eto900
Dołączył/a: grudzień 2011
Sława
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktos link wręczania pucharu to niech wyśle mi link:D
0
piłkarze fenomenalni a stroje mi się podobają nawet:D ważne że na sercu jest Herb Blaugrany:D Vamos!
0
to nie fifa jest za stary po co nam na 1 sezon bez sens i żeby połowe meczu leżał na boisku chyba nie.
0
nauczy się kilku dobrych zwodów i poćwiczy strzał z prostej nogi będzie świetny:D jedynie wyporzyczyc:D
0
keite za thiago silvę:D no chyba dopłata jeszcze:D
0
Aguero lepsz:DDD
0
tak bo co zostało niech grają na niego i niech będzie królem:D
0
mam nadzieję że dadzą 5 minut affelayowi w końcu dostał zielone światło:D
0
hamsik:D
0
Dobra no szkoda ale trzeba brać się za ligę mistrzów i wygrać.
Ps.Puchar Króla także:D
0
jest wart tej ceny aczkolwiek mamy napastników:D i przeszedł by jakby sam tego chciał:D
0
swój gość:D
0
dajcie link z bramkami:Dz góry dzięki
Ps.Nie oglądałem bo na 18-ce byłem pierwszy mecz opuściłem w tym sezonie:/
0
zostaje;)jedynie że dają 50mil:D;p
0
tak ale potrafi się do tego przyznać;Da nie jak nie którzy zawodnicy:D
0
no dobre ocenki ale Tello dał bym 9 :D
0
jest wart nawet więcej:D
0
Eto'o : >
0
Mamy potomka Eto'o ale od dawnego nie będzie lepszy:D
0
po co on:D już wolę kogoś młodszego:D
0
Messi fajnie stanął :Dheh kozacko:D
0
nigdy w życiu;/ nie tello:D
0
no wiecie media muszą mieć o czym pisać:D każdy wie że Xavi to mózg zespołu:D
0
tak ale nie chcę żeby Bale do realu przeszedł:/lepiej niech zostanie w Londynie:D
0
bale to świetny gracz lewa flanka jego:)wszechstrony gracz technika szybkość :)czemu nie
0
karluq
jak o 30:30 jak mecz o 21:)hehe
0
musi zagrać nawet w pierwszym składzie dynamiczny na lewej stronie będzie jeździł VEB!!!!!!!!!!!! :)
0
szybki,dynamiczny powinien wczoraj dłużej zagrać:/
0
http://kwejk.pl/obrazek/870696/wszyscy,s%25C4%2585,na,nie!.html
0
kibice powinni go tak wygwizdać żeby mu w pięty poszło:)