escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO tylko kwadrans potrzebowały, przewiń sobie:)
3
Piątka do zera:) trafiła Ewka frajera.
5 z 6 ofensywnych zawodniczek z golami. A mogły podać do Ewy niczym Robert do Brazola:(
2
Maszyna Ewki ruszyła:)
3
@BORO_12 z Piątnicy, no bo skąd?
3
Nasze Panie zaczęły mecz z St Polten w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzyń.
Polka rodaczka w pierwszym składzie.
Mecz w Polsacie sport jakby co.
12
Fajnie że zwracamy uwagę na zawodników wybijających się, ale trzeba pamiętać że David jest to wzięcia za friko, a jest zdecydowanie bardziej sprawdzonym zawodnikiem.
1
@Ojciec5tkidzieci ale by chodził:)
Niestety nie ta ręka, więc nieaktualne:)
2
@kubix05 kioski to było coś. Papierosy i gumy na sztuki, kartka od rodzica „proszę sprzedać mojemu synowi Radomskie”. A dzisiaj? Albo calą płaczę albo wypad, jakieś dowody czy ktoś pełnoletni. Bez sensu:)
5
Ciekawostka liga meksykańska.
W nocy odbył się mecz najbardziej andaluzyjskiej drużyny na świecie pomijając te z Sevilli.
Monterrey, bo o nich mowa, wygrali 2:1 z naszym farbowanym siatkarskim lisem, a więc drużyną Leon.
Dlaczego najbardziej andaluzyjska? Już tłumaczę:) jedną z bramek strzelił Sergio Canales (Betis), czerwoną kartkę obejrzał Ocampos (Sevilla), a w meczu zagrali jeszcze jeszcze Olivier Torres i Jesus Corona (obaj Sevilla).
0
Niestety… nasz Xaviball nas pokonał… 0:1
0
@FcPortoFan1999 mamy 1:1.
0
Samu z golem dla Porto! Ósmy mecz w lidze i ósmy gol.
1
Sociedad już wyczerpał limit bramek na dziś. Żenująca drużyna w tym sezonie ma średnią 0,84 gola na mecz:)
My ruszymy po przerwie, spokojnie:)
0
@FcPortoFan1999 będąc kibicem rywali idzie się naprawdę załamać patrząc w jakiej są formie.
1
Amorim jeszcze nie zdążył się skończyć a zaczął się na nowo. Sporting wyciąga z 0:2 do przerwy na 4:2 i to, o dziwo, bez pomocy Gyokeresa dzisiaj.
0
@Rust_Cohle najebałeś dzisiaj ze 200 postów o tym samym i mi mówisz o kompromitacji? Za krótki jest smyku:D
0
@Rust_Cohle to cytat z Ciebie:)
0
@Rust_Cohle nie czuję żadnego:) ja po prostu się cieszę że porażki nic nieznaczącego dla Ciebie klubu sprawiają że zapominasz o problemach w życiu prywatnym.
0
@Rust_Cohle och:) mam nadzieję że Ci lepiej:) cieszę się że Ty skąd Ty tam sobie jesteś co trzy dni z wypiekami na swojej pyzatej buzi śledzisz wyniki najbardziej utytułowanej polskiej ekipy. Jeśli w dalszym ciągu frustruje Cię życie prywatne i tutaj masz swoją odskocznię czy jak to tam ująłeś, to śmiało. Służę. Jeśli napisanie 700 postów w ciągu 2 godzin o porażce Legii zrobi Ci dobrze, to możesz mnie oznaczać:)
Wracając do Twojego wpisu, powinno się udać i Barcelona powinna strzelić 2 bramki:)
0
@Rust_Cohle Barcelona to nie Liverpool, gdzie zabierz Salaha i drewno na boisku. Spokojnie, już możesz wydawać, tylko nie na głupoty:)
4
@Krzysztof1987 i tak trzeba żyć:)
0
@Rifek zapytałeś więc odpowiedziałem. Blokuj. Pozdrawiam.
@4drian0 wpadli na mecz.
0
@Rifek w San Sebastian.
0
@Faro Olmo nie było tyle meczów i daliśmy sobie radę. Poczekajmy z osądami na koniec meczu:)
1
@Khajio i reszta fanów Bundesligi. Pamiętacie legendę Herthy - Węgra Pala Dardaia? Jego syn - 18 letni Bence Dardai strzelił na 2:0 dla Wilków z Heidenheim.
0
@Faro tymczasem Olmo 0 asyst w lidze, Raphinha 6 asyst. Damy sobie radę:)
0
@regatta52 w porządku:)
@tadzik447 on edytował już post po informacji o urazie. Odpuść:)
1
@fcbarcafan19 no wypalił aż miło:)
0
@tadzik447 artykuł że spóźnił się grubo na odprawę?
0
@regatta52 no ale nie wiedziałeś że ma kontuzję a wysnułeś nie wiem skąd informacje że się grubo spóźnił na odprawę..