escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba powtórzyć bo przegramy.
3
Jeszcze nieco ponad godzinka i najlepsza (obok Ekwadoru) obrona podejmie u siebie Leo i spółkę. Paragwaj ma nie tylko najlepszą obronę - 4 wpuszczone gole, ale i prawie najgorszy (Peru ma 3 gole strzelone) atak. Żenujące 4 bramki strzelone w 10 eliminacyjnych meczach, mam nadzieję że dzisiaj dostaną lekcje. Paragwajskie katenaczczcio czy inny karpaczio w supe mać:)
Mecz w Eleven sports 1 od 0:30.
3
Raph gol z wolnego. Pięknie.
0
@pikass14 no muszę też uderzyć się w pierś i wspomnieć również trzeba o Jesusie. Troszke wyśmiewany przeze mnie Brazol świetnie sobie radzi w lidze, a i do kadr ma rewelacyjne wejście. No i Savio - skrzydłowy City, też trzeba go brać na poważnie.
@tbas niestety…
1
@AFA jest tam kim postraszyć, zobaczymy:)
5
Skład Brazoli na mecz z Wenezuelą. Mecz na eleven sports 1 od 22:00.
1
Właśnie ruszył mecz kwalifikacyjny PNA Burkina Faso - Senegal. W drugiej linii gości para Geyów - Pape i Idrissa.
4
W Europie nie ma już słabych drużyn - Armenia przegrywa u siebie 0:1 z Wyspami Owczymi. W składzie gospodarzy legenda Pogoni - Biczaczjan @emeu
1
@kubix05 kiedyś George Michael miał taką piosenkę i śpiewał w refrenie „Preedom”:)
0
@arasz1819 i jest!:)
5
Jako, że niejednokrotnie usuwane były słowa uważane za obraźliwie, to napiszę tylko, że Afroamerykanin wygrywa 4:0 z Sudanem w kwalifikacjach PNA.
0
@Encore kozak. Można powiedzieć jak wino, ale w jego przypadku on nie stał się lepszy z wiekiem, tylko zawsze był kozakiem.
0
@DamianBarcaCule tak jest:)
@NeroTFP1 oj tak:)
5
Algieria mimo kilku wielkich nazwisk w składzie remisuje do przerwy 0:0 z Gwineą Równikową. Nie bez powodu napisałem „wielkich”, patrzcie na Mahreza.
2
Taremi mecz prawie kompletny. 3 asysty do przerwy, w drugiej połowie samobój i nietrafiony karny. Czas na czerwo:)
1
@Danny Gaucho ta:) poprawione:)
@mekston raczej nie;)
3
Korea Północna - Iran 0:3 do przerwy. 3 asysty Mehdi Taremi z Interu.
1
@mordini123 już grywał w jakichś rozgrywkach +40 (chyba) od jakiegoś czasu:) dobrze się trzyma.
0
@Lucyfffer Lech odkąd pamiętam miał nosa do „9”:)
10
Właśnie trwa hit brazylijskiej serie A. Były piłkarz Atletico Madryt - Felipe Luis i jego Flamengo podejmują naszego byłego stopera - Gabiego Milito i jego Atletico Mineiro.
Do przerwy 0:0, mimo że Flamengo miało rzut karny. Niestety jednak Felipe Luis mimo kilku ofensywnych graczy na boisku do jedenastki desygnował 68 letniego Davida Luiza - legendę Chelsea.
Poza brazylijskim stoperanem (żart, he he) na boisku, ale u gości, mamy Hulka czy Bernarda - byłego atakującego Evertonu.
0
@Lucyfffer pokazał się w średniej portugalskiej ekipie - Gil Vicente, w której ładował po kilkanaście bramek na sezon. Prawdę mówiąc myślałem, że to będzie mega wzmocnienie Porto i dziwiłem się, że nikt z wielkiej trójki nie wziął go po pierwszym świetnym sezonie. Legia, ani nikt z Polski za 7 milionów to nie kupi:)
0
@Lucyfffer ale Legia ma Europę i puchar Polski, Jaga Europę, a Lech nie ma już absolutnie nic. Mogą się skupić tylko na lidze. A Raków? Dla mnie mogą spaść:)
1
@Kidd ja mam Mi Earphones 2 Pro. Do biegania słabe, ale może to wina tych „gumek”, ale tak to hulają spoko:)
1
@Lucyfffer na mistrza raczej szans nie ma, byleby puchary były za rok. No chyba, że wygrają LKE i tak wejdą do pucharów;)
7
@Mario96w myślę że komisja by się zabrała i jednogłośnie zasądziła, że to jajko idealnie pasuje to tostów:)
0
@Lucyfffer gratuluję wygranej:) wygrali lepsi, zdecydowanie lepsi tym razem.
0
@Lucyfffer cześć:)
Jeśli chodzi Ci o mecz Lech - Legia to zły adres Lucyferze:)
Wygrywa na boisku lepszy, a lepszym był Lech:)
1
@PatrychoO tylko kwadrans potrzebowały, przewiń sobie:)
3
Piątka do zera:) trafiła Ewka frajera.
5 z 6 ofensywnych zawodniczek z golami. A mogły podać do Ewy niczym Robert do Brazola:(
2
Maszyna Ewki ruszyła:)