1

@PatrychoO tylko kwadrans potrzebowały, przewiń sobie:)

3

Piątka do zera:) trafiła Ewka frajera.
5 z 6 ofensywnych zawodniczek z golami. A mogły podać do Ewy niczym Robert do Brazola:(

2

Maszyna Ewki ruszyła:)

3

@BORO_12 z Piątnicy, no bo skąd?

3

Nasze Panie zaczęły mecz z St Polten w ramach trzeciej kolejki Ligi Mistrzyń.
Polka rodaczka w pierwszym składzie.

Mecz w Polsacie sport jakby co.

12

Fajnie że zwracamy uwagę na zawodników wybijających się, ale trzeba pamiętać że David jest to wzięcia za friko, a jest zdecydowanie bardziej sprawdzonym zawodnikiem.

1

@Ojciec5tkidzieci ale by chodził:)
Niestety nie ta ręka, więc nieaktualne:)

2

@kubix05 kioski to było coś. Papierosy i gumy na sztuki, kartka od rodzica „proszę sprzedać mojemu synowi Radomskie”. A dzisiaj? Albo calą płaczę albo wypad, jakieś dowody czy ktoś pełnoletni. Bez sensu:)

5

Ciekawostka liga meksykańska.

W nocy odbył się mecz najbardziej andaluzyjskiej drużyny na świecie pomijając te z Sevilli.
Monterrey, bo o nich mowa, wygrali 2:1 z naszym farbowanym siatkarskim lisem, a więc drużyną Leon.
Dlaczego najbardziej andaluzyjska? Już tłumaczę:) jedną z bramek strzelił Sergio Canales (Betis), czerwoną kartkę obejrzał Ocampos (Sevilla), a w meczu zagrali jeszcze jeszcze Olivier Torres i Jesus Corona (obaj Sevilla).

0

Niestety… nasz Xaviball nas pokonał… 0:1

0

@FcPortoFan1999 mamy 1:1.

0

Samu z golem dla Porto! Ósmy mecz w lidze i ósmy gol.

1

Sociedad już wyczerpał limit bramek na dziś. Żenująca drużyna w tym sezonie ma średnią 0,84 gola na mecz:)
My ruszymy po przerwie, spokojnie:)

0

@FcPortoFan1999 będąc kibicem rywali idzie się naprawdę załamać patrząc w jakiej są formie.

1

Amorim jeszcze nie zdążył się skończyć a zaczął się na nowo. Sporting wyciąga z 0:2 do przerwy na 4:2 i to, o dziwo, bez pomocy Gyokeresa dzisiaj.

0

@Rust_Cohle najebałeś dzisiaj ze 200 postów o tym samym i mi mówisz o kompromitacji? Za krótki jest smyku:D

0

@Rust_Cohle to cytat z Ciebie:)

0

@Rust_Cohle nie czuję żadnego:) ja po prostu się cieszę że porażki nic nieznaczącego dla Ciebie klubu sprawiają że zapominasz o problemach w życiu prywatnym.

0

@Rust_Cohle och:) mam nadzieję że Ci lepiej:) cieszę się że Ty skąd Ty tam sobie jesteś co trzy dni z wypiekami na swojej pyzatej buzi śledzisz wyniki najbardziej utytułowanej polskiej ekipy. Jeśli w dalszym ciągu frustruje Cię życie prywatne i tutaj masz swoją odskocznię czy jak to tam ująłeś, to śmiało. Służę. Jeśli napisanie 700 postów w ciągu 2 godzin o porażce Legii zrobi Ci dobrze, to możesz mnie oznaczać:)
Wracając do Twojego wpisu, powinno się udać i Barcelona powinna strzelić 2 bramki:)

0

@Rust_Cohle Barcelona to nie Liverpool, gdzie zabierz Salaha i drewno na boisku. Spokojnie, już możesz wydawać, tylko nie na głupoty:)

4

@Krzysztof1987 i tak trzeba żyć:)

0

@Rifek zapytałeś więc odpowiedziałem. Blokuj. Pozdrawiam.
@4drian0 wpadli na mecz.

0

@Rifek w San Sebastian.

0

@Faro Olmo nie było tyle meczów i daliśmy sobie radę. Poczekajmy z osądami na koniec meczu:)

1

@Khajio i reszta fanów Bundesligi. Pamiętacie legendę Herthy - Węgra Pala Dardaia? Jego syn - 18 letni Bence Dardai strzelił na 2:0 dla Wilków z Heidenheim.

0

@Faro tymczasem Olmo 0 asyst w lidze, Raphinha 6 asyst. Damy sobie radę:)

0

@regatta52 w porządku:)
@tadzik447 on edytował już post po informacji o urazie. Odpuść:)

1

@fcbarcafan19 no wypalił aż miło:)

0

@tadzik447 artykuł że spóźnił się grubo na odprawę?

0

@regatta52 no ale nie wiedziałeś że ma kontuzję a wysnułeś nie wiem skąd informacje że się grubo spóźnił na odprawę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?