoro tak uważasz;)
0
@FcPortoFan1999 tak:)
0
@FcPortoFan1999 już i tak sporo powiedziałeś:)
3
@mekston nie wiem czy dam radę. Teraz chwila przerwy od dłuższych spamów z mojej strony.
Co do Neya to ciekaw jestem, jego drużyna grała mecz a on w stanach się bawił niedawno, ciekawe czy dziś będzie choćby na ławce.
2
@FcPortoFan1999 „Oooooo. Widzę, że pan się ładnie przedstawił przed, nam tutaj w tej chwili słuchaczom, przed milionami słuchaczy.”;)
2
@FcPortoFan1999 wszyscy kibice.
@Lionel_Messi10 az ciarki miałem za pierwszym razem.
@krefi10 to nie znaczy, że gdzie indziej nie warto być zapobiegawczym.
@kryhaa to prawda.
6
My - niedzielni kibice, kanapa, nierzadko chipsy, browar, inni steki czy wino, wkurzający się na Amerykanów bo „a po co to? 1,5 godziny opóźniony sparing Barcelony z Realem. Jak tak można. Pszeciesz ja, wielki kibic, fan z kanapy, czekam…
Nie dziwi mnie przepis Amerykanów, mówiący o odraczaniu/przesuwaniu/przerywaniu meczu gdy w pobliżu 10 kilometrów (chyba 10, ale może mil) są wyładowania atmosferyczne…
Tymczasem w Peru https://x.com/Buckarobanza/status/1853354299054490050
Może czasem warto pomyśleć.
Ps proszę o podpowiedź żeby link działał.
0
Adam Ounas były zawodnik Napoli czy Lille debiutuje właśnie w katarskim Al Sadd.
Jego nowa drużyna remisuje z Zjednoczonoemiraroarabskim Al Wasl 1:1 w 80 minucie azjatyckiej LM.
1
@Antimadridista_WR wierzę że mogło paść pytanie - czy Vini jest smutny/zawiedziony że nie zdobył śmiesznego balona? - Vini jest smutny ale z powodu powodzi. Uważam że szybko Carlo ukrócił.
Posłuchaj pytań na naszych konferencjach, choćby pytanie Lewego o tą Żugaj:D
1
@Antimadridista_WR to też nie wygląda tak jak wielu to odczytuje. Myślę że Carlo został o to zapytany, więc odpowiedział.
0
@Deviler ważne, że będzie Kevin.
2
Finał Copa Brasil.
Podopieczni byłego piłkarza Atletico - Felipe Luisa, czyli Flamengo, wygrali z podopiecznymi naszego byłego piłkarza - Gabiego Milito - Atletico 3:1 w pierwszym finałowym meczu.
Bardzo dobry mecz zagrał Gabigol, który ustrzelił dublet, a trzeciego gola zdobył Giorgian de Arrascaeta. Ponadto w zwycięskiej drużynie zagrali również Alex Sandro (Juve) czy Gerson (OM).
Z kolei u gości wystąpił Hulk, Paulinho (Bayer) czy reprezentant Brazylii - Guilherme Arana.
3
Ten Lisandro to głupek jednak.
0
Golić frajerów, kto by nie wyszedł w podstawie:)
1
@Messi1000000 Inter był pierwszy w sezonie zasadniczym, a teraz odbywają się playoffy.
2
La zabawa hiszpańska w Meksyku.
Monterrey - Atlas 4:0. Hattrick asyst w jednej połowie Lucasa Ocamposa, z dwóch skorzystał Sergio Canales, a w drugiej połowie dołożył swoją asystę.
Pachuca - Necaxa 6:0. Oussama Idrissi (Sevilla, Cadiz) dwie asysty, ale tutaj błysnął kto inny - Salomon Rondon (Everton, Newcastle) z hattrickiem.
1
@Adran360 wyrównała się stawka w Meksyku. Zawiodłem się strasznie na Pachuca, ale miło zaskakuje Paulinho w ekipie Toluca. W zeszłym sezonie mistrz kraju i drugi strzelec w Sportingu po Gyokeresie a dzisiaj lider strzelców. Meksyku.
0
@Jackazz i dlatego zamiast zakończyć już te fazę playoff, to jeszcze jeden dodatkowy mecz muszą zagrać. Za minimalizm się płaci.
1
@Adran360 wrogowie? Dziwne:)
Połowa składu z przeszłością w La Liga:)
Ps. Ocampos hattrick asyst do przerwy, a Canales dublet.
Jutro wlecą niusy na Twitterze i się zacznie - „A @Danny Gaucho komu jeszcze udało się mieć 3 asysty w jednej połowie?”.
Byłem pierwszy:D
3
Już po kwadransie męczy Lucas Ocampos zaliczył dwie asysty. Jedną z nich wykorzystał Sergio Canales. Monterrey 2:0 Atlas.
1
@Adran360 ładnie:)
3
@Rust_Cohle nie ma takie klubu jak Zagłębie Lublin.
2
@Luciano99 żeby iść na biwak.
2
@Luciano99 Majtki to takie trochę nadużycie. Ja jak idę na biwak do lasu to nie mówię idę pod majtki tylko pod namiot..
3
@takisobiektos legenda.
2
@Adran360 ładnie. W ogóle szacun dla piłkarza że wstał i poszedł po piłkę po faulu i dla sędziego że nie przerwał.
5
Perisic z debiutanckim golem dla PSV.
2
@ACMaldini3 Co innego nastawić się z co innego namówić młodzież to pozostania.
1
To jeszcze Brighton na 2:0 i piękny dzień w Anglii.
0
@Kamiloza91 Eintrachtu nie oglądam, nie wiem jaki to typ napastnika, jednak bo bardzo dobrym zeszłym sezonie ten ma jeszcze lepszy. Zobaczymy jak zakończy. Ja bym się skupił jednak na Davidzie z Lille.