escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@KRISU77 to i tak 9 razy więcej niż w wielu meczach Rakowa:)
0
Legia chce do pucharów w przyszłym sezonie poprzez zwycięstwo w lidze konferencji a Wy się jakimś meczem podniecacie:)
0
Tymczasem pan piłkarz Omar Marmoush nie bierze jeńców. Eintracht 3:0 a Egipcjanin z golem i asystą.
3
I to jest hit. Gol za golem, a nie jakiś londyński syf w Anglii.
1
@Rust_Cohle widzę spodobało się jak wysłałem Cię do nory w czwartek:)
0
@Criss18Barca dziwnie pisze „Legia wygrała kolejny mecz pucharowy”:)
1
Ooo, a to niespodzianka. Nie zwróciłem uwagi patrząc na składy, umknął mi fakt Odeegarda w wyjściowej jedenastce. Prawie 3 miesiące bez gry, minuta z Interem w LM i dziś od razu od początku? Oj Arteta… żebyś nie przedobrzył.
1
@Bernard777 nie znam człowieka i dziś widziałem go pierwszy raz na oczy. Wygląda jakby miał już swoje lata, więc argument „niedowidzenia” może być trafny:)
0
Nie ma to tamto, piekny gol Golizadka.
0
@messi564 to pozwolę sobie odpuścić:)
0
@AlphaNumeric jeśli o mnie chodzi to ilość Polaków w ich jedenastce.
0
Moise Kean z hattrickiem dla Fiorentiny.
0
@messi564 nie rozumiem.
2
Jak zawsze życzę United porażek tak przyznam, że miło patrzeć na Ruuda na ławce:)
1
Cyk Ipswich na 2.
2
Ipsłycz na 1:0 na wyjeździe z Totkami. Jak oni tego nie wyciągną to dramat:D
0
Osimhen 5 ostatnich meczów dla Galaty to 6 goli, a jeszcze pół godziny meczu dzisiaj. Zdrowy Nigeryjczyk to maszyna.
0
Roki z golem. Niech się rozwija:)
2
@Jakchcesz Kongo nie ma 3 ligi. Kaman;)
2
@MESSIah16 @Kazragore mija kilka dni, a Oviechkin dorzuca kolejne 3 gole. Jak forma dopisze to w tym sezonie wyprzedzi Wayna Gretzky’ego.
Rekord NHL to 894 bramki, a Oviechkinowi do pobicia brakuje już 32 gole.
0
@adamek20151 przy tym wyniku wiem:) pisałem jak wrzuciłem składy, że jak nie dziś to już nigdy.
0
@Lionel_Messi10 może nie ten mecz patrzysz?;)
0
@Lionel_Messi10 a to Campana nie gra już?
2
Messi nie ma szczęścia do Polaków:) niedawno Świder, teraz Slisz… a przecież w następnych rundach czeka już Bogusz:)
0
Bartosz Slisz proszę państwa.
1
@Adran360 no muszą muszą.
3
Skład Interu
No panowie:) prawda jest taka ze jak nie dziś to już raczej nigdy.
Jazda:)
3
Kaio Jorge, który jeszcze niedawno grał w Juventusie właśnie strzelił gola i zaliczył asystę dla brazylijskiego Cruzeiro.
1
@DonCarletto rozumiem Twój tok rozumowania:)
3
@Arn3th@Encore @MessiForeverTheBest @Comentateiro @Gibbon_FCB @DonCarletto @Adran360
Nie mówię o tytułach, tylko o grę zawodnika i to jak sam zawodnik czy w lepszym czy gorszym sezonie się prezentuje. I ja nie podejmę się rozstrzygnięcia, a nawet utrudnię. Nie ma go raptem chwilę, ale przecież Kane również zjadł tę ligę..